Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 07:21:25
EUR 34.8031 07:21:25
USD 32.2626 07:21:25
ALTIN ONS $2351.5450 07:21:25

Konu: teb fx

ht1976 ()
Dolar

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam bankaların elinde olan birşey değil. gecen hafta özel bir bankanın müdürü ile görüştüm neden böyle marjlar açık dedim. bbdk çok aşırı şekilde baskı var dedi. banka mecburen uymak zorunda olduğu için böyle şekilde açmak zorunda kaldım dedi. banka alım satım işlemlerinden para kazanıyor dedi. boyle bir uygulama bizimde işinize gelmez dedi.

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam millet doviz ve değerli metaller almasin diye böyle kısıtlamalar getirmeye çalışıyorlar. suan için aşırı şekilde dövize talep var kuyumcuya götür hemen alıyor. kuyumcu satma konusunda çokda cömert değil elinde olduğu halde satmak istemiyor. gecen hafta elimde bir miktar dolar var.19.10dan aldı. bugun ise 19.160 alırım dedi. boyle bir piyasa var.

Ekin_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Bankalar isteseler de istemeseler de önümüzdeki günlerde fahiş makas aralıklarını daraltırlar diye düşünüyorum. Çünkü döviz veya değerli metal almak isteyen kişi başka yollardan da bir şekilde alır. Bankalar da bu rantı kaçırmak istemezler sanırım. Kimse mecbur veya mahkum değil kendileri düşünsünler artık. Küçük yatırımcının üç kuruşluk karı olacak onu da onlara yedirecek. Yok böyle bir dünya.

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ekin_ ()

Mb nin talimat burada da var ne günlere kaldık

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam döviz almak için kuyumcu yâda döviz bürolarından pazarlık yapmak mümkün. en azından vergi olayı yok. yuklu alımlarda baya aşağıdan veriyorlar. vu saaatden sonra banka işi zor artık

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam n kolay gündüz de gece de ayni rakamlardan veriyor bu konuda iyi sayılır. bana kalırsa marjlar çok açık işlem yapmak çok zor

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Çoğu banka artık makası 30 krş üzerine çıkardı Deniz bank kullanıyorum önceden makası çok iyi olan bankadan biriydi şimdi 32 krş tan aşağı makas yok

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam harem piyasasinda 19.160 alış
19.180 satış
Fiyatları kuyumcular bu rakamları kullanıyorlar bilgilerinize...

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam banka alışı bizden yani çok iyi rakamlar. bizden alış iyi satış biraz pahalı geldi. dolar almak için nkolay aktifbank fiyatı çok iyi geldi

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Bu makaslar çok iyiymiş bu kadar talimata rağmen 22 krş makas fena değil

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum