Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0875 04:50:29
EUR 35.0680 04:50:29
USD 32.2231 04:50:29
ALTIN ONS $2430.9600 04:50:29

Konu: Yatırım tavsiyesi değildir.

Benim şu ana kadar gördüğüm trend hiç bir zaman doğrusal bir hat olacak şekilde oluşmaz , bunu son aşamada yaparlar öncesinde yolu oldukça dolambaçlı yaparlar ki kararsızlık had safhada olsun.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Eyvallah kardeşim, selâmlar.

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sevilay33 ()

grafikten anlamıyorum :( nedemek istemiş grafikte

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eline sağlık hocam

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Tam kesişim günleri yükselecek işte macd sinyali kesiyor derken aşağıya çakar, korku salar, sonra yarı yolda döker giderler, hep aynı senaryo işte:)))

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Kesinlikle öyle dostum, bu durumda haftalığın belirtilen noktaya ulaşmasını sağlayabilmesi için, günlükte macd'nin birkaç tur önce pozitif sonra negatif olmak üzere tur atması gerekiyor ve bizi dalgalı günler bekliyor olacaktır.

Auto™ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Bir de şu var. Haftalığın çok derinden dönüyor olması şu anki histogram seviyesi ile sıfır arası bir noktaya kadar kısalma dxy desteklerken sıfıra yaklaştıkça hafatlık histogramın yatay hareketi tekrar düzletme gibi hareketler yapabiliyor. Yani haftalık histogramın bu kadar derinden gelmesi sıfıra uzun yol olması sıfıra kadar bir iki kademe çiziyorlar: Onu da artık günlük üzerinden takip ederiz. Duruma göre bakarız.

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Eline sağlık dostum tam olarak aklımdan geçenleri anlattın , özellikle macd haftalık için yaptın açıklama çok güzel olmuş. Yaşayarak tecrübe her zaman kalıcı bellek oluşturur :)

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Biz çırak sertifikası ile ne anlatalım da ne paylaşalım be hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Teşekkür ederim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Selam dostum onu da sen paylaş üzerine konuşalım :) Teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Selâm, iyi akşamlar.
Şimdiye kadar tahminlerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam eden sizinde az evvel paylaştığınız (elinize sağlık) günlük görüntünün üzerine kısa bir haftalık macd ve rsı analizi yapalım mı müsaade varsa sayın hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Muhtemelen dostum.

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Bunu bilmemize imkan yok , ama görüntü sıra bu aşamanın başlayacağı yönünde gibi , artık fed mi bahane edilir yada öncesinde fiyatlanıp fed ile son bu bulur bilemem , ama dxy aşağıdan kavis veriyor yukarı doğru iv, meleniyor gibi. Dikkat edildi ise son iki haftadır düşüşü frenlediler seviyede tutunuyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

Acemi_yatirimci__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Buraya kadar getirdiler eğer Fed buradan dönerse büyük hata olur enflasyon tekrar kafasını yukarıya kaldırır heleki yılbaşından önce asla piyasanın rahatlamasına izin verceklerine ihtimal vermiyorum ben powelden yarın belkide bu zamana kadar ki en şahin mesajları görebiliriz diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Hocam ne zaman olur tahmini . ytd

2BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Görüntü o yönde dostum. Ben de dxy artışı ihtimaline göre pozisyon aldım.

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Bende böyle düşünüyorum dxy bı tur daha yukarıya yapıcak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum