Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 11:37:29
EUR 34.7956 11:37:29
USD 32.3690 11:37:29
ALTIN ONS $2299.2300 11:37:29

Grafiği gönderen: Strongwolf

Ons Altın dolar neden 1.825- usd...?

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Eline sağlık İsmail Abim. Grafiği takibe devam...

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ettu ()

Ytd olmadan görüşünüz nedir abi
Direnci kırarmı döner mi

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Yine 1.618 direncinde...

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

İyi tatiller...
Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Bir dizi demi camdaki kiz. inan hiç izlemedim. Tv ye bakmaya hiç fırsat bulamiyorum:))

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Camda ki kız daki şoför Hayri:))

Acemi_yatirimci__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Hayri mi o kim?

1BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Bu Hayri de çok oldu sen kimmm evin beyine kafa tutup karısına aşık olmak kimm:)))

1BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Tamam vakit ayırdınız için çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Soru sormakta sıkıntı yok ama ben hiçbir zaman alın, satın veya zarar kes yapın demedim demem de, her yatırımcının vadesi ve risk profili farklıdır karar size ait, yarın bir bölge başkanı çıkar 2 kelam eder, çekik gözlüler bir hamle yapar, parite toparlar gider veya tam tersi olur bunu bilemeyiz malesef...

1BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Teşekkür ededim::))

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Aman onlara ne olursa olsun sana bişey olmasın :))

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

İnşallah:) yazık oldu japonlara ..

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Sende ben gibisin maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor :)) inşallah kar la çıkarsın

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Şu an 10 bini üzerinde zararim:(

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Ben aldım ya japon ya batsa bile şaşır mam . japonyayi da mahvettim :)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Ah sorma aslında dün çıkacaktım az bir karla. tl de kalırsam diye korkup çıkmadım:(

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Allah im sana ne diyeyim ben nerden aklına geldi gittin japon seysi aldın gii:))

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Teşekkür ederim. cok kötü olur mu sizce Yen in durumu zararına çıksam olurmu. bazi sitelerde çok olumsuz yorumlar var sizce ne yapmalıyım. Lütfen kusuruma bakmayın anlamıyorum hiç grafiktende sorup duruyorum

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Şu an öyle görünüyor ve düzeltme yapacağını yazmıştım.
DXY'nin niyetini seviye olarak çözmek gerekiyor, grafik içine yazarak açık şekilde uyarmıştım sizi ve tüm siteyi...
DXY ve karşıtları...

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Hocam japonnyeni daha çok dusermi sizce . kisaca yazarsanız zahmet olmazsa mutlu olurum. yazamazsaniz da gucenmem

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Ons gümüş kısa vedeli kırılan YÜKSELEN KAMA alt bant testi ile meşguldür, tekrar kama içerine dönemezse izlemeye devam edilir.
İyi akşamlar.
Ytd...

0BeğenmedimŞikayet

Ettu ()

Hocam ons Altın daki destek iyi dayandı
İp incelmişmidir sizce

0BeğenmedimŞikayet

Ettu ()

Hocam ons Altın da ki destek iyi çalıştı
İp inceldi mi ne dersiniz

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Teşekkürler kardeşim, saygılar.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

İsmail abim, sen her şeyi çizmişsin. benim üstadım grafiğini yorumlamak haddim değil ama sen izin verdiysen grafikten anladığımı yazayım. 1776,5 önemli destek bölgesi Altın da kapanışlar gelirse 1735 e kadar düşüş gelebileceği gözüküyor... 1735 altı ise hiç hoşdeğil...

4BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Mümkünse dünkü nefis yorumuna ilave olarak bir güzel yorum daha alabilir miyiz sevgili Dumrul kardeşimden:)))

@DUMRUL

Gram Altın için DUMRUL (19 saat önce)

Konu: Ons Altın dolar neden 1.825- usd...?

yanlış grafiğe cevap vermişim. 1807 önemli bir destek bölgesi bu destek üstünde kaldıkça tekrar 1827 direncini geçmeyi deneyecektir. destek noktası olan 1807 altı kapanışlarda ise 1775 diğer önemli bir destek noktası burada da tutunamaz ve 1775 altı kapanışlar gelirse bu defa 1735 e kadar geri çekilmelerin gelebileceği anlatmış.

@Strongwolf İsmail abim benim yanlışım varsa düzeltecektir. ben onun cıragı dahi olamam izin almadan açıklamaya çalıştım ama umarım ağzıma kürekle vurmaz...

https://altin.in/strongwolf

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Merhaba...

Tek bir grafik ile değerlendirmemek lazım, dün akşam karar öncesi ve sonrası yazdığım bir çok not var.

Diğer ürünlerde oluşan bir çok sıkışma ve formasyonlarla, temel faktörleri yoğurarak birlikte değerlendirmekte fayda var.
Şahin tutum sonrası alınan kararın ve ardından yapılan yine Şahin açıklamanın hangi ürünlere ne yönde etki edeceği akşam detaylıca yazmıştım.
Destekler takip edilmelidir, kimse nereye kadar düşeceğini veya nereden döneceğini bilemez, her sallayana inanmayın ve kendi kararınızı her zaman kendiniz veriniz.

Bugün diğer majör merkez bankalarının faiz kararı var ve aynı oranda onların faiz artış beklentisi mevcuttur.

Ons'lar faizi sevmez, faiz artışları kendi parite lerini ayakta tutarlar.

Ytd...

1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

vurmaz vurmaz sen seni seven bir kızçenin istegini geri çevir memişin tşkrdrm:)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Sende varol abim. İşin gücün rast gitsin...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum