Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:48:53
EUR 34.9777 00:48:53
USD 32.5423 00:48:53
ALTIN ONS $2332.1000 00:48:53

Konu: Ne yapmak lazım ? Fikir alışverişi ytd

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

30 ları görürse ilgi artar spek cıkışlardan cekınırım rasyo 84 asafısı spektır bence ytd

Jungheinrich için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

allahualem dilin sürçtü. inşaallah parlatacaklar :)

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Aylarca çıksın diye baktık sattık şimdi devamlı çıkıyor nereden döner bu gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Dususte full dolar a gecıp dusus bekleyebılırsın ama cok düşmedi muhakkal bı yerden parlatacaklar ama bugun ama yarın

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben de sana aynısını dedim aslında kar alayım az kzanayım dıye al satlarım cok oldu çok oynamak ıyı değil çogunluk gumuste tutarak kademe al sat yaparak yıne gram artırabılırsın düşüşte acıma full dolar a gec bana

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

% 80 gümüşteyim 29,2 üzeri devam edeceğim demiştim o da geldi ama tatil. Tatilde en son yapacağı tepenin 1 cent Altın da işlem yapmam daha önce de aynısı oldu gene karlı çıktım insin çıksın gerekirse iki ay beklerim.

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Abi kaçta çıkış vermeyi düşünüyorsunuz . bu arada bayraminz mübarek olsun.. gerçi makaslar çok fazla umarım Pazartesi düzelir..

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platınde bınbir gece masalları yasanıyor platındeyım ama gumus daha ıyı cıkıyor selam olaun gumusu tutanlara ustalr 27 lerde ındı daha once ınenler de vardır:)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum benle şimdiye kadar sabırla yürüyen varsa bir ses versin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinde gümüş olmayan için acele etmeden desteklere tutundukça aralıklı olarak sermayenin % 5 i ile girip yukarı tepkilerde birazını çıkıp aşağı dönüşlerde kar alarak azar azar oranı çoğaltmak mantıklı gibi ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur alt yorumlara bakarsın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

aaa

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

kdmalt

0BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Sagolun hocam emegine saglık

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha önce 21,80 üzerinde çıkış yapılabilecek takip seviyelerini 3 kere paylaşmıştım her seferinde de işlem fırsatı verdi eğer iki parça çıkış yapan olduysa isterse ilkini erken girebilir.
Ben tek parça çıktığım ve ikinci parçayı çıkmadan dönüş halinde acele etmeyeceğimi yazdığım için şimdilik girmiyorum.
@Kuşçu69

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Eyvallah!
Takipteyiz üstadım.
Ayrıca teşekkür ediyorum.
Allah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kaz_Dağları @Kuşçu69
Her seferinde daha fazla kâr vermek zorunda ve verdiğim seviyelere göre şu ana kadar verdi buna dikkat etmekte fayda görüyor ve tekrar hatırlatıyorum. Alt yorum Ytd
@istifaediyorum teşekkürler ben çözemedim beğeni neden çok az.!

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Özür dilerim. Hatırlatmanız benim için değilmiş, sonra farkettim. :)
Kâr gördüğümüzde çıkar, söylediğiniz gibi ıygun seviyelere düştüğünde kademeli ekleriz. Gerekirse iki ay bekleriz. ..

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

İlk parçayı erken çıkmadım hocam. İşlem çıkış fırsatı vermedi. Takipteyiz , ilkeli ve kademeli işlemleriniz bizim için önemli..
Duâ ile..
Alllah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Siz ilk parçayı biraz erken çıktınız isterseniz ikinci parçayı kâr görünce yerine koyarsınız.
Ben iki parça ekledim birini çıktım ikinci parçaya çıkış fırsatı verirse 1,618 e değip dönmesi halinde kontrol etmeyi ve sonrasında artırarak çıkmayı düşünüyorum ikinci parçaya çıkış fırsatı vermezse isterse buralarda iki ay gezsin işlem yapmam her seferinde daha fazla kâr vermek zorunda inşaallah. Ytd.

@Kaz_Dağları teşekkür ederim. Tedbiri elden bırakmamakta fayda var az kazanalım hep kazanalım azımız çok olur. Ytd.

Kuşçu69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Bereketli olsun hocam bende ufak bir parça çıktım

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Amin cümlemizden. 6979 dan girdiğim parçayı 7040 tan gram artırarak dolar a geçtim yukarı doğru aralıklı kademeli miktar artırarak devam ikinci parçayı çıkış fırsatı vermezse geri giriş için acele etmem inşaallah. Ytd.
@Kuşçu69

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Allah razı olsun hocam. Teşekkür ediyorum.. Takipteyiz, bereketli olur İnşâallah.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kuşçu69 @Kaz_Dağları

Yukarı devamı için 22,018 üzerinde kalması 22,224 ü kırıp 22,824 e kadar gitmesi gerekiyor.
6979 dan girdiğim parçayı bu seviyeleri takip edip dolar a geçmeyi ve yukarı devamı halinde 11,52 seviyesine kadar aldıklarımın bir bölümünü aşağı dönüş yakalayana kadar yukarı doğru sıfır dolar ortalama elde edene kadar aralıklı kademeli olarak çıkmayı düşünüyorum. 10,48 e kadar topladıklarımı ise sabit bırakacağım inşaallah.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmukabele burada işlem yapan tecrübelerini paylaşan herkes ve sizler de değerlisiniz. Fikirlerinizi tecrübeleriniz paylaşın esirgemeyin. İnşaallah.

2BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Eyvallah!
Allah razı olsun hocam. Öngörüleriniz teknik yorumlarınız ve tavsiyeleriniz hep önemli oldu bizim için. İstifade ediyoruz.
Geceniz hayırlı olsun.
Duâ ile..

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Allah razı olsun şimdiye kadar zarar etmedim ( Tabi bundan sonra etmeyeceğim manasına gelmez ) benimle beraber herkes kazansın diye uğraştım yaptığım uyarılar şimdiye kadar karşılığını görmedi 8 TL lerden girenler her türlü uyarıya rağmen maliyeti kurtarınca çıktı 13 TL yi geçti dolar da düşüş ihtimali gördüğümde yazdım 12 TL seviyesinden 10 TL civarı alım fırsatı verdi çıkarken de düşerken de ne gördüysem yazdım bunlar sadece iki örnek ama bazen yorumlara bakıyorum % 90 zarar etmeyi alışkanlık haline getirmiş. Yapacak bir şey yok.
Söylediğim genel olarak hep aynı uygun sevilerden parçalı girmek düşen bıçağı tutmak birazıyla da kâr alarak devam etmek. Biraz beklediğiniz olur ama bu şekilde zarar etme ihtimali şu ana kadar sıfır tarihte örneği yok. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

@REŞAT12 hocam, öncelikle ülkemize ve özellikle Hatay'daki kardeşlerimize tekrar geçmiş olsun.
Deprem bölgesinden paylaştığınız sıcak haber ve uyarıları takip ediyor ve elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu süreç uzun sürecek.. Yardımlar da söylediğiniz gibi yarınları gündemimize taşıyor.
Allah sizlerden razı olsun üstadım.
Ayrıca benim için yazmış olduğunuz cevabi yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Tek tek inceledim. Değerlendiriyorum. Benim için tavsiyeleriniz önemli.
Mihmândâr oluyorsunuz.
Selâm ve duâ ile.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum