Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0825 07:01:06
EUR 34.9698 07:01:06
USD 32.2832 07:01:06
ALTIN ONS $2360.6450 07:01:06

Grafiği gönderen: sadettiin88

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

4BeğenmedimŞikayet

Executive ()

Böyle diyerek buna da şkür diyerek bu durumdayız. Atatürk gibi hep ileriyi gören hep daha iyi olmayı hdefleyen bir tplum olamadığımız için bu haale geldik.

tgydtc için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

62 yaşındaysan muhtemelen evi arabayı almışsındır muhtemelen. Sizin kuşakta emekli ikramiyesi ile ev alınıyordu. Hatta bir de kirada evin vardır. Gençlere de biraz aç kalsanız da bir şey olmaz diye tavsiye verirsin.

0BeğenmedimŞikayet

tgydtc ()

en önemlisi - Ne oldum deme, - Ne olacağım de...

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tgydtc ()

hiç bir zaman kendinden yüksektekilere bakma, her zaman kendinden aşağıda, daha kötü durumda olanlara bak.

0BeğenmedimŞikayet

Radikal ()

Ben hiç birine lüks demedim lakin müslüman müslümanı enayi yerine koymaz ben kendimi enayi gibi hissediyorum yada soyle yapalım bana bı 30 bin yolla ben bir ara canım ne zaman isterse öderim daha doğrusu ödemem senin ihtiyacin yok nasıl olsa sana borcundan sanane derim ne güzel hayat dimi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Dünyada bir sıkıntı yok. Kapadokya Otellerde yabancı turist doluydu. Adam uzakdoğudan gelmiş. Gezip eğleniyor. Yazın da Antalya doluydu. Bizim gurbetçiler de her sene gelip tatilini yapıp gidiyor. Hepsinin Altın da son model araba var. Sıkıntılı görünmüyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

tgydtc ()

Bir sıkıntı var, sadece bizde değil, ama büyük bir sıkıntı var, dünya şuan yaşayan insan sayısının 3 katını besler, her karanlık ardında bir aydınlık vardır, Sabredin hiç bir düzen sürekli devam etmez, ben 60 yaşındayım, emin olun yokluk falan görmediniz, buna yokluk denemez, beterin beteri var... Allaha inanıyorsanız, - Allah, bu gün kü halimizden etmesin... diye dua edin...

10BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ayağımızı çekmek yerine yorgan daha uzun olsa daha iyi olmaz mı? Nargile içmek ya da bir kahve içmek büyük bir lüks görülüyor. Eskiden kahve içebiliyorduk. neden şimdi içemiyoruz? balık yemek de lüks oldu mesela. İnsanlar balık yemese ölmez diyeceksiniz. Sonraki aşamada zeytin de lüks olacak. Sadece ekmek yeseniz de ölmezsiniz diyecekler. neden hayatımızı kuru ekmek yiyerek geçirelim? Dünyanın en bereketli topraklarında yaşamıyor muyuz?

Radikal için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

tgydtc ()

de get işine...

-1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kimi hafif aç bırakalım? Çocuklarımızı mı, yanımızdaki yaşlı anne babalarımızı mı?

1BeğenmedimŞikayet

tgydtc ()

Hafif açlık lafından aç bıraktığım sonucumu çıkar? Az yemek sağlıklı olmak anlamı çıkmazmı? diyetisyenler ne iş yaparlar?
bak sana şunu söyleyeyim; 60 yaşında bir insan ile konuşuyorsun... felek ile 42 kere evlenip boşanmış birisi ile konuşuyorsun...

-1BeğenmedimŞikayet

Radikal ()

Çelik kardeşim mevzu çocuk değil ben ilk oğlum olduğu zaman sadece ona balık alırdım o yesin diye ben ıspanak yerdim ama aç değildik Türkiye de aç olduğuna ise bu devirde inanmıyorum bunu siyaset olarak demiyorum gerçekten sadece tüm sorun yaşam tarzı bir kişi birkeresin 400 dolar aldı benden dolar 4 lira idi cafelerde nargile içerken ödemedi bir başkası 3 sene önce abi takıda vericem dedi 7000 lira aldı 2 düğün yaptı vermedi telefona çıkmıyor bir başkası zordumda kaldı 3000 lira verdim 1 yıl önce verirken sadaka diye niyet ettim sonuç belli çünkü işten çıktı 40 bin tazminat aldı kaç aydır işsiz çünkü iş beğenmiyor bunları demek istemiyorum ama yorumlar yanlış anlaşılıyor şimdi bu kişiler geziyor fakat sana soruyorum şimdi doğru olan bumu yoksa ayağını yorganına göre uzatıp yaşamak mi

-1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hafif açlık iyi gelir demişsin. başkasının çocukları için mi konuştun?

1BeğenmedimŞikayet

tgydtc ()

Hem aç bıraktığımı kim söyledi, lafı neresinden anlıyorsun?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Çocuk var mı? Onları da aç bırakıyor musun?

1BeğenmedimŞikayet

tgydtc ()

hafif açlık tabi ki bünyeye iyi gelir, dana gibi yemezsen açların ne hissettiğini belki hissedersin, konfor alanım bozulmasın, şehir yıkılsın benim evime bir şey olmazın, masa başından, oturduğu koltuktan hayatı yönnettiğinizi sanıyorsunuz, elinde ki ile yetinmeyi bil, sağa sola laf uzatma...

Sonradan_ekonomist için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

Hayatı OT gibi ÇİMEN gibi yaşamak istiyorsa bırak yaşasın. OKSİJEN yeter bana FOTOSENTEZ yeter diyorsa sorun yok.

Sonradan_ekonomist için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sonradan_ekonomist ()

Tabi canım ne gerek var gezmeye, dolaşmaya falan hatta tam doymaya da gerek yok, hafif açlık bünyeye de iyi gelir diri tutar insanı, obez olmazsın günde 1 öğün yeter bunu yetkililere iletelim üzmesinler kendilerini.

1BeğenmedimŞikayet

Radikal ()

Köle ile karnı doyan özgür olan insanı aynı kefeye koymuşsun tebrikler aile ile illaki AVM ye gidip dışarda yemek yemeye gerek yok benim ne dedigim belli eskiden 1 baba evladını 15 yaşına kadar bakardı en fazla beni babam 11 yaşına kadar baktı sonrası hep çalıştım şimdi 1 baba 25 yaşına kadar bakıyor evladını en az çalışan yok bırakta fakirlik olsun

Battlestone için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

aç kalmamak yasamak diyorsun yani , oda iyiymis piramitleri yapan kölelerinde karni doyuyordu , ne farki kalmis oluyor aradan 3000 sene gectikden sonra , bir insan en kötü ayda bir ailesiyle birlikte aktifite yapmasin mi yani @Radikal

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

30 sene önceki imkan çeşitliliği
çok azdı. Şimdi imkanlar 100 kat çeşitlenince talep artıyor

Eslim_10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eslim_10 ()

Merhabalar, anlattığın durum zengin ile fakirin ayrılmasından dolayı değil insanlardaki tahammülsüzlüğün azalmış olmasıdır.

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

Zengin ile fakir arası fark acılıyor
Eskiden 1 baba 4 kişilik aileye bakarken
Şimdi 1 anne 1 baba bile zor
Ama zengine bak daha zengin.
Bunu inkar edemezsin.
Bu arada eğlenceyi ab li de ABD lide
Fazlasıyla yapıyor. Ama vergisini
Şirketler ÇATIR ÇATIR veriyor
AF YOK İNDİRİM YOK. Bizde
İşadamları verse vergisini sen seyret
Durumu

2BeğenmedimŞikayet

Radikal ()

Kardeşim bu söz çağ ile biraz değişti biraz nerde bir aç görsem orda tembel vardır oldu bazı fiyatlar çok arttı lakin bir insan sigara alkol cafe gezme eğlenme gibi şeyleri arka plana atsın aç kalmaz ha gezmek şart diyorsalar bilmem deprem bölgesinde manevi acılar var tabiki çoktur kızıma sarılınca rabbim sabır versin diyorum hepsine fakat akan yardimlar ortada gene hırsız arsız kolay para peşinde olan o tembel kesim olmasa daha çok yardıma daha kolay ulaşacak mağdur insanlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum