Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0783 16:24:31
EUR 34.9033 16:24:31
USD 32.3453 16:24:31
ALTIN ONS $2300.7900 16:24:31

Konu: Gsdhol

elinde olan varmıki

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Şu anlık bayrak hedefine geldi kardeşim, 7.40 tan alıp 9.80 Den çıkmıştım sonra tekrar 9.12 ortalama ile almıştık grafikte de 12.05 TL bayrak hedefi var demiştim şükür bugün de o geldi. Ancak ben daha satmayı düşünmüyorum se. çime kadar tutmak geçiyor içimden :))

Önder8080 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam meraba. Flapta son durum nedir

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hadi bakalım

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Uluun analizimi boşuna yapmadım toplam da 6 hissemiz oldu galiba toplamda 3 den 7 ye çıkartacağım hisseyi uv de

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Teşekkürler @Alton diğerlerini de bilmek isterim. Alır mıyım bilmem ama en azından bakarım.. düşünürüm..

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hisse araştırıyorum 3 tene bunlara giriş yapıp bist 6500 6700 seviyelerine kadar satis yapmayıp üstüne yatacağım artık
@Hanım_Teyze @Sağlıkçı45 @Que birisi bagfas olacak diğer 2 si ne henüz karar vermedim

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bekle 19.00 ve 19.50 seviyesinden ilk ekleme yapacağım ben

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam Akbank takviyesi yapsam iyi olacak gibi gözüküyor

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

aa, bu mu o cümlenin açıklaması.. ben yanlış kelime kullanımı sanmıştım, değilmiş..

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sasada artık 109 seviyeleri gelmez hocam bitti düşüş çok zor

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Onu bende duydum abim , buradanda anlaşılıryorki en cok kazandıran yatırım aracı borsa ama uzun vade tutana!

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Aynen hiç ellememek daha iyi

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Zamanla herşey oturur yerine önemli olan ders almak. O dediğin şöyle; borsada 300 kişinin bakiyesi 100 x yapmış ve bunların 274 tanesi ölmüş olan kişilere ait hesaplar :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

vefat eden kişilerin mi? :)))

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

4 günde geldi gedef ama biz yanlış ata oynadık herzammankj gibi:(( çok zıplamak yakıyor bizi aga @Sağlıkçı45 dediğin doğru araştırmalara göre vefat eden kişilerin portfoyleri hareket edenlerinkinlwrden daha fazla kazanıyor @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

3.92 üstü kapamış güzel olur bundada

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Estağfurullah ne demek 30 ve 34 tl üstüne atmalı ki 40 tller direnci gelsin Marmaris projesi rafa kaldırılmış yoksa kota girdiği yere doğru yol alabilir neyse aklınızı karıştırmayayim bu piyasada neyin gidip gitmeyeceğini alıcılar belirliyor

Golden_Age için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

İyi hisse ama gitmiyor işte

Can42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Bazen öyle oluyor hocam:(( ben uzun süre dzgyo tuttum ucuz pirim yapar diye onu tutarken ne fırsatlar kaçtı . İnşALLAH elinizde olan her şey değerlenir kazanç getirir.

0BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Ha evet hocam , doğru
Şimdi baktım profilde yazdıklarınız zaten size fazlasıyla yetermiş
Ben de 5-6 iddialı hisse belirlemiştim Alayı uçtu
Kzbk bile tek başına 17'den 28'e çıktı kısa sürede
Gidip ta 24'ten ekleme yapıyorum
Ivır zıvır hisselerle vakit kaybı yapacama
Neyse Ya daha fazla ütülemeyim yine :)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Teknik analiz ve teknik analiz temel analizini yaptıklarımdan al sat yapsam yada üstüne yatsaydım iyi olurdu demmek istedim

Golden_Age için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Hayırlı akşamlar
Yeminle pek bir şey anlamadım hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Profilimde ikiside vardı hepsi uçtu benim aldıklarım hariç keşke profildekilere uyumadık. Gittik temel analizle uğraştık temel analizi göre gitsem en azı 3 katladı profildekileerin

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Fena değil üstad . Reygyo da 10.600 Sanko da 18.70. Bir de Ateks var ona ne dersin üç gündür nazar değmesin şahlandı @Alton üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Nasıl gidiyor can maliyetin kac bunlarda

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Reysas gyo 4 saatlikte indikator diblerden al vermiş; ))

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sanko 25 olacakti yorum sanki olmuş klavye azizliği

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ikside güzel rysasgyo şuanda daha ucuz fakat sanki 25 getirilirse 4 s grafikte dipten al vermeye başlayacak

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yav hocam nasıl stabil rysasgyo anlamadım ki ne güzel gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Emeğinize sağlık hocam . Müsaitseniz rygyo ve Sanko yorumu rica edebilir miyim . Ben satmamak için direndikçe onlarda stabilde direniyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum