Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0835 15:19:56
EUR 35.0132 15:19:56
USD 32.2931 15:19:56
ALTIN ONS $2362.9500 15:19:56

Konu: Ereğli hayalet çubuklar beklentim

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Teşekkür ederim sağolun

Bipara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Tamam hocam teşekkürler.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bipara ()

Kardeşim 549 üstü kapanış olduğu sürece hedef 726 verilmiş. 549 Altın daki kapanislar formasyonu bozar. Dün al sat yapmistim ondan aklımda kalmis. Formasyon hedefi ise 890 TL olarak lanse ediliyor.

ES_26_ES için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Gümüş1 ()

Hocam hayırlı akşamlar saygılar Eregli hayalet çubuk nedemek anlayamadım

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Cmbtn bakabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

borsayatırım35 ()

Çok teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Fade takip etmiyorum ama sıkıntısı yok gibi

borsayatırım35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

49.78 üstüne atip 51 ler üstüne yerleşmeleli günlük grafikte

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Hocam rica etsem Aksen e bakabilirmisiniz, bir parça almak istiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

borsayatırım35 ()

tamam hocam bir de yağlı kuyruklardan fade almıştım onun için de uzun vade düşünüyoruz değil mi panik yapmayalım düşüşlerinde?

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Tutmaya devam

borsayatırım35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

borsayatırım35 ()

hocam elimde 37,36 maliyetle eregl var. uzun vade olması için aldım aslında ama güzel kar olduğunda sadece kar kısmını alıp nakitle devam etmek mantıklı mı ben buna hiç karar veremiyorum bilgi verir misiniz rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

hadi inşallah hocam bugun bir o birde gesan parladı yeşil yeşil.. uv olduğu için sıkıntı değil ama kırmızı görmek sıkıcı geçirtiyor günü

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@svedrif gidiyor gitmekte olan tren kalkıyor; ))

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Cok tesekkurler

svedrif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

robespierre ()

teşekkürler dikkate alacağım.

admgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sayın @Hanım_Teyze hocam bende severim kendilerini kıyamadıklarımdan nasıl olur ahvali diye yorumlara bakıyordum teşekkürler; ))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

erdemir benim için biriktirilecek bir uv kağıdı... ne olur ne olmaz, kesinlikle hepsini feda edemem.. ama, yüklü aldığım için, bir kısmını direnç olduğunu düşündüğüm bir yerlerden satıp fırsat gelirse daha aşağıdan tekrar alma yoluna gidebilirim..

0BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

full satmama olayını burada yorumlarını bilgilerini esirgemeyen hocalardan öğrendim.. o alım yerinizi bir daha bulamazsınız değilmi hanım teyzem.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben de eklerim, her fırsatta, ereğli en büyük miktardaki hissem.. ama önce bir kısmını biraz daha yukarıdan satma fırsatı olur mu diye takip ediyorum bu ara.. hepsini değil, bu kağıdı full satmam..

2BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

hayırlısı olsun hanım teyzem düşerse eklerim sıkıntı yok.. her gün takipteyiz çok şükür..

0BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

rica ederim bereketli olsun inşallah..

0BeğenmedimŞikayet

admgold ()

Hoş buldum. Yıllardır buralardayım. Pek yazmam. Sadece bist 30 hisseleri harici ilgilenmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

belki daha sonra ama 40,63... onun da Altın da 39,16 desteklerine tutunabildiği sürece; daha değil bence.. günlük bakınca da önce 36,80 altına inmesi lazım..

0BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

hoşgeldiniz sizi yeni gördüm buralarda tatgıda destek direnç bakabilirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

admgold ()

37.7
33.36
30.48

Gap yerleri ereğli

robespierre için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

aynen evet gelirse alma ve ekleme yeri.. tamda uzman değilim yorumlarım pek uygun olmayabilir kendim zaten aceminin acemisiyim ama çözüyorum galiba o gap yerini aklımın bir köşesine yazmışım

robespierre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

robespierre ()

siz yazınca baktım şimdi yanlış görmediysem 32'lerde bir gap var

1BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

kardemir ereğli aynı sektörler olduğu için onu takip eder dedi arkadaş.. birde ereğlide bayağı bir boşluk yerleri var endesk düzeltmelere falan giderse o boşlukları doldurmaya gidebilir ereğli şablonunda var..

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Firdevs ben anlamadim aciklarmisin ltfn

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum