Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:33:58
EUR 34.7339 11:33:58
USD 32.5072 11:33:58
ALTIN ONS $2392.1450 11:33:58

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Sabah atacaktım. 4s göstergeye göre epey düşerim diyor diye. Dusus olacak korkuttu demesinler diye ve iş güç yoğundu yazmadım. Bu düşüş iyi olmadı. 20.42 usd yi takip edelim. Oranın kırılması iyi olmaz. Gumus güç toplayalamadi ve güçlü alımlar gelmedi maalesef. 21 usdden bir parça satmistim. Tekrar alıp almamakta hala kararsızım. Keske 21.3 usd oldugunda bir parça daha satsaydim. Artik tdi beklenecek. O zamana kadar fazla düşmese iyi. 1s dipte ufak bir yükseliş gelebilir. Ancak 4s gösterge dip yapmaya giderse tekrar düşer.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Benim bildiğim 2 tane fiyatlama olmuştu şimdi 3 ncü fiyatlaniyor herhalde

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Terste kalan kısma dokunmayacagım elbette cıkacak çıkar elımızde olmaz keske satmasaydık dedırtır. ama eskı sıstemım cok ıyıydı sıstemı degıstırdık terse dustuk

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Bu gumus 50 baz fiyatlamadimi fed 75 yapacakta bizimmi haberimiz yok bu nedir iki gun once 12.94 du seviniyordum

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibo4 ()

O caiz sözünü kullananlarya bizi kekleyen

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Peki tersde kalmis kuveytteki hesaplari ne yapacagiz. Bir dusuncen varmi.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Resmen soygun piyasasının içine attılar küçük yatırımcıyı

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Benım için o banka bitmiştir caız dıye aldık caız oldugu da tartısılır ..

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen dediğin gibi arastıran arastırsın kuveytın de reklamını yapmıs olduk sımdı makası actılar bana da zararı oldu kendı elımle bıye zarara ugrayayım kımse bana makas sormasın ıyılık yapıyoruz bankalrın kötülüğüne ugruyoruz

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yani hiçbir şey alma diyor resmen. Aldın uzun süre terste bekle belki yükselir de %3-5 kar ile satarsın diyor. Yani şu an gumus alsan dolar ile sana 23.54 usdden maliyetli satıyor. Yani ekrandaki değerden 3 usd fazla. Korkunç bir fark. Alırken de 20.48 usdden alıyor. Gumus aldığın an 3 usdden fazla terstesin yani. Dünyada insanlar diyelim buradan gumus aldı. 24.5 usdden sattı. Tum dünya %20 kâr alırken bizler %3-4 alacağız. Bu makas ile benim için gumus serüveni bitmiştir. 22.5-23 olursa satarım bir daha da almam.

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Allah aşkına bidaha bu banka şu banka makası bu kadar demeyin yahu hem bedavadan o bankanın reklamını yapmış olursunuz hemde uygun olan makası hemen yükseltiyorlar
Bırakın herkes kendi araştırsın bankaları

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam kuveyt kafayi yemis. dolar da boyle parite tarihte gorulmemis. Ons dusmus diye dikkatli bakmadan 500 dolar parite yapip gumus aldim sonrada anlamadim 100 gram zarar etmisim.

0BeğenmedimŞikayet

Binbir ()

Katıliyorum hocam kv. diyor ki hep ben kazanayım para bende bağlı kalsın ne aldirayim ne sattirayim. Sözüm ona Muhafazakar ama görünen öyle değil... Böyle düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

İşlem saatı gectı ondan actılar maksı ama normalde de 0.0038 dolar maksları var aktofbankta 0.0003 dolar

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

kuveyt kafayı yemiş

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Açıkçası epeydir al sat yapmayıp beklemede olduğumdan makaslara pek bakmadım. En son fark yine iyi idi. Su an 0.6592 0.7501. Bu fark ile al sat imkansız. Sahsen satış fırsatı olduğu an artık Kuveyt ile ilişiği keseceğim demektir. Bu saatten sonra teknik analizin de al satın da anlamı yok artık.

Binbir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Binbir ()

Hocam sattığımızi yerine koyamıyoruz ki kuveytturk makası ne hale getirdi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum