Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:14:35
EUR 34.9839 06:14:35
USD 32.2051 06:14:35
ALTIN ONS $2414.8350 06:14:35

Konu: Kanala dönüş

Yoğun faiz baskısı ve şahin söylemler gümüşün kanaldan bir miktar aşağı yönlü sarkmasına neden olsa da kanala geri dönüş söz konusu. Faiz fiyatlanması yapıldı. Artık büyük bir haber gelmezse orta ve uzun vade de gümüşün yönü belli. Bu seviyelerden alımlarıma devam ediyorum. Düşüş devam ederse diye kenarda yine dolar da beklettiğim varlıklarım mevcut.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ama makası alım tarafına çok açtılar.. alım yaptırmıyorlar..

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam bunlar makası acmislarsa ki bu ilk değil hiç unutmam böyle yapmislardi baya düşmüştü. suam zaten düştü ama demekmi dahada dusecekki satmaya izin vermiyorlar.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

aynen öyle.. ) ALLAH razı olsun kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Rabbim tez zamanda kurtarsın hocam. dua edelimde 1807/1790 kırılmasın yoksa uzun vadeci olacaksin

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

doğru söylüyorsun.. üstelikte kazanç filan hikaye. kimsenin kazandığınıda sanmıyorum.. yani bütün yönüyle incelendiğinde kazanç olayının olduğunu sanmıyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Benim mesut kardeşin . hocam kurtulduktan sonra bırakın gümüşü gidin fiziki alın az kazanın ama psikolojik olarak ruhunuz sağlam kalır.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

en iyisini yaptın.. müsait bir yerde bende inerim ..)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

a. selam.. çıkmadım ya. yukarı düzeltme elbet yapacak beklerken bir türlü yaptırmadılar.. her defasındada grafiği düşüş formasyon bitti. tarzında mum kapanışı yaptırıyorlar, sonraki gün tekrar düşürüp formasyonu bozuyor. düşüş devam oluyor.. çok kötü oynuyorlar.. ((

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Elimi daha surmuyorum kardeskm gümüşe fiziki Altın alıyorum insanı sağlığından ediyor gumus

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Selamün aleyküm kardeşim 12900oldugunda çıktın sanmıştım ama cikmamissin herhalde. ki sen grafikte çokta güzel anlatıyorsun turyorda yizde doksanı nasıl hataya düştün

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

kardeş bunu kişisel olarak anlama. ben genel için yazmıştım... biraz yanlış ooldu gibi özür dilerim kusura bakma... biraz rahatsızım onun gerginliği birde terste kalmanın gerginliği ile boş bulunup yazdım..

shadowbender için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shadowbender ()

Buyrun siz çizin biz de öğrenelim. Sizin daha farklı fikirleriniz analizleriniz olabilir saygı duyarım. Daha öğrenecek çok şeyim var. Ama bu şekilde aşağılayıcı bir dil kullanmazsanız daha iyi olur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum