Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:15:58
EUR 34.9839 18:15:58
USD 32.2051 18:15:58
ALTIN ONS $2414.8350 18:15:58

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BLAZE ()

Gitme üstüne kardeşim boş ver bildiği gibi takılsın yazık adama he he kont de :))) Adamdaki takıntıya bak imla hatalarına kadar incelemiş ula kör olursun çelikcan :))) Birazdan senide kont yapar bu... Yılmazında basını yedi bu adamı sirazesi kaydı. Bi ara yılmazada kont diyodu sanki :)))

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Yıllardır her yenı yıla gırdığımızde bu yıl gumuş yılı olucak dıyorlar
Hocam bu gumus yılı ne zaman gelecek ? :))

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

enfilasyinla. dogru orantiliysa. dedimmm

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

O kadar değil. Şişkinliği gittikten sonra tekrar yükselir.

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

desene. daha dusecekk
hazirana. kadarr

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Enflasyondan dolayı bist yükselmişti. Enflasyon düşmeye başlayınca bist de düşüyor.

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

bist sallayan. ne ola. ustatt

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İki yan hesabı var. @THE_BİG_BOSS___ Hesabından kendisi kont olduğunu yazmıştı. Hala mesajı duruyor. @BLAZE da yeni açtı. Aynı imla hatalarını yapıyor üç hesabında da :)

peace35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

inş. hocam bekliyoruz

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah benden iyi sayılır , geriden piyasa takip ediyorum. Yorumcuları takip ediyorum.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok şükür sizi gördük daha iyi olduk hocam sizde iyisiniz inşallah

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam değerli arkadaşım , tüm değerli ustalar sayfada maşallah . Ben iyiyim siz nasılsınız?

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hocam hoş geldiniz selamlar sevgiler saygılar

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam değerli arkadaşım. Biraz kafa iznine çıktım , dinlendim son bir mesela kaldı önümde onu da halettmmi mental olarak daha güçlü döneceğim inşallah. Sen nasılsın ? Maşallahın var sessiz takip ediyorum.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

üstadım merhaba nasılsınız?

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam değerli arkadaşım nasılsın ? @ASRN dostumu da uzun zamandır görmüyorum. Ruh ikizim :)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad sen buraları bizden daha iyi biliyorsun taşlama her daim oluyor malesef :( bilen de konuşuyor bilmeyen de. Neyse üstad sen bildiğinden şaşmazsın onu da bilirim aynen devam… kolay gelsin…

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

kont mont bilmem hocam

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kontun ikinci yan hesabıyla tanışmışsınız hocam.

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

yorumda 20 gelecek mi diyorum tekrar okuyun yada okuduğunuzu anlamaya çalışın

BLAZE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

siz yinede piramit şeklinde toplayın

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

En isabetli yorum bu bence ytd

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Gumus ons 20.50 olursa bu sefer ful gireriz

0BeğenmedimŞikayet

BLAZE ()

ya dostum sende bi türlü düşüremedin bu gümüşü 24 oldu hala 20 ler gelecek diyorsun. Bi vazgeç al gümüşünü koy kasana takıl. İnat etme

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

düşüş demeyelim ilerlemenin 1/3 ila 2/3 nü geri almasına düzeltme yada geri izleme diyoruz bu seviyede 22.4 ila 20.25 aralığı oluyor

Orucbeyli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

Emeğinize sağlık hocam düşüş olduğu teyidi hangi rakamları görürse anlayabiliriz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum