Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0899 20:43:33
EUR 35.1752 20:43:33
USD 32.2519 20:43:33
ALTIN ONS $2380.6250 20:43:33

Grafiği gönderen: celik2119

Direnç noktasına (21.89) geldik. Mavi çizginin üzerinde günlük kapanırsa 23.2 hedefiyle üçte bir parça alınabilir. 21.89 aşağısında kapanışlarda tekrar 21'in Altın a gitme ihtimali var.

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Bozocan dünkü grafik. 21.89 aşağısında kalırsa 21'in aşağısı ihtimali devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

@celik2119 üstadim dünkü kapanış kötü geldi beklenen hareketi yapmadı dün ABDde kapalı olunca

Simdi 3 hafta önce siz dediniz 22.5 geliyor burayı kirarsa 21.7de geleceğini defelarca söylediniz @Yaseminnisa ablaninda grafiğide bu öngöruyu gördüm
Sizin grafilerde olduğu gibi
Herkes 25 27 dolar hedefi verirken sizin temel fikirleriniz 22. dolar öngördü faizler devam ediyor önümüzdeki TDI verileri böyle sert geçermi sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Eva16 ()

@celik2119 çelik hocam çok teşekkür ederim , Allah'a emanet olun

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_İlhan_ ()

Cam olabilir boya olabilir

Önder8080 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ben borsada değilim şu anda.

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Çimentolar zaten gitti hocam. Başka gerekli hangi sektörlere yönelmek lazım olur

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

O şirketi bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Formt gbi cam hisseleri ilerisi için yeni şehirler kurulurken ihtiyaç duyulmazmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Çed raporunu ve sonuçta ne olacağını bilmiyoruz. O yüzden o hissedeki riskinizi düşük tutun. terste kalanlar varsa ortalama düşürmek için tekrar almayın. Başka yatırımlar düşünün.

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam kizilbuk için yazmıştım yazım gelmedi mi? Çed raporu ne olur sizce elimde ters de kalanlar fazla?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

S. cim tarihi belli olana kadar yatay kalır bence.

Eva16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eva16 ()

@celik2119 çelik hocam BIST hakkındaki düşünceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Fed tutanakları çarşamba günü açıklanacak. Ayrıca perşembe ABD GSMH verileri var. Bu verilerden sonra sanki bir yön çizer gibi. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Tm üstadım hayrlısi olsun

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Henüz değil. Alınca yazarım.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Eyvallah üstadım
Düşüşlerden sonra ilk defa yukarı tepki veriyor dediğiniz gibi yükseliş devam ederse buralardan belli olur
Hocam alım yapmadınız demi?

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet 13 günlük düşüşten sonra ilk kez düşüş trendini test ediyor. Büyük yatırımcıların satmaya istekli olup olmadığını göreceğiz. Elinde mal kalıp Biraz yükselsin de satalım diye düşünen varsa bugün iyi bir fırsat onlar için. Kimsenin elinde satacak mal yoksa zaten yükselir.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstad emeğine sağlık kapanış önemli izleyelim doğrumu?

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum