Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0854 05:31:38
EUR 35.0449 05:31:38
USD 32.2651 05:31:38
ALTIN ONS $2380.5950 05:31:38

Konu: Rasyo

Rasyo kanal dibinde ve yukarıya dönüş olabilir dikkatli takip gerekir! Bu ihtimal gerçekleşir ise gümüş ona gerilemeye başlar. Ben gördüğümü söyledim. Takip edin aşırı sarkma olursa ona göre hareket edin. Bu akşamlıkta bukadar herkese hayılı akşamlar iyi tatiller…

Yorumlar (122)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

Pardon yanlış yazdım özür dilerim gümüşte olmadığın için İnşaAllah aşağılara biraz iner alırsın ve sonra yukarı gider demeliydim

es_bombastic_es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

Ah be Yılmaz Usta

Bak Cuma günü gümüşün 23.40 üstüne atamayıp aşağıya gelme ihtimalinin daha kuvvetli olduğunu tahmin ederek sırf sen yeniden yanlış bir hareket yapma diye Cumartesi günü yazdım bunu sana
*3. maddeyi özellikle ekledim ama sen yine satmışsın off
Ne diyeyim İnşaAllah yukarı çıkar da zarar etmezsin (gerçekten üzülüyorum)

es_bombastic_es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BLAZE ()

Ortak çalışıyor olabilir şüphelenmiyor değilim :))) Hepimizi düşürüyor tuzağa. Bunca yanlış hamleyw rağmen alış satışını sitede paylaşması ve hala milletin bunda akıl danışmasıda ayrı bir olay. Şaşıyorum doğrusu.

Erdogann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BLAZE ()

Bak kardeşim sen satma zarardaysan rica et yılmaz satsın hepimiz kara geçelim. Yılmaz gümüşteyken bu gümüş çıkmaz. Dost tavsiyesi.

stronghold343434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

stronghold343434 ()

Abe 14.10 yarısını satayım yarısı düşerse yarısıyla alttan alırım

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arbede37 ()

Maliyetin ne kardeşim

stronghold343434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

stronghold343434 ()

Aba silkelediler beni korkuyorum yön ne olur

0BeğenmedimŞikayet

Arbede37 ()

Bu hafta pek bir beklentim yok

0BeğenmedimŞikayet

Arbede37 ()

Önümüzdeki hafta pek bir beklentim yok 2022 son haftası 1450 bekliyorum

-1BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Yilmaz abi aktifbank günlük 500 diyordun ya 500 al 500 sat sen yanlış anlamişsin ikisinin toplami 500 değil al sat 500 500

0BeğenmedimŞikayet

Gulsahhh ()

Gümüş, biraz, altin hepsi sürpriz. Endise etmeyin ben zarar etmeye alıştım:)) Sorun yok şaka yapıyorum
Zaten cok bişey yok elimde al sat biseyler yapıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gulsahhh ()

Yorumlarinizi takıp ediyoruz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum