Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:34:52
EUR 34.9886 06:34:52
USD 32.5811 06:34:52
ALTIN ONS $2309.6750 06:34:52

Grafiği gönderen: asimavii

#XU100 4.740 muhtemel dönüş yeri olabilir

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Aynen hocam uzun vadeli yatırımcı olmak da riskli duruyor artık. Bu düşlerde en güçlü görülen şirketler bile kaplar atan şirketlerde yerle bir oldu. Dediğiniz gibi trend yükselişe hepsi beraber yükseliyor ya da düşüş trendinde hep beraber düşüyor malesef

asimavii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

Borsada duygusallığa yer yok maalesef, trend ne ise ona göre işlem yapmak gerekiyor yok iyi şirketmis yok temeli çok sağlammış lafları anca laf dir , trendi yükselen trend ise her şirkete yatırım yapılır ama aldıkça düşüyor ve sürekli olarak aldığın halde zarar yazıyor ise boşuna hisse taşıma ya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

İnşallah sabah gaplı açıp 5000 üzerine atarda biraz rahatlarız hocam yoksa ahval çok kötü.

1BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

4.700 altı düşerse yandık..

1BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

Hocam 4.700 altı ayı trendine geçiş olur , trend zaten başladı onu da dilim döndüğünce yazdım tepki yememek için sadece grafik olarak attım bundan daha başka bir xu grafiğim var ona da bakin
4.700 Altın da 3 bin lere sert bir dalga gelir aylık da trend dibine geliyor bende endex ha al sat fırsat i sunar mi bist 30 da belli başlı kağıtlar da denicem bunu

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Başarılı bir çalışma olmuş tebrikler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

4700 dönmesse 4480 mi hocam alt destek oda kanal desteği

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık sayın @asimavii takipteyim hocam sağolasın..

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

4.740 I beklemeye devam ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Eslim_10 ()

gbp mi yoksa Altın mı alınmalı?

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

bence bilgilisin ve az çok bu işlere hakimsin kendine haksızlık etme, kimse annesinin karnından öğrenmiyor bu işleri biraz azim ve sabır ile başarılmicak iş yoktur.
% kazancın % 50 sini kaybetmek çok kötü bir durum değildir sonuç da kazancın var mı var ,
yeterki ana sermayeyini kayybetme kaydersen de sabır ederek bekle her rakam iner çıkar yükselir iner ama tepeden oluşan formasyonu ve az çok formasyonları görerek ve enstürmanı alıyorsanız pskilojiniz az çok yatırım babından bozulmuştur ve fomo ya kapılmuş olursunuz aldıkça düşer siz sattıkça çıkar , o yüzden trend takibi ve kademe önemlidir

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bence de seri büyük alış satışlarla da ilgili ama işte ben detaylı sizin kadar takip edemiyorum btc ve aldığım almayı düşündüğüm coin dışında genel olarak giriş çıkışları ne yapıp edip tepeden almayi son dk önceki karin yüzde 50 sini kaptırmayi başardım iki basamak düşünce hepten içeri aldı bekliyorum

-1BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

Geçmişe bakacak olursan tüm zamanlarda düşen onayında olur , oda 30 bin altı 4.000 dir
o olayı aklından çıkar o durumda şuanda olunabilirliği yok durumda şuanda bakılması gereken konu 50 ve 100 günlük ortalama üstündemi üstünde kısa da dük olmuş mu olmuş 22.000 Altın a gelirse sıkıntı olur mu olur buna bakılması gerekiyor
btc gibi hareket alanı yüksek ve spredd i yüksek olan parametrede herşey olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

25 k sonrasi 19k düzeltmesi geçmişte gelmiş mi sanki hocam

-2BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

#BTCUSD
22.000 üstünde kaldığı sürece dönüşü almış durumda
18.000 üstünde boğa ya girmiş durumda

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam günaydın kafami toparlayamıyorum işe gideceğim bugün pla 6 ve 7 sat emri verdim bekliyorum btc bakınca siz ne görüyorsunuz bekleyeyim mı akşam 8 9 isim ancak biter

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

gbp usd Mİ gbptry mi ?
xauusd mi Gram altın mı?

Eslim_10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eslim_10 ()

Merhabalar, sterlin mi dersiniz yoksa Altın mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum