Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 19:28:31
EUR 34.9839 19:28:31
USD 32.2051 19:28:31
ALTIN ONS $2414.8350 19:28:31

Grafiği gönderen: Kupa_Beyi42

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

İyi geceler hocam müsait oldugunuzda, lkmnh bakabilir misiniz gidişat hakkında 36 ortalama ile bekliyorum maalesef. bir de alkım 34,92 ortalamali.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam bizede öğret şu al sat becerisini(

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

En son 1000 den aldık altin..950 bekledim baya alacaktım gelmdi.

Kaç defa dendi olmadi. olur umuduyla almadim sonuç burda.

Sen kaçtan eklemeyi düşünüyon altini

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hocam disarsayim eve gidince bakim

holays_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

yok abi 280bindi herhalde en son tum maldaolurmuyum. sarikizin salmazini bekliyorum onu kotu kacirdim 2 parca yapsam olurmus ama biliyorum son yolcuyu toplicak o nerden olur kestiremiyorum 2 yer var ikisindede alim var ben borsayla ugrsarirken kacirmiyim diye )

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

topram kar varmı kar konyada:) yagdımı bu ay

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

onyn kar zarar hesabi yapilmasi lazim

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

holays_2 ()

Nerekadar cekilme olabilme ihtimali vardir yarin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Öykün ()

Şükür benim için sıkıntı yok ben dört yıldır düşe kalka düşmemeyi öğrendim. Belirli bir strateji oluşturdum. Hem uzun hem kısa alsatla yola devam şimdilik. kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Full malda misin. Gecti mi korkun..

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

cok sukur bugun harbi koseyi dondum diyebilirim : ) eskiden belirledigim kagitlar kirmizi acildimi listeden cikariyodum sonra farkettim bugun degilse yarin hedefim oluyordu nitekim oylede oldu ben biraz kisaciyim sanirim nerdeyse yine ful maldayim kriteri degisen ne olursa aninda satarim hic acimam ama endeks tam istedigim yerde bi de bugun uzeri kaparsa muhtesem muhtemelen yarin bi dokme sonra yola devam benim senaryom tabi ytd zarar edebilirsiniz

Öykün için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öykün ()

Bende uzunda orta vade de kağıtlar var elimde çok kağıt olsunda istemiyorum. dönem dönem dediğiniz gibi ucuz geride kalanlar öne çıkıyor. Önemli olan özellikle bu dönemde kazancı korumak. çok işlem çok hata oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Sektör farklı olsada fiyat kurtarmazmi hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hocam parite ayni sektorde begendiginiz iki sirket arasinda yapilir ornek demirde ben eregli krdmb yukselen cusan begeniyoum cusan tepeye gelmis eregli dipte cusan sat eregliye gec gibi senin dedigin sektorler farkli o zarar kes yeni kagida gec anlai tasir

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Yada ASELSAN ile parite hangisi daha makul.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Merhabalar hocam parite dedinizde vbtyz yi tmsn ile parite yapmak mantıklı olurmu ne dersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

evet indes agir biraz ama vakit iyi kagitlari alip surmek eskidendi o ne alirsan al kazan devri bence bitti 1 sektorden 2 adet tutmam biri dususe gectiyse digerine parite yapmak daha mantikli duruyo bana gore tabi

0BeğenmedimŞikayet

Öykün ()

Indes kısa vadeciler sevmez uçmaz kaçmaz corum halayi gibi ağır ağır sallana sallana gider. uzunda iyidir. Bende şuan logo var indeste düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

indesi bdgeniyorum ama logo ve ardyz de hayir demem

0BeğenmedimŞikayet

Öykün ()

İndes satmistim daha önce. alım için bekliyorum. böl sonrası çok oyalandi 10 altı ve üstünde sonra birden yükseldi kaçırdım. Yeniden almak istiyorum elinize saglik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum