Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 22:54:45
EUR 35.1126 22:54:45
USD 32.2436 22:54:45
ALTIN ONS $2379.3500 22:54:45

Konu: dxy

Buda dxy bir önceki ons yorumunda geçmişte kısır döngüde dxy 'nin neler yaptığı biz kur olarak izlemeye devam edeceğimizi düşünüyorum acemice yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (4)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bilge_adam34 ()

euro hakkında düşüncem değişmedi, partizan olmadığım için her hangi bir şeyde ustelemem. ama sizi kırdım ise özür dilerim. ayni nick i taşıyan 4-5 kişi var, onlardan birisi ile karıştırmis olabilirsiniz ama Euro hakkında bende negatif düşünüyorum, tabiki ekonomist değilim,2 ihtimalden birini seçiyorum kendime göre, doğru cikmasida beni prof yapmaz zaten, hayırlı hafta sonları. tekrardan özür dilerim. yazismalar sorunlara her zaman sebep olur zaten.

Kervan0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Yorumunuza gelecek olursamda mümkün değil diyemem bu piyasada herşey mümkündür ons bazında kısır bi döngüye girmiş isek daha alt seviyeler bile mümkün olabilir usd ve Altın tl üzerinden değerlendirme yapmak sıkıntı yaratabilir sonuçta usd tl olarak şu an merkez elinde ne zaman elinden kaçar bunu bilemeyiz bilmem anlatabildimmi ytd

Bilge_adam34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Siz daha önce euro ile ilgili öldü bitti dediginizde yukarı yönde güçlenecek dediğimde ve o günden sonra euro nun durumu nu fark edebiliyor musunuz benim hakkımda dedikleriniz hala geçerli mi diyorsunuz ? Üzmüştünüz beni bilesiniz ama her koşulda ben her kesi kardeşim olarak görüyorum düşünceler ayrı olabilir yanılabiliriz de ama en önemli husus saygıdır bi özür bekledim sizden ama olmadi varsın olmasın kardeşiz nihayetinde

Bilge_adam34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bilge_adam34 ()

1015-1020 alım noktası koymuştum kendime, hayaller senin to bembe diyon yani:((

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum