Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0897 05:28:37
EUR 35.1563 05:28:37
USD 32.2384 05:28:37
ALTIN ONS $2390.6600 05:28:37

Konu: Euro

Günlük grafikte at nalı fm var dedim geçen hafta ve 20.2-4 arasına kadar gideri var sonra geri gelebilir belki dedim. Şimdi buralara kadar gelmiş durumda hatta 20.58 iğne atmış ama oraya kadar devam edermi bilmiyorum. Fibo direnç seviyesi üstte 20.63 devam ederse eğer benim 20.4 sonrası takip ettiğim seviye anlık olarak. At nalı fm genelde çalışan bir fm dir bana göre ve geçen hafta fark ettim attım buraya. Umarım faydası olmuştur. Saygılar… iyi tatiller…

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rockybalikayv ()

Dostum 17.60 gibi girisim vardı 20.02 bozdum ilk geldiginde simdi 20.05 tekrar girdim:)mecburen bakicaz artik

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rockybalikayv ()

Sagol dostum cümlemize

gmşAltin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gmşAltin ()

Bereket versin

Rockybalikayv için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gmşAltin ()

Doğru diyorsun piysa inatlaşırsan kayıp edersin bereketli olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

20.63 takip ettiğim fibo direnç hattı var bakalım oraya gider mi? 20.58 iğne atmış grafikte ama 20.41 ulaşıp ta beklediği son nokta bakalım? Sen kaçtan girdin dipten girseydin bari. Ben grafiği attığımda 20.02 de idi sonra sana dediğim gibi önce 20.2 sonra 20.4 geldi zaten ilk hedeflerim orası idi. euro grafiğine bayadır bakmadım elimdekini çıkalı çok oldu keşke çıkmasaydım ben 3 ay evveldi galiba 17.74 te giriş yaptım sonra biraz kâr olunca çıktım ve gümüşe ağırlık verdim orayı takibe başladım ama onuda erken çıktım yeterince kâr alamadık ama bu ara gireceğim inşallah nasip.

0BeğenmedimŞikayet

Rockybalikayv ()

Ben alim yaptim dostum gözü kararttim girdim piyasalarla cok inatlasmam su nereye ben oraya:) 20.60 en sert direnç gibi şu anda ama bakıcaz artıkmutlu günler

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim kardeşim sağolasın. Geçen hafta sen geri çekilme bekliyordun galiba bana öyle yazmıştın yanlış hatırlamıyorsam eğer. Ne yaptın alım falan var mı ? Ben giremedim geçen hafta da yazdım 19.65 çekilmesinde kaçırdım treni gümüş takibide yapıyordum ondan sebep euro grafiğine bakamadım sonradan fark ettim ama asıl kâr gitti. :( 19.65 te girenler iyi kâr ettiler takip edip uygun bir yerden çıkış yapılırsa iyi olur bence. Alım fırsatı yine verir diye düşünüyorum 20.02 destek direnç görevi görür galiba. Yani olası bir geri sarkma oraya kadar olabilir ama nereden olacak takip etmek gerek. 20.4 sonrası üstte 20.6 takip ediyorum ya buradan ya da 20.6 dan bir geri sakma ihtimali üzerinde duruyorum bakalım?

1BeğenmedimŞikayet

Rockybalikayv ()

Eline saglik dostum verdim şukunu:)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim Beyza hanım. Gümüş soruyordunuz hiç alım yaptınız mı düşüşlerde ? Bu hafta yoluna devam mı yoksa sarkma yapar mı daha derinlere belli olmaya başlar diye düşünüyorum ama bakalım ne gösterir? Hayırlı günler… bu arada emeğe saygı bi sizden var galiba. :)

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Ekin_ ()

euro da misiniz?

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum