Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:20:07
EUR 34.8238 18:20:07
USD 32.3379 18:20:07
ALTIN ONS $2301.8900 18:20:07

Konu: Ne yapmak lazım ? Fikir alışverişi ytd

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatayda 6,4 büyüklüğünde deprem kazancımızda felaketzedeleri unutmayalım hassasiyetimizi bir iki ay içinde kaybetmeyelim ki Allah cümlemizi ve insanlığı afetlerden korusun. Bunu da genele yazmış olayım.
@Kaz_Dağları alt yorumlara ek trendin yukarı yönlü dönmesi tarzında değerlendirme yapabilmemiz için aşağı kırılmaması gereken seviye 22,443 ve trendin yukarı dönmesi içinde 53 dolar üstünü görmemiz lazım bu orta ve uzun vade için (9 ay 10 yıl) geçerli aylık üç aylık ve yıllık grafiklerden takip edebilirsiniz

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kaz_Dağları alttaki grafiğe göre fibonacci çektiğimizde bu seviyeler fibonacci yukarı dönüş seviyesi olarak görünüyor.
Tabi garanti yuakarı döner diye bir şey yok.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayal peşinde koşmamak ve kâr alarak devam etmekte fayda var derim varsın bir kısmı az kazansın. Beklediğimiz gibi olmayabilir ve olmaz dediklerimiz de olabilir.
Yatırımın bir kısmı 2 aya kadar çok kısa vade 9 aya kadar kısa 3 seneye kadar orta 10 seneye kadar uzun ve 10 sene üstü çok uzun vade tutulması taraftarıyım.

Muhafaza edebiliyorsanız bir kısmını fiziki yapmakla bence de çok iyi yapmışsınız Altın bu dolar euro veya sterlin değil zaten kaybetme diye bir riskiniz sıfır en fazla bekletir. Eliniz de zaten TL dolar var ben olsam hiç çıkış yapmam alttan girdiklerimin bir kısmıyla parite ile ortalama düşürerek devam ederim ytd.
En son 7289 dan girmişsiniz ben de en son 6979 dan girdim gene kâr alarak devam etmeyi uygun görüyorum isterse ondan sonra uçsun bir kısmı da az kazansın.
Çıkış fırsatı vermezse son girdiğimin iki katını 68 seviyesinin altına inmesi halinde parite eder sonra da dönüş yakalayana kadar TL ie devam ederim inşaallah.

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

@REŞAT12 Hocam düzeltiyorum;
Varolan sermayenin üçte biri ile gümüşte işlem yapıyorum. Üçte ikisi fiziki altın ..
Selâmlar

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

@REŞAT12 hocam, % 80 Gümüşteyim.
0,7612, 0,7464, 0,7369, 0,7289 arası kademeli alımlarım var. 6-7 kademe..
Fiziki altını ayrı tutuyorum. Var olan sermayenin üçte ikisi ile gümüş alımları yapıyorum. Fiziki altını uzun vade için bıraktım. Unuttum gitti aylardır. Sanırım
Altın beni gümüş kadar yormadı.
Ayrıca parite ile işlem yapıyorum
%80 gümüşte.. %20 usd de bekliyorum
(Malum düşüşleri yaşadığımız bir süredir, )
Vaktiniz olduğunda tavsiyelerinizi almak isterdim.
Devamlı foruma giremiyorum.
Selâm ve duâ ile..

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kuşçu69 % 99 elde tutmaya devam edip % 1 lik kısımla başlamakta fayda var.

Takip seviyelerim 21,80 22,08 ve 22,687 buraların kırılıp kırılmadığına bakıp kâr alarak devam edeceğim inşaallah çıkış yapamadan geri çekilme olursa da giriş için 21 dolar ın altında kalan doları parite edip 10,48 e kadar yaptığım gibi TL ile eklemeye ve dönüş yakaladığım yerde de parite ile devam edeceğim inşaallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum