Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 06:04:52
EUR 34.9039 06:04:52
USD 32.5618 06:04:52
ALTIN ONS $2321.9550 06:04:52

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

düşmedi sanıyorum.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

zor bir durum.. ALLAH yardımcınız olsun.. iş durumunuzu ev durumunuzu bilmiyorum. taşınmak gibi bir düşünceniz varmı.?

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Araba da yatıyoruz bugün kamyon a çadır çektik bir kapağını açtık içine halı ve yatak yorgan döşek getirdik sobada kurduk şimdi ailec k oturuyoruz bugün kaç günden sonra ilk kez uzanarak yatacağım çocuklarında öyle perişan oldular 4 gün boyunca arabanın içinde

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ALLAH yardımcınız olsun. çok geçmiş olsun . ne yapmayı düşünüyorsunuz varmı bir planınız.. bir önceki yorumda arabadamı . ? arada mı tam anlayamadım. duyduğuma göre arabalarda kalanlar çokmuş. ( babamada antep nizipten bir misafiri geldi. arabada yatıyorlarmış bakmış olacak gibi değil çıkıp gelmiş.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Çok teşekkür sagolun

mustafate için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Güzel abim Antep nizipdeyiz

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Evet üstadım Antalyadayım ama biliyorsun üzüntümüzün tarifi yok... @Azrcll tekrardan çok geçmiş olsun..

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ALLAH yardımcınız olsun. gerçekten üzüldüm. hangi ildesiniz. dilerim daha iyi olursun.. @mustafate tşkrler... sizde iyisiniz inşallah. siz antalyadamıydınız öylemi hatırladım..

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Tamam hocam bizde iyilik yapan unutulmaz Allah'a emanet siniz inşallah

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Üstadım iyi olamnıza çok sevindim. Sizin nezdinizde tekrar Ülkemizin başı sağolsun diyelim ve maddi manevi yardımlarımıza devam edelim. Çok üzgün olduğum için içimden hiç bir şey yazmak gelmiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam orda mı kalacaksınız geçici olarak bu tarafa gelseniz isteyenleri getiriyorlar antalya mersine en azından 1 2 ay kış geçene kadar

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam güzel hocam biz depremi çok şiddetli ve korkuyla karşıladık 4. kattan kendimizi zor dışarı attık psikoloji alt üst 3 çocukla arada yatıp kalkıyoruz şartlar geceleri daha zor oluyorama çok şükür şimdi iyiyiz

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tşkrler düşünmüş olmanız büyük vefa.. bunda ayıplık bir durum yok ben şuan yozgattayım. çok yazmıyorum.

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam benim de çok bugün lerde borsayı açık tutan başkan istifa etmesi lazım bence zarar telafi olur yarın para yine kazanılır ama gidenler gelmiyecek bende yetise bildiğim kadar birşey Ler gönderdim rabbim le benim aramda kalsin bir amca vardı videolarda elinde bisküvi yiyemedim belki çocuklarım çıkarda veririm diye ama çıkmadılar deyişi beni bitirdi- (( rabbim yardımcıları olsun bir daha yaşatmasın beterinden korusun inşallah Allah'a emanet olun cümleten

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Amin Sağolun hocam ben iyiyim Kütahya liyim zatens sizin nereli olduğunuzu bilemedim 2 gündür hiç birşey yazmayınca bir hal hatır sorayım dedim siz nerelisiniz nerde duruyorsunuz hocam ayıp olmasın

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

:(((

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Aynen kardeşim.

2BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

eline emeğine sağlık... ALLAH emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah.. @Kerim5461
anlayan anlamıştır. anlamayana davul zurna az zaten. 2 yıl önce evlerimizden çıkamıyorduk.. şimdi kimimiz evlerimize giremiyorken. kimi girecek ev bulamıyor.. dünyanın hali işte. ALLAH BETERİNDEN ESİRGESİN..

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Maks soruyorsan paran var demektır ama kazanalım oyle diyorlar hep bi bahane

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Kardesim benim, kendinlede gurur duyacagin bir sey yapmanin derdine dus varolasin baska Turkiye yoookk ne yapabilirim derdinde olmali herkes lutfen tsk ederim kardes

Ali_İlhan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_İlhan_ ()

Abi Gerçekten seninle gurur duyuyorum harika bir insansın insanlığın ölmediğinin kanıtı

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Allah razı olsun senden krdeşim inşallah bunu da atlatırız mıllet olarak ama gidenler geri gelmeyecek malesef . Allah sabır versın kalanlara da. ben de 99 depremınde sakaryadaydım . çok acı şeyler.

4BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam biz yara sarmaya calisirken bakmiyordum bistte 1.3 milyonuma cokmusler umrumda degil ben usuyen bir cocuga bir mont yetistirme derdindeyim

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Burada ara sıra maks falan soranlar oluyor dıyorum mıllet can derdınde sız mal derdındesınız yapmayın dıyorum ama arada oluyor boyle patavatsızlıklar malesef.

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Dostum ben bursadayim yolladigimiz tirlar bolgeye ulasmaya basladi onlardan gelen bilgiler soylemeye dilim varmiyor neyse ...

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Rabbim yardımcın olsun inşallah kardesim

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Kardeşim vallahi bende çok duygusal bı insanim çokta ağladım rabbim yardımcımız olsun

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam kimin elinden ne geliyorsa durum gercekten cok vahimm lutfen lutfen lutfen baskasinin acisina ortak degilsen insan da olamazsin

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum