Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0863 09:38:32
EUR 35.0846 09:38:32
USD 32.2750 09:38:32
ALTIN ONS $2385.6000 09:38:32

Grafiği gönderen: calculator

Yorumlar (83)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

:)) sorun yok yeni bir portföy oluşturmaya çalışacağım endex'i izliyorum tabii kağıtları incelemeye aldım çalışıyorum sen nasılsın.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Anlaşıldı kule :)

Bol bol kazanalım inşallah helalinden

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Söz konusu cübbeli arkadaş beni ilgilendiren biri değil sayın @calculator ben sizi bilirim sizi takip ederim :) döngü olayına da, hiç bilmesem hiç itibar etmesem en azından bir bakış açısı muamelesi yaparım, benim yapım öyle.. onun üstünden iman sorgulanacak falan, benim tarzım değil :)

1BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Tşk tamamdır

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorumda seni de etiket yaptım sanıyordum Halil @deLiogLan_ dalmışım yapmamışım..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Enka geçende aldım sonra bir kısmını sattım @H_s_Bursa 29,59 dan var ilave için takipteyim.. ekgyo da var biraz 8,33 den @ntmen_× yakın zamanda ekgyo için rakamlar yazmıştı profilinden bulunabilir fikir almak için

H_s_Bursa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Toki ile birlikte çalışacaklar hasan o kâğıtta ciddi potansiyel var.

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Tamamdir abi bakarim

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

1580 den 1379 yolculuğunumu diyorsun abi onu yakalayabildim

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Çok saol abim Allah razı olsun İnsl

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

"Ekgyo" bu kagidi da izleyelim.

1BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Enaki hacim. yabaci girişi çok. iyi

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @HeXagon© , Sn. @61WOLF61 ve Sn. @NAZAR alt alta iki yorumdaki tarihlere bakmak lazım. San. allar içinde önemlidir.

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Anladimm abii hemen bakmaya çalışayım teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

2020 Aralık ayı ile 23 Mart 2021 aralığına bakınız günlükte.
Kesinlik yoktur. Aynısı kesin olacakta diyemem. Diyebileceğim şey dikkatli olmak ve elde bir miktar para bulundurmak olur.

Genzo34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Evet "enkai "aklimdan hiç çıkartmadım yazdım kenara hasan.

1BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Abi enaki senin eski gozagrin ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Abim nasılsın bende ufaktan bakmaya etmeye çalışıyorum anladığım kadariyla 2020 Aralık'tan sonra dediğimiz tarih hangi Aralık üçlü tepe nasıl bakabilirim

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Estağfirullah abi, bildiklerimiz bilmediklerimizin yanında denizde damla bile değil.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkürler hocam her analiz değerlendirilir son karar kendimize ait tabi ki, sorumluluk sahibi olmak bunu gerektirir

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

:)) @calculator hocam'ı @H_s_Bursa ve @Hanım_Teyze 'yi takibe devam o zaman.

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Aklımı mı okudunuz hocam size katılmamak elde değil nasip bakalım..

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Çok haklısınız üstadım yüreğinizdeki iyilik ömrünüze bereket versin.. sağlık afiyet öncelik olsada parasızda yaşanmıyor, kazançlarımızın zekatıyla bir çok yarayı sarabilir derman olabiliriz inşallah ramazanı beklemeden üstümüze düşeni yapmamın huzurundan daha güzel ne olabilir değilmi..

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Bu belirsizlik ortamın da güzel düşmüş ve düşebilecek potansiyelde kağıtlar var ozellikle bist 30 da fk sı düşük olanlara bakıyorum yeter ki derecede tl var izleyerek ufak ufak toplamayı düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hamd olsun imanımdan şüphem yok abi.
Derdim insanların kazanması. Bu bilgileri göz ardı etmeden teyit aracı olarak kullanmaları. Bu günlerde dikkatli olmaları. Onca zorluklarla evlatlarının geleceği için biriktirdikleri paraları eksiltmemelidir. Bu ülke insanı yüce gönüllü. Para her şey değil ama lazım. Bu deprem de gördük. Manevi destek çok önemli ama birikimimiz çok oldupunda maddi anlamda da desteklerimiz daha büyük olur.

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Bu günümüze şükürler olsun sağolasın hocam siz hisse baktığınıza göre vardır bi bildiğiniz bende alım için fırsat bekliyordum

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Hoşgördüm arada bakıyorum elimde hisse olmayınca izlemeye yetindim diyim sen nasılsın nasıl durumlar.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sizde varolun hocam, emeğiniz kıymetli eskiden çok yıpratmışlardı hatırlıyorum lütfen hiç birşeyi kendinize dert etmeyin..

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Est hocam eline su dökemeyiz ben kağıtların tamamını satmıştım yorumlarınızı da izliyorum artık bir portföy oluşturmak için bakalım nasip artık.

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Hoşgeldin Halil hocam nasılsınız, ne zamandır görünmüyorsunuz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum