Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0827 11:01:22
EUR 35.0022 11:01:22
USD 32.3060 11:01:22
ALTIN ONS $2363.0150 11:01:22

Konu: vakfn 1d.. çömez karalaması..

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Aldım bende içim rahat))

H_s_Bursa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Bende begenirim. ve var bendede

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

@ASRN @Dumanlii_06 jants beğenir bildiğim. ))

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Eklemelimiyim porföye?

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Yok hocam baş koşede manas var şuan jants girmedim hiç.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Portföyünün bşr kenarına jants bıraktın değilmi

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Like istemiyorum kar edin yeterli efenim yaldız alsam grafik atarım siz atıyorsunuz zaten gerekli olursa
Bi arada 35 e çıkar dediğim vix 20 lerde geziniyor ortam güvenli ve stabil olmuş ne güzel; ) bunu bilemedim disklike atın bence ; )
Vix 20 lerde ise borsalar yesilleniyor muydu acaba

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Ben lot azalttım biraz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bu üye için günlük layk verme hakkım dolmuş :(

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Mükemmel yorum ekleyecek bir şey bulamadım:)) özellikle iniş hatları 4.20 civarı göz önüne alınıp garanti alış yeri yükseliş trendi teyidi olarak 6.40 üzerinde kalislar da alınabilir 12 den inmiş bir hisse için ayrıca 12 den inerken 3 kez parçalanıp bölünmüş ayağa kalkmış ben burdayım diyor sanki; )
Stop destekler ve hedefe odaklanan kazanır
Inerse aşağıdan takviye artarsa yükseliş bandında takviye orta ve uzun vade kar cebe yaparsınız inş
Kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

%3 kayıp noktasına stop. Düşmezse yola devam benim yoğurt yiyişim))

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Töbeee))) stop noktam belli bakmam gözünün yaşına

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Öyle demsen iyüdi abla sattıracaksınız bana kkağıdı bak :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

5,30 kısa trend desteği bana göre, Altın a iner inmez; bilemem..5h 50 ema 5,41 onun altına düşmesi lazım önce.. bana inesim var diyor gibi görünmedi şu an için ama belki de sen haklısındır..

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @bluemonth bana göre 5,30 üstünde kaldığı sürece kısa trend desteğimin de üstünde kalır, kalamazsa sarışın desteklere inebilir.. destekler eksik olmuş aslında; 4,37 ve 4,22 de koymalıydım. yaldızsız hüstadım @ntmen_× e göre endeks inişine bağlı olarak 5,80'den inerse 5 ve 4,20'de eklenebilir.. yavaş gider, fakat uzun vadede iyi bir kazanç sağlayabilir.. borsada uzun vade bana göre 1 - 3 yıl arasından başlar; bu arada..

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Ne diyor 5.30 lara inesim var der gibi bir hali var)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum