Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 10:52:22
EUR 38.1305 10:52:22
USD 34.1246 10:52:22
ALTIN ONS $2622.1000 10:52:22

Konu: egeen 1d.. ntmen_x müsaitsen plaket vereyim :)

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

I m sorry ; )) bu gün de tavan oldu ; ) bir parça daha sat bence 9 tavan 5 taban aklında olsun ; ))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Valla artık saymıyorum, talimatınız üzerine parça sata sata.. yürüyorum tavanların üstündeee, kârlıyam :) :)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hareket bitmiş alndeseydin he tabi olur :) al derim alırsın btc 38 k ya iner se nolcak bana sorma ben vadeli takılıyorum btc ye de bakmıyorum sorulursa grafik atıyorum son yorumlarda nerden iner çıkar yazdim anlamadığın yer olursa sorarsın
777. kez yazayım kimseye al yada sat demem :))

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Calss ()

Çok teşekkür ederim

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Calss ()

Merhaba xrp bakabilir misiniz rica etsem teşekkür ederim

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Selda09 etiket arayacağım 2 sene önce 5 lirada dirit yazdik 35 olmuş 7 x yapmış sen hala etiket yapmadın dersen ben ne yapayım anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze dirit kaçıncı tavan :))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Evet dirit bi tuhaf hacimsiz ve spek hayalet hareketleri var bende uyuz oluyorum o tip grafiklere isbir de öyle idi :) fazla takılma uygun yerde al kar cebe yap ; ) bunlarda hisse sahipleri aksiyon sever )

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

gldtr gmstr var bende, bildiğiniz üzere değerli hüstadım @ntmen_× inveo'dan da mis gibi kar yaptımdı desteğinizle.. dirit spek dedin ya, korkuyorum ben ondan ama ille de bir kere deniycem galiba.. grafiğine baktım da, şimdi olmaz tabii..4h grafiği çizik çizik, böyle grafikler de ayar oluyorum, tipe bak! :(

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Böyle yazıp benim gibi acemileri şımartın dalga geçmeyin lütfen
Bereketli olsun efenim
Burada bol takipçi li ödüllü mütevazi Q klavyeli ve onun benzeri hustadlara haksızlık olmasın neyse konum atayım çarşamba pazarından bir de tişört de yolla :) btc sayfasında uçan roket atıp duruyorum ; ) hem egeen uçtu da Afyon ne durumda inveo? Isbir ecil ? Trcas isgyo? Karsan ? Bunlari yazdik gmstr gldtr de yazdik iki sene önce
Dirit de tavana yaklaşmış dikkatli şekilde inişlerde kaçırma )

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

egeen'i tutamıyoruz @ntmen_× bugün de yaklaşık yüzde 7 yaptı.. konum at 2 plaket, bir de madalya göndericem :) :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Son sorduğun hisseler ile ilgili temmuz ayında teknoloji ve Ulaştırma endeksi ile ilgili yazdığım hustad yorumu ufak bir hatırlatma niteliğinde olup takibe değer olduğunu bir kez daha beraberce anlamış olduk
Acemilik zor iş daha çok çalışmamız gerekli :) sn @Hanım_Teyze hustad

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Altta olan despc ; ) sizdende bi şey kaçmıyor
Kront ve obase için grafik atarım birazdan ekle siteye yada ekleme hep teknoloji hisseleri sormuşsun 4 h (saat) xutex bist tekno grafigi ne alemde ona baktınız mı
Kront 121 ve 111 stop destek 160 hedef
Obase 25 ve 23 aşağısı inişe geçmezse 28.80 uzeri kalabiirse 38 e artabilir yeni halka arz teknik yok 3. ceyrek kar artışı iyi 4. ceyrek desteklerle artar

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

eline sağlık @ntmen_× teşekkür ederim, 2 kere smart yazmışsın ama alttaki despc olmalı.. despc'yi daha çok önemseyerek sordum aslında çünkü o tepede ya; tepede olanlar için ben fikir şey yapamıyorum :'(

elin değmişken bir de kront bakar mıydın acaba, alıp satmıştım ben bunu da acaba bir daha bi dene beni, belki bir tavan çekerim der gibi bakıyor olabilir mi? canın grafik bakmak isterse bir de obase'ye? düşüyor bu, bir yerinden dalmak ister miyim diye takip etmeyi düşündüm..

grafikle açıklamak istersen başım üstüne, hallederiz :)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Futures iyi sayılır iki ileri bir geri idare ediyoruz lever ile idare ediyorum bir dargin bir barisik ortaya karışık iç guveysinden hallice Almanya'dan iyi sayılır
Despc 8.60 larda imiş ben bakarken 13 den 24 e ziplamis
Smart 7 lerde idi ben bakarken 8 lerde idi 14 olmuş Arşiv verilerine göre her ikiside primli fakat dolar karşısında ucuz kalmış
Geçmişe mazi dersek
Smart 11.26 stop destek li 17 40 ara gaz final
Smart 19.38 stop destek 26 olabilir olmazsa sarkma olmuştur; ))
20 den 380 e sarkan asuzu yu 220 de almadik iyimi :)) anladın sen pardon siz sn yaldızlı hustad :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

dikkat ederim, saygılar bizden.. futures nasıl gidiyor? bereketli kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bereketli olsun efenim saygılar egeen 5500 stoplu 6800 e gidebilir endeks dikkat hatti 5046 civarı olmuş şimdilik iyi gibi devam eder inş yükselmeye

1BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

:) bilmiyorum bununla baş edebilirmiyim hocam :)

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Afiyet olsun hocam çay içtğm ben sağolasın:)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Hepsinin farkındayım hocam Sağ olun sizede bereketli olsun.. tavanımız bol olur inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Metanetini yitirme usta:)

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

sen de sağ ol.. takılıyorum, senin de takıldığını biliyorum, kahve yapıcam ister misin? dünya barışı ve bist kardeşliği emojisi :)

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hocam size de şaka yapılmıyor yani:) tabi ki söyleyin ne görüyorsanız .. aksi durumda saklamış olursunuz ki bu daha fena.. :(ben de dikkat edeyim çok sağolun...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben de daha yeni aldım.. vadeniz ve yedek akçeniz varsa her zaman bir çözüm bulunur.. ayrıca zararkes diye bir çözüm de var.. kötü ihtimalleri de görmek hesaplamak yanlış bir şey değil, hatta bence tam tersine.. olmasa ne iyi ama olursa hazır olursunuz.. çok bereketli olsun inşallah..

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum