Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 14:59:52
EUR 34.8164 14:59:52
USD 32.4968 14:59:52
ALTIN ONS $2380.9200 14:59:52

Grafiği gönderen: calculator_

Ne etkili erken se.immiş. Dünyayı salladık :))) Döngü biter yola devam ederiz.

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Yazdınız hocam ben şahidim gırtlağa kadar maldayim yazdınız birde ... k var gibi gittik arza girdik - ((

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hemen kızma hocam bugün yeni alım yaptınız sandım tamam sakin

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kaçırdım fırsatları tl yoktu gözde krdmd param olsa alırdım dediğim fiyatlardı bunlar

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sn. @Selda09 alt yorumda aldığım hisse ve fiyatlarını aldıktan sonra belirttiğim yazı

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Hocam cuma günü kaç kere yazdım aldıklarımı. Sizi etiketleyeyim isterseniz cuma aldığım rakamları. Size verdiğim son cevap artık.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ne aldın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Kelebek gibi ucuyorsun arı gibi polenleri topluyorsunuz:) maşallah

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

cuma ve bugün iki günde yüzde 20 kazandırdı.

Aaad38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Takip edeceğiz şimdilik tavanda 270bin lot var.

0BeğenmedimŞikayet

Aaad38 ()

Teşekkürler hocam tavan bozmaz umarım

2BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sn. @Ruşenn1221 ve Sn. @Aaad38 Gönderdiklerimi 6.02 den yerine koydum. Tavan olduk tekrar. Çok bereketli bir gün oldu. Hayırlı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Al SAT lar ile canlarını okuyorsunuz şimdi. bereketli olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Gıcık aldım:)sn hocam gents takviye yaptım

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Hocam, 5.84 Altın a düşmedikçe stop olmaya gerek yok. Ben al sat yaparak taşıyacağım. 1 saatlikte bbant 3 sapmaya değdi ben 6.20 dan gönderdim. Birazdan toplayacağım tekrar

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Bereketli olsun

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aaad38 ()

Hocam gmtaş stop neresi olmalı sizce

0BeğenmedimŞikayet

Aaad38 ()

Hocam gmtaş bu günde tavan olacak

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Hocam günaydın GMtas güzel gidiyor gents ağır takılıyor

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Aynen hocam, stopları yükselterek yola devam.

architect için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Cuma güzel geçti. Tadını çıkartmak lazım :)

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Hocam son aldıklarım iyi gitmediği için biraz çekinir olmuştum yeni bir hisse almaya. Allah razı olsun bu mesajınız güven verdi. Gmtas ve gents aldım ben de. Stopları yükselterek mi devam ediyorsunuz, mevcut fiyatın ne kadar Altın a koyuyorsunuz diye soracaktım.

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Sn hocam merhaba nasılsınız iyi istirahatlar olsun

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bereketli olsun ne alicam diye diye şubattan bu yana ilk büyük fırsatı kaçırdım yine sağolsun uzun- vadeci demişti dalga geçiyor sandım:( çok üzgünüm sizin yazdığımızı kaçırmışım sabah

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam işte öncekileri dokunmadınız bugünkünün ana parasını çektiniz o zaman kârını da çekmişsiniz bugünkünün eksik olmuş benim gibi:((

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Hayır hocam onu dememişim :))) Borsa için kullanmadığım parayla da borsaya giriş yaptım. O parayı çekeceğim dedim. Borsa için ayırdığım para ile devam edeceğim demişim :))
Neyse hocam dediğiniz gibi olsun.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Gmtas Yola devam eder. Bbant grafiğe atın ve ayar lar kısmından standart sapmasını 3 yapın.
Ya da size daha güzelini söyleyeyim. Kıvanç Özbilgiç in videolarından Bbant izleyin.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ana parayı geri çekip bugünkü kar ile devam edicem demissiniz:(((

0BeğenmedimŞikayet

Aaad38 ()

Gmtaş tavanı bozmadı hocam inş devamı gelir ben halen bbant inceleme yapıyom kafam fena takıldı işten yeni çıktım eve varınca bilgisayardan iyice inceleyeceğim iyi hafta sonları son bı yorum alayım gmtaş için teşekkürler yoruyorum sizi hakkınızı helal edin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Biliyorum hocam ondan takiliyorum sizi ustatliga terfi ediyorum asrn hocamin yanina lutfen bu kadar sallayip tutan olmaz ; )) ben okur okumaz daldim gemts kardmd gents e :)) onlarin kari ile biraz rahatladim alctl trilc yunsa bunlarada ekledim bi karagun parasi kaldi

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sn. @Peyzajcı alt yorumda aldığımda yazdım :)) Her şeyi dedim daha ne yapayım :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum