Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0674 11:58:12
EUR 34.8069 11:58:12
USD 32.5864 11:58:12
ALTIN ONS $2303.6050 11:58:12

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Düzeltme seviyeleri ve yukarıya gidebilirse satış yiyebileceği yerler. İlk satış yeri 24.19 usd civarı idi. Oraya yakın yedi. Aşağıda 23.634 ilk düzeltme seviyesi oraya birkaç kez temas etti. 23.6-23.7 usd aralığı önemli tutunamaz ise 30-40 cent daha satış yer. Destek olursa da 23.94 ve 24 usd üzerine bir önceki zirve olan 24.13 usdyi kırmaya gider. Fed öncesi veya sonrası yapar aksiyonunu artık. Dün 23.6 usd civarından almıştım onu bugün 23.83 usdden sattım. Hala gümüş var elde düşerse alırız yine. Yunus Emre kılığına girmiş arkadaşta yine geliyor gümüş 24.13 olmuş bu 17-18 usdlerde 16 geliyor alınmaz yaygarası koparmıştı. Savunan da var kendisini maalesef. Üzülüyor insan yazılı olarak delil varken hem de.

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Benim tahminimce gidiş yönü yukarı. Şansın bol olsun.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Anladım hocam çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüşü dolar olarak su andakı sevıyesı olan 23.63 den asagıdan aldıysan ve satarsan doların artmış oldugunu goreceksın yukselecegıne ınanıyorsan satma yukarılarda gümüşü dolara gectıgınde dolarının daha çok artmış oldugunu gorursun. dusecegıne ınanıuorsan da sat kar almış olursun olayı bugünlük gormemelısın düşer de Çıkar da

dolarkes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Çok yazıyorum meşgul etmek ıstemem sayfayı ama zaman gelir buralar ucuz kalır keşke alsaydım denır gümüşün olsun elinde ne olacak ki gümüş demek umut demektır. bır zamanlar pişmanlık demekti:)

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bakalım grafikte bir sürü çanağı tamamlayacağı yer var. 26.2 usd dahil. Kulp nerede oluşacak onu bekliyorum. Birçok yeri pas geçip yükselmeye devam etti. Daha fazla gümüş gram alacak yer gelirse kaçırmayayım diyorum. Altın onsta 1807 usd önem arz ediyor.

1BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

23,50 üstü kaldıkça ben her şeyi beklerim bu gümüşten=)

Samsunlu55_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

mantıklı fakat nerden aldığın kadar nerden sattığında önemli.24,11-24,32 bandında sattığını 22,5 21,37 ons aralığında tekrar aldığında daha güzel kar bırakır. gümüş son bir yıllık düşüş trendini yukarı kırdı. son 3 yıllık trend aralığına girmiş. ve son 11 yıllık düşüş trendi devam ediyor.. bu durumda al sat yapmak benim için en mantıklısı yatırım tafsiyesi olmadan

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Hocam şimdi bu gülüşlerimiz dolar a geçsek bi kaybımız olurmu

1BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

fed e inat ekleme yapacam bugün son parçayı dekontu powel a göndercem=)

0BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

merhaba dünkü derin yükselişi bekliyoruz mu bügün

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Fed oncesı cesaret vermek ıyı degıl aslında rıskı sevmeyen full dolar da olmalı fed oncelerı ne kdar az metal olursa rıskı o kadar az olur metaller kabuğunu aşmaya çalışıyor yenı yürümeye çalışan bebeğe koş diyemeyiz zaman ve sabır…

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

gazamız ı gazımız okudum =)kazamız mı gazımız mı hangisi=)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

altını n 1800 asagılarını hedefleyecegını sanmıyorum artık Altin 1800 uzerılerını hedefleyecektir altının yukselısı gümüşte dopıng etkısı ıle 30 lara yaklaştıracaktır 2023 senesı metal senesı gazamız mübarek olsun:)yatırımcı tavsıyesı degıldır

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

1-2 hafta mı 1-2 gün diyelim biz buna=)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

En fazla satış yedıkten 1-2 hafta sonra tekrar toparlanıp 24 uzerı yolculuğa kaldığı yerden devam eder :)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Günlükte 23.30 a kadar düşüş rıskı var böyle günlerde hareketlı olabılıyor fede 24 ıle gırmeyecegını belli etti bana göre. fed ıle 24 uzerıne yerlesıecekmıuız görürüz ınsallah ytd

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

23 usd lerden var ancak FED öncesi ilave alım bilemiyorum. Dileyen alabilir. Bu adamların birkaç güne yayılacak şekilde 1-1.5 usd satış dalgasına sebep olduğunu gördük. Şimdi akşam düşecek algısı oluşmasın böyle yazınca. Ancak Dünya piyasasının söz sahibi FED'dir :) Piyasaya 2023 için faize devam, fiyat istikrarı ve enflasyon ile mücadele konusunda gereken aksiyonlar alınacaktır derlerse sıkıntı.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Buralarda alınmaz ise nereden alınır?
Bana göre Parça olarak her yerden alınır.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ultra şahin için 22.025 usd bir önceki dip. Oradan destek almaya gidebilir. Ancak arada frenleyecek 22.5 usd gibi bir yer var :) Fed toplantısına kaç ons ile gireriz önce ona bakalım da.

peace35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüşte cesaretı olmayan kazanamaz 23 de almayacaksın 24 de mı alacaksın:)

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Şahin veya ultra şahin gelirse dip ne olur acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bilemiyorum valla. Şimdi 50 bp kesin gibi. Ne olur ne olmaz enflasyonda hazır düşüş yakalamışken politikayı bozmayalım baskıya açıklamalar ile devam derlerse üzebilir. Dün 23.32 en düşük değerdi çok zorladı kırmadı sonra 80 cent yükseldi. Ordan aldım. Bugün de 23.634 geri çekilme seviyesini çok zorluyor ancak saatlik olarak kırmıyor da. Günün en düşük değeri yine buralar olur mu buradan alınır mı bilemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Satsan da alımı ıhmal etme beklentının tersıne onsun dusmesı gerekırken yukseldıgı çok oldu

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

Bugünkü risk yönetimi ihtimallerim. yt olmadan bekletin.
*Karar 50 olursa fulll beklemeye devam
*Karar 75 olursa full satış.
açıklaması güvercin olur geri
alış.
*Hem 75 hem şahin açıklama benim beklentide yoktur.

0BeğenmedimŞikayet

Zoray1 ()

Aktifbank hesabim var hocam tşk ederim

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Fed faız kararları şahin açıklamalar da onsa çok tesır etmıyor satışlar alım fırsatı görüyor piyasa 14 asagısı gecıcı gelebılır de ama hedef yukarıları 14.70-15 uzerlerı kozmetik bekleyecegız yukarılar zaten ayrı bı dünya :) bu arada gunluk işlem lımıtın 500 bın Altın daysa aktıfbank makasları az oraya gectım 2/3 başına bısey gelırse bankanın diye harçlık olsun diye 1/3 kuveytteyım/)

Zoray1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fvzi ()

Anladım hocam çok sağolun teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Usta sen böyle deyince elde ne varsa dönesim geliyor gumuse :)yüksek ihtimalde haklıda çıkacaksın fed geçince belli olur zate lakin bizde o cesaret yok gümüş 10 50 geldi dolar dan full dönemedik şimdi yemiyor qcikca:)yinede ya herru ya merru

0BeğenmedimŞikayet

Zoray1 ()

Yılmaz hocam sizin yıl sonu hedefiniz varmi yada gümüş son bir alım firsati verirmi acaba 14 altina

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Azda olsa şansımı deniycem hocam kuveytten tl olarak şuan param dolar amı çeviri p alıyım parite olayını bilmiyorum eskiden hep tl ile alır satardım baya bi ara verdim ama sanki bi 15 küsürler gelcek gibi akşam yada yarın satarım diye düşünüyorum makaslar fırsat verrse tabi)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum