Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 10:31:22
EUR 34.8238 10:31:22
USD 32.3379 10:31:22
ALTIN ONS $2301.8900 10:31:22

Konu: bryat (ntmen_x grafiği)

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Günaydın renktaş tereddüt varsa parçalı stop belirle ve bir miktar elinde tutabilirsin sonuçta uzunda hedefe gelme olasılığı yüksek ve söylediğim zamanki fiyat ve son attığım grafik te ki hedef rakam gelirse kar cebe yapılabilir

Protex için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Protex ()

İyi geceker sn. renktas hustad. Uzun zamandir foruma bakamiyordum. Simdi bakinca vkingi gordum. Soylediginizde ben bir miktar almistim. Sizden sonrada biraz arastirmistim. Uzunda ucuk rakamlarla karsilastim. Uzunda tutmalimiyim. Yoksa 58 iyidir uzun yorar mi demeliyim.

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Grafikte yazıyor sankim:)

İso80 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sorma ya, sayıyı abartmaya alıştım, daha ölçülü olmaya çalışıcam ama zor oluyor :(

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Güzel performans ve fiyat olmuş bryat yolu açık olsun alana satana
5 hisseye odaklan bence fazla sorular gelmeye başladı:))
Gmstr gldtr ve dolar es fon hariç)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Yaşa! Teşekkür ederim. Speklere biraz ağırlık veriyorum evet ama biraz.. çok güzel kârlar yaptığım oldu ama hep çok az almış oluyordum, artık o kadar olmasın. Zora düşmemeye dikkat ediyorum tabii.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sorma alma zaten al sat demem
Dirit spek bulaşma ona ; ) tabi spek senin işin pardon dirit 12.30 fib seviyesine gelmiş gelmek üzere ordan alınır 10.90 bulursan takviye et 20 de satarsin :) tabi fazla yüklenen ve kağıdın ayar ını bozan olmazsa

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

1079 ve 985 aşağısı dikkatli olmak üzere 4600 e çıkmış :DD

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sormadım.. almadım.. bir soru hakkım daha varsa dirit isterim :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze i m sorry Arşiv de bryat a takıldım:) zaman ne çabuk geçmiş

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Vking soran ?

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Almadı. Her takip ettiğimizin her dediğini almıyoruz/ alamıyoruz, seçmece yapıyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Uzun vadede 12 inişi sonrası 43 ler şaşırtmaz isgyo da
Bi aralar 2 liralarda alıp sattim 8 den 25 yapmıştı bu fiyatlar iyi bence al sat değil al unut hissedir isgyp

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İyi akşamlar vking 39 ve 36 stoplu 58 e gidebilir
Bi ara @Hanım_Teyze ye al demiştim sankim :) muhtemelen almadi

İso80 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

19.40 stop olmazsa 32 hedefte ykb
Viop tarafında ayar larını bozmazlarsa

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze bryat ?

1BeğenmedimŞikayet

İshakkucuk ()

Tşkler hocam

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hayırlısı olsun hocam az kar terse düşüp zarar etmekten iyidir dipten alım için emtia ve döviz nakit tutmak her zaman iyidir

Kiki için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kiki ()

Eyvallah hocam bakalım bende yarısını çıkmayı düşünüyorum en azından borçlarımızı kapatırız:)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

19 dan inmedukce 30 a gitmeye çalışıyor cante
16 ya ibmedikce fena değil şimdilik 4 h da 23.50 üzerine atması önemli garanti alim yeri ya dip rakamlar yada 23 üzerinde kalıslar cante için son durum bu

İshakkucuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Kararsız durumlarda parçalı kar cebe derim her zaman ; ) karar sizde tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Kiki ()

Aynen aralık ayından itibaren elimde hocam:) şuan %80 civarı kardayım 3-4 gündür yeşil başlayıp kırmızı kapatıp duruyor satıp satmamakta kararsız kaldım:)

1BeğenmedimŞikayet

İshakkucuk ()

Cante yorumunuz ne olur hocam

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

6 ay öncede bryat sormuşsun

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze bryat ne olmuş öyle:)
@Kiki soruyordu Arşiv e bi bakayim didim :)

0BeğenmedimŞikayet

Kiki ()

Teşekkür ederim hocamın yorumu için. İnşallah yükselen kısım olur elimizde şuan zararla bekletiyoruz bakalım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum