Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0958 01:41:00
EUR 37.5917 01:41:00
USD 34.2579 01:41:00
ALTIN ONS $2651.4350 01:41:00

Grafiği gönderen: Hakedis2

#Xu100

Endeks onaya geliyor olablir..5305 seviyesinden sekerse onay alıp yoluna devam etmiş sayılır..ytd ..

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

İnan onun düşşmesine hiç acımadım oh olmuş...

Deryagol3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Alacak birsey bulamadim ki .. ne aldimsa dustu.. al onuda aldim oda dustu..

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hayır sandığımız şeylerde bazen şer varmış abla.. zarardasın diye ne diye alıyosun ki.. bende para bitse yine almam.. çok geçmiş olsun Allah dayanma gücü versin sabır versin:(

Deryagol3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Ben neden uzeyim ki seni... zarardayim diye aldim.. daha da zarara girdim. asil ben sana kirildim.. hergun sallaniyoruz dun daha kotu sallandik. arabada yatiyoruz. evlere giremiyoruz. morelimiz cok bizuk. bide baya bir terse dustum.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ben anlamam hocam akd takas falan.. :( bollingerde daralma gördüm aldım.. sağolasın zahmet oldu baktım ettin :(

nilsahara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nilsahara ()

Çok güzel grafik 9.35 üstü olsun bizim olsun haftalık ala çıkar yeni taze biraz zaman alabilir belki sabretmelisin tabiki yanılabilirim akd atayım bak bir aylık ky var

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ben alınca hissenin kimyası bozuluyor sanki usta ya yıldım daha ..

AkutBeyi_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

farkındayım.. hoşuma gitmiyor, üzülüyorum ama senin sıkıntının yanında bunun lafı bile olmaz tabii.. maliyeti sorabilir miyim?

0BeğenmedimŞikayet

AkutBeyi_06 ()

Czimlerin iyi usta sadık kalsan stoplu yada form hedefli hiç sorun olmayacak Astor için p. tedi 48.4 form hedefi dedim dün 48.3 den gönderdim uçar kaçar benim olayım fiyat hdefinde biter örnekledim yanlış anlama sakin

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yok vallaha ciddiyim.. kendim çizip kendşm beklemiyprum ..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yedek akçe de kalmadı hocam inan ciddi zarar ettim sinir harbi yaşayacak kadar..

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AkutBeyi_06 ()

Estagfirullah usta

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ben manastayım..9.30u kırmayalım mı hocam... yeni demledim çayı sana da vereyim mi sonra beni üzen @Deryagol3838 ablaya da verlim.. :(

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Az daha vursan belki kendime gelirim usta az daha sert vurun..

0BeğenmedimŞikayet

AkutBeyi_06 ()

Niye grafik çiziyon usta o zaman emek veriyorsun yazık deilmi vaktine gözlerine tekniğine sadık kalmayacaksan stemi hakettin

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bir tane bollinger bir tane RSI bir tane pivot destek direnç iki tane de çizgimden başka bir şeyim yoktur .. tabandan malı topluyorlar diye ümit ediyorum mamafih aksi bir vaziyet vukuu ise elveda mutluluklar .. ben anlamam derinlik ama derin düşüşler kardeşim olur...

0BeğenmedimŞikayet

nilsahara ()

Yahu koca koca üstadlar hocalar tersde kalıyor biz kimiz acaba tabiki tersde de kalacağız inandığın hisseni bırakma tek hisse olma biraz da nakit kalsın yeter teselli verecek kadar iyi değilim ama sabrı öğrendim inanıyorsam bırakmam ne kadar ters olursa olsun , farklı hisseler o yüzden önemli gideni satar inandığın tersdeki hisseni alırsın çay koy yeniden başlayacağız:)müsterih ol :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

biraz yedek akçe ayrılmaz mı? sen beni öldüreceksin ya! :(( 9,36 ve sonra da 9,71 i geçmesi lazım.. bu saatteki derinlik işe yarıyor muydu? sabah mı lazımdı esas? atsam anlar mısın?

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yok be usta ne arar bende hissenin kaldığı görülmüş duyulmuş vakıa değildir ..

0BeğenmedimŞikayet

AkutBeyi_06 ()

Vakbn epeydir var sende usta hala tasiyormusun konuşmuştuk bir ara

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ne olduysa vakfn 6.36den döndükten sonra oldu hocam:( tüm motivasyonum kayboldu karamsarlık çukuruna düştük hala da çıkamıyorum inanın .. :( ne alıyorsam terse gidiyor taban yemekten gına geldi .. siz de çok destek oldunuz inanın hakkınız ödenmez.. :(

0BeğenmedimŞikayet

nilsahara ()

Üstad güzel hisseler buluyorsun hangi periyoda göre aldıysan o grafiği izlesen para basarsın sen:) pes etmek yok :(

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Param kalmadı zaten azı çoğu yok tek hisse manas..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

tek hisse mi?

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Tamam ustad senden haber bekliyprum.. bugün aldım 9.30u yarın kırarasa biraz nefes alıcam tel hissedeyim...

H_s_Bursa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Eksik olma ustadım.. kalbi güzel insanlarsınız inanın @Hanım_Teyze .. ralli bulmam lwzım yoksa inanın sıfırı tüketicem..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yaşa, iyi ki varsın :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ema değerlerini falan da mı takip etmedin? yetmemiş demek ki..179,6 güçlü destek, ona yanaşmaz bile inşallah.. rsi 1h de neredeyse dibe vurmuş.. buradan iyi kötü toparlanmaya başlamasını umarım.. lütfen böyle olma, bu kadar üzgün olma.. kağıtlarının bir kısmını en azından, mutlaka, zaman toparlayacak.. umarım zamanın vardır..

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Bakayım dönerim olurmu sen moralini bozma üstad gerçekten oyle

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Bankacılık endeksi düşeni kırdı ve müthiş işler olabilir 6300 de kaçıyoruz @Hakedis2 üzme kimseyi @Hanım_Teyze halbuki yoldasini bırakıp da gitme pozitif olacağız düştüğümüz yerden kalacağız aması lakini olmaz kimseyi yarıda bırakmicaz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• Op 4h fincan kulp deneme stoplu..12

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum