Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 05:56:53
EUR 35.0447 05:56:53
USD 32.2673 05:56:53
ALTIN ONS $2374.8450 05:56:53

Grafiği gönderen: calculator

Yorumlar (83)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Değerli abim, elinde nakit çok. Aheste aheste toplarsın artık :)))

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hoş geldin üstadım, epeydir göremedim seni

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Var olasın değerli hocam, eksik olmayasın.

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abi düşüncem 2020 aralıktan sonra oluşan üçlü tepeyi yapma ihtimalimiz yüksek. 7 Mart dolunayında hareket gelmez ise 15 Mart Yarım ayında ( 21 Mart döngü etkisi ile çalışacaktır) üçlü tepe yapmış olur sonrasında tekrar düzeltme gelecek diye düşünüyorum. 7 Mart dolunayında tedbirli olacağız ( pazartesi - perşembe) sonrasında 15 - 21 Mart arasında duruma göre izleme de yapabiliriz. Boxımın fann değerlerinin neresine dokunacak ona göre stratejim olacaktır. Elde para şart

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Selam olsun merhabalar @16paramıknatısı

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sayın @calculator üstadım biz sizden razıyız Rabbim de sizden razı olsun selamlarımla..

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Sen sana laf edenleri takma biz seni ve nasıl bı imana sahip olduğunu uzkatan bile biliyoruz kardeşim.

Hissin ne bu 10 günde ne olur sence..

Bistte nasıl etki eder ki. Genelse bı salınım oluyordu akkimda kaldığı sürece

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım, daha önce dini açıdan profilime detaylı yazmıştım. Şimdi Cübbeli Ahmet hocanın sohbetinde de geçince kafasında soru işareti olan arkadaşlar için tekrar paylaşayım dedim :)))

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abi artık biliyorsunuz ay döngüleri ( 2 gün önce ve 2 gün sonrasını kadar ) mevsim döngülerinin etki aralığı 10 gün önce ve sonrasına kadardır.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Para ile iman kimde olur bilinmez kral üstadım seviliyorsun
Her yazılana bakma çoğuna cevap vermeye değmez senin kıymetini bilen biliyor o sana yeter
Saygılar sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Demi kardeşim haklisin.

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Alt yoruma ilaveten Cübbeli Ahmet hoca 14 Mart için uyarıda bulundu. Sohbet videosunda gezegen durumları ile ilgili bahsediyor.
14 Mart için yapılacak nafile ibadetlerden bahsetmiş.

Geçen sene döngülerle ilgili yorumlar yaptığımda imanımı sorgulayanlar heralde utanır. 21 Mart mevsim döngümüzdür.
Sn. @Ruşenn1221 , Sn. @K_Ç_B . Sn. @Uzunvade007 , Sn. @ntmen_× , Sn. @Kasaba_doktoru_ , Sn. @halilx16 , Sn. @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam stop yeri trend , yatay destek direnç ya da indikatörler ile takip ediyorsanız indikatör değerleri olur. 12 Tl için stop yeri neresidir sorunun cevabı yatay destek trend seviyesi diyebilirim ancak

Kasaba_doktoru_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Bazende stop olduktan sonra hisse fiyati yukarılara da dönebiliyor, o yuzden nereden aldığını kestirmek çok önemli.

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Teşekkür ederim hocam size bir sorum daha olacak. Stop koymada aralik kaç olmalı örneğin 12 TL fiyatı olan bir hissenin stop noktası neresi olur?

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Kasaba_doktoru_ alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Annakaranina alt yorumdaki grafiği kapanışa göre yorumlar isek 5198 üstüne atarak 5212 de kapanış yaptık. 5198 üstünde durmak yeterli değil 5264 ve 5364 üstüne atmalıyız. 5198 üstünde kapatmamız altında kapatmamızdan iyidir.
Zaman dilimlerine göre birden fazla senaryo var.
1. Son üç aylık mumların üstte iğneleri çok az ama altta iğneleri uzun ve giderek daha aşağıdan alıcı topluyor olması çokta iyi değil. Mart ayı mumu 4990 civarlarında kapatırsa nisan ayı yükselme gelir.
2. 2020 aralıktan sonra oluşan üçlü tepenin dip tepe tarihlerini inceleyiniz benzerlikleri görürsünüz.
3. Haftalıkta 3900-3990 arz talep bölgesi desteğidir. Haftalıklarda 4500 e üç iğne attı. Bir kere iğneyi doldurdu. Bu da demek oluyor ki o alandaki alıcılar baya azaldı. Aylıktaki durum iğnelerim her seferinde daha aşağılara inmesi ile aynıdır.
4. Haftalıkta tepeden 3 mum ile düştü ama çıkışta üç mum yeşil olmasına rağmen ilk düştüğü değere gelemedi endeks. Bu da düşüş mumlarının momentumlarının yükseliş mumlarının momentumundan daha güçlü olduğunu gösteriyor. Yükselişin güvenli olması için güçlü momentuma sahip yeşil mumlar olmalı.
5. 1 saatlik grafikte 5264 ve ardından 5364 geçilemez ise düşüş Libra ihtimali oluşabilir.
6. 7 Mart dolunay döngüsü
7. Mart ın ikinci ya da üçüncü haftası sp500 için pozisyonları kapatma zamanı
8. 21 Mart mevsim döngüsü

Bakalım neler olacak?

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

o sayıdan hoşlanmıyorum :(( başka bir sayıdan söz edebilir miyiz? 07 olur, 360, 1582, 76500, 987.657.400,7.. yeter ki 5264 olmasın :((

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Ateks 5000% bedelsiz yolda. temettu vermemesi iyi oldu. Beklediğimden iyi gidiyor. Tek tavan serisi kaldi. Onu da önümüzdeki haftalarda gorecez galiba. Ytd

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

5264 üstüne atması önemli dikkatli olmak lazım.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

elinize sağlık.. ben de 4h de 50 emadan dönse diyordum..5139, çok farklı değil.. umarım ciddi bir dönüştür..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum