Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0977 15:29:28
EUR 37.6260 15:29:28
USD 34.2539 15:29:28
ALTIN ONS $2649.4650 15:29:28

Konu: Alark

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Işte doğru diyon da mayısta sağlam dip bekleniyor ya şimdi riskli mı bilemedim 20 25 gün içinde çıkan düşmeye başlayıp çıkmayan çıkabilir ama biz nerden bileceğiz hangisi yükselişini tamamladı yeni zirve yapanlar daha yeni zirveye de koşabilir aşağıya da düşebilir o aldığın 2 tane 1 yıl içindeki yerine gelmemiş acaba oraya gelecek mı gelmeden düşecek mı bazıları 1 yıl önce bu zamanlar gördüğünün üstüne çıktı bazıları 3 de 1 i demedi

NAZAR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Vallahi ne bileyim ablam spot alıyorsan bazen zararda beklemek normal her zaman stop kullanma bence yinedesen bilirsin en dipten alıp en üstten satan yoktur

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Uyutmuyorum ya stop patlıyor çıkıyor ardından baktırıyor ya çıkmıyor bıktırıyor zarar yazıyor 5 mayıs riskli o korkutuyor 20 25 marta kadar hangisi atak yapar bilmiyorum ne alicam

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Süpersin ?

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Boşver usta canımız sağolsun

Azdan az çoktan cok:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eşofmanli ntmen_x hoca gibi bunları defalarca anlattık yazdik çizdik grafikler attık; ) yok yine yok
İki kişinin bindiği tir değildir dedik otkar yazdik 360 larda otkar 1 senede 980 oldu
3 sene önce trcas dedik
Isgyo dedik hepsi uçtu elde varmi yok
3 ayda artan varmi yok

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Bı kapıya bı çırak yeter ustami kandırmaya çalışma abim:) @Roketci_1234

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Aynen abim . bide ne olursa kahraman olmuyordu onu de:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

3 senedir ben parami artırmayı bırak eksiltdim.
3 ayda para artırmak diye bir şey yok olamaz varsa oyle bi ustad çırağı olurum gönüllü; ))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Beyaz ve siyah gibiler:))söz olur toz olur hesabi; )))

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Valla abim çözemedim ama bı bağlantı var sır gibiler

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Asılı adam formasyoncusu:))

Kelebekler gibi 12

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Sen çok korkuyom ablam para yi uyutuyon çocuk mu bu uyusun da büyüsün bak ntmen abi ne diyo sonunu düşünen diye @ntmen_×

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Aynen katılıyorum bi işler ceviriyorlar şirket bunlar:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Öyle değil ablam ya lazım olacak yetersiz para artırmam lazım 3 4 ayda artabildigi kadar

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Parayla mutlu olmaya çalışma ablam kardeş tavsiyesi :))

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Ben zaten caylakla ikisinin ne çevir diğini çözemedim bize nasıl yardımcı olacak abim:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Senin bilmediğin sen biliyon :)) şaka maka nerde olmam lazim son şansım hayatta mutlu olmak için

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Şahmeran usta sordu o söylesin; ) @Selda09 ben ne anlarım acemi bi üye olarak 50 ema 200 ema dan anlarım onlarida yanlış anlarım)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Kahveyi tercuman tutalim:))

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

İst trafigini geçti yazışmalar kim kime ne diyo yeni kelimeler bazen 3 defa okuyunca bile çözemiyorum bende sıkıntı demekki herkes herkesi anlıyor :))

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kardeşim canım ciğerim 30k sadece paran olsa 3 4 ay zamanın olsa bunu katım katım katlaman gerekse gidebildiği yere kadar nerde olurdun hisse sanal ?

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Puhahaha abe koptum:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tüplü modifiye şahin daha iyi :)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Bu üstte hep alark diye bisey cikiyo bende alarko kombi. arko krem var almam satmam bigit:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Adam ev mezar goldenrose hangi dil bunlar:)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Olurmu buz alenen atiyoz. bunlar süsleyerek atiyo:)))

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

bende zannediyordum ikimiz tek atıyoruz ahaaa

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Bildiğin atiyolar:))

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

dostum bunlar ne diyor google translateden çeviri yorum 404 hatası veriyor ahaaa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum