Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 21:22:12
EUR 34.8013 21:22:12
USD 32.4000 21:22:12
ALTIN ONS $2342.9350 21:22:12

Grafiği gönderen: celik2119

Direnç noktasına (21.89) geldik. Mavi çizginin üzerinde günlük kapanırsa 23.2 hedefiyle üçte bir parça alınabilir. 21.89 aşağısında kapanışlarda tekrar 21'in Altın a gitme ihtimali var.

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

hmm teşekkür bilgilendirmen için Allah cc razı olsun

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Abi komut sahibi ev satmak istiyor alıcı kira yolunu seçiyor... Adam simit Bir kez daha haklı çıktı " görünmez el."

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Fiil üç harften oluşuyor. Ş, A ve E. Birleştirirken üçüncü harf düşebilir ama ikinci harf düşerse fiilin anlamı bozulur.

yete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

okunurken şe e a arası okunduğu için mi a yazılsa iyi olur

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok ayırmanız gerekmiyor. Birleştirirken İnşallah, ya da İnşaAllah diyebilirsiniz. İnşeAllah olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

kuranda ayrı ayrı yazılıyor türkçe yazarken demi ayıracağız?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İn şae Allah, yani eğer Allah dilerse. İnşaAllah diye birleştirme olabilir ama inşeallah anlamı bozar.

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

hayırlısı olsun inşeallah

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

20,90'dan sonraki çiziğim 20,35'de.. en alttaki bu.. aa, doğru bir yerlere çizik atmışım gibi banal şeylerle avunuyorum mecburen :D

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Peki sağolun hocam zahmet oldu

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Grafiğe saatlikte bakıyorsanız iki saat, günlükte bakıyorsanız iki gün, haftalık bakıyorsanız 2 hafta.

Armağan06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Hocam son olarak direncin veya desteğin kırılıp kırılmadığını üstünde veya Altın da 2 saat kaldığına veya gün sonu kapanışına göremi karar veriryorsunuz

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Armağan06 Şu an aşağıdaki grafiği takip ediyoruz. Direnç noktası olan 21.89'a geldi. Kıramayıp geri döndü. Şimdi 21.1 dolar seviyesindeki desteği kırıp kıramayacağına bakacağız. 21.1 kırılırsa 20.2'ye kadar düşüş beklenir.

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Fake demi abi bu da :)
Gümüş yükselir

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

pawel ne diyo ona bakmak lazim..
")

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok o değil. Bullard enflasyonu düşürmek için biraz daha adım atmamız gerek dedi.

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

günlükte 200 ema, hemen hemen.. benim de gözüm onda, geçemiyor.. rasyo da hacimli yeşil yakmış..21,56 yakın destek sanırım.. ona tutunamazsa 21,23 e bir temas daha belki..?

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

tutanaklardan. bahsediliyo
malumun. ilani olcak sanki
durmak yok faiz. devamm
ne dersinn
5.5 hedef
enfilasyon. inatci ciktii
")

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bullard konuştu bugün.

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Alırsanız yazın hocam .
Ben de bekliyorum alım için

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

İhtimalen 20 nin altını görecek ons iyice ky bıktıracak gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

evroo gumusu asagi cekiyo
ustat
bu neyin. hareketi boyle
")

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

21.89 üzerinde günlük kapanış bekliyorum. Henüz almadım.

Orucbeyli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Almış olanlar için senaryo işler inşallah o zaman.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hazırda para olursa alırım. Makasla 22.10 civarı alıp 23.20 gibi gönderebilirsem %5 dolar artmış olur. İyi para.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

21.89 üstü kapanışlarda alım yönlü olur musunuz yoksa bize başarılar mı dilersiniz?

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İki gündür direnci zorluyor geçecek gibi oluyor geri dönüyor. Alttaki grafik geçerli.

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Eyvallah üstadım takipteyiz bir haber gelir yukarı atar sonra birileri bizi topar tutar ytd diyelim Ozmaan:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum