Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 22:08:08
EUR 34.8952 22:08:08
USD 32.5601 22:08:08
ALTIN ONS $2323.9100 22:08:08

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

olurda önce 1005 ciavrına düşerse orda formasyon biter.
düzeltme için 1050-60 civarı tekrar gelir sanıyorum.. daha yukarısı net değil.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Böyle durumlarda herşey olabilir sağ gösterip sol vururlar herşey mümkün yani.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

altın onsta 1900 beklentim vardı. dün geldi. ancak haftalıkta kırmızı mum kapatmasını beklerdim.. şuan yeşile döndü. ne olacağını inanki kestiremiyorum. zaten böyle durumlarda grafik ile oynuyorlar. ne desem boş yani.. normalde düzeltme yapmasını beklerim. ancak genelde çok yukselecekse alım fırsatı verdirmeden direk tepe yaptırıyorlar... yt olmadan fikir olarak, bu günü bekleyelim düşerse alırız düşmezse müsait bir yerden girelim.. oldukça can sıkıcı bir grafik oldu.. gümüştekiler yukseliş beklerken gümüş yukselemedi. Altın onsta kimse bu kadar yuskeliş beklemiyorken fırlayıp gitti.. (( gr altın 1250 kadar gidecek. ytd

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam sizin altin ons grafik baktim dusus yonunde ben altin almak istiyorum gecmi kaldim dolar da param eridi biraz birikimim var pariye yapmak istiyorum altin dusermiki fedden sonra hocam cevabinizi bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tşkrler. bol kazançlar.

YCEY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YCEY ()

Sağolun hocam, kademe aralıklarını yakın tutmak istemiyorum zaten. Allâh razı olsun verdiğiniz emekten dolayı.

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

anladım.. ben olsam alım için beklerim diyeyim .. ani yukselişler olabilir, sonuçta bu rakamların daha altı gelir sanıyorum..

0BeğenmedimŞikayet

YCEY ()

Ben sizin yaptığınız veri analizlerinin yüksek doğrulukla gerçeğe ulaştığına şahit olduğumdan hocam diyorum. Belli ki biliyorsunuz bu işi. İşlem yapmak kişileri bağlar, kimsenin mes'uliyeti değildir. Ben bilenlerle istişare eder ama kararlarımı kendim veririm ve kimseyi sorumlu tutmam. Bu zamana kadarki emeklerinizden dolayı da benim gibi düşünen arkadaşlar adına teşekkürü bir borç addederim. FED sonrasını düşünerek kademeli aldığım bir miktar platin var, olası düşüş için elimde tuttuğum bir miktar da $ var. Kademe için bilginiz ışığında uygun rakamları beklemek isterim. Çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

öncelikle hitap olarak hocam diyorsanız sorun yok.. ama bu işi çok iyi bilir bu işin hocası olarak düşünüyorsanız yanılırsınız. benim yazdıklarıma göre işlem yapılmaz bilginiz olsun.. platin biraz takip edilmesi gerekli rasyo tekrar yukselecek ( platin düşer). ama Altın ons ne yapacak net değil. platin grafiğinde de net bir durum yok şimdilik. bir müddet sonra birşeyler çıkar. biraz takip.. sizin durum nedir platin varmı yoksa alımmı yapacaksınız.?

0BeğenmedimŞikayet

YCEY ()

Platinin FED'e kadar seyir aralığı ile ilgili bir öngörünüz var mı hocam?

0BeğenmedimŞikayet

YCEY ()

Tekrar düşerse nereleri bulabilir hocam?

0BeğenmedimŞikayet

YCEY ()

Teşekkürler, emeğinize sağlık hocam.

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@YCEY altı yorum grafik yazdığım gibi oldu.. 1060 açıkıp 1000 düştü.. formasyon bitti. düzeltme yapıyor.. tekrar düşerse çok diplere gider. yukselirse zaten sorun yok.. ( ben tekrar düşeceği kanaatindeyim ancak öncesinde biraz yukselir)... ytd belki yanılırım..

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

platin altı yorum grafik. görmeyeneler için.. aynısı gibi oldu. 1060 çıkıp 1000 düştü..)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Hiç yaklaşmayalım o zaman platine

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

rasyoda düşüş bitmişti.. ancak yukarı düzeltmesi henüz bitmedi... 1060 kadar çıkabilir yazmışım oraya.. platin 1060 çıkmış ve rasyo tekrar yukselmeye başlamış aynısı gibi olmuş... ben dün zararkes yaptım bugün platin alalım diyenler var... ((

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@mustafate etiketlemeyi unuttum. )) alt yorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum