Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 19:59:33
EUR 34.7418 19:59:33
USD 32.4541 19:59:33
ALTIN ONS $2334.0600 19:59:33

Grafiği gönderen: Hakedis2

#Klkım

Ne zaman atak yapacaksın aslanım ..ytd..

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Tamam hocam

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Evet ama yarın karar vermelisin bugün kırmızı olan yarın da kırmızı olursa sıkıntı vardır

Funda_bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Benden beter hicam desenize şükür edim:)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

20 gün beklesem ×10 kazanacaktım başımı duvara vurdum fazla vurmuşum galiba:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Mana ben de 7 den alıp 8 den sattım bat da aynı ilk aldığım coinler ve kimse uyarmadı 20 gün 1 ay demedi 70 oldu sen de gidip tepede ×10 yapmış mali almışsın ah be kardeşim

Erzurum2516 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

100 bini geçti şuan büyük paralarla girmiyorum sade kaşdırac short long açıyorum düşül miktarlar la oda 3 kazanıyorsam 5 kaybediyorum bnce çık bizi ıyran olmadı zararına satma çıkar dediler o zaman TL ile mana 67 iken aldım şuan 8 TL düşün

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Gerçekten öyle mi oldu:(

Erzurum2516 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Bu piyasada çok para kaybettim.
İlk başta kar alırım diye girdim sonra kaybettiğimi kurtarırım diye girdim hepsi gitti 100 binden 60 bine düştüğünde param paramı kuryarıp çıkacam dedim oda gitti kaybeden biri olaarak söylüyorum zararın neresinden dönersen kardır çık kurtul

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

365.5 sonra ekledim ortalama 363 oluyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kaç liradan aldınız lot tanesi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sonra olur mu gözünü seveyim kardeşim 140 150 bin para atıyordun hemen o an google a sorsaydın stop nedir diye

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Diyen kişi stop yap dedi ama iş den dolayı fırsat olmadı bide stop ne onuda yeni öğrendim

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Diyen kişi stop yao diye uyardı ama ben mesajı gormedim geç oldu bide stop ne onuda anlamdim:( sonradan öğrendim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Size burda kim akıl verdi maalt al diye bir de full

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Yok hocam co in aynı gün ful çıktım hatta o sayfa da sana demistim ama cikmasam zarar çok daha olurdu 140 bin nakit var hepsi maalt da

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Şu an sadece hisse var değil mi elinde tek hisse co. in yok

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Meslek den dolayı herkese diyorum dil alışkanlığı:) abla

Esecrin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esecrin ()

Anladım Allah sabır selamet versin inşallah yanlış anlama canım hoca deme bana bende kimseye demiyorum abla diyebilirsin mesala :)

0BeğenmedimŞikayet

ilteriş__x ()

İyi kekliyorsun herkesi ne fundasin ne de zararın var. İşi inada bindirsem şu 20 bin dediğin zararıni öder hesabına bakardım ama baska işim gücüm mu yok demi. Sitenin kapasitesini ortaya çıkarıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Esecrin ()

Bende geçen hafta girdim borsaya sürekli al sat yaptım hata ettim aslında tecrübe kazandım en azından kar ettiğim parayı hesapa attım aldığım bütün kağıtlar zararda şuan al sat yapmasaydim hiç zararım olmicakti

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Hocam hergun ikisini yapıyorum hem dershanede kpss için çalışıyorum hemde temizlik görevlisi olarak

0BeğenmedimŞikayet

Esecrin ()

Anladım üzme kendini lütfen sabırlı olursan emanet paranı katlarsın emin ol kendine başka şeylere ver mesala kitap oku ev işlerine ver başka şeylerle oyalan aklın dağılsın

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Keşke emanet para ile bu işlere girmeseydin

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

22 bin ana para zarar olunca 1 kereden çıksın dedim üstüne 7 bin daha gitti:(

0BeğenmedimŞikayet

AegeanFB ()

Maalt da kötü hisse değil. Koç holding iştiraki sonuçta

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam ben bir arkadaşa danışayım siz de asrin hocaya yazın isterseniz ve yarın bist 100 de takipte kalalım inş daha aşağıda açılış olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Allah razı olsun hocam yeğenim ama keşke benim gibi teyzesi olmasa çoğunlu ablamjn emnaet parası

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Allah bağışlasın kızını maaşallah

0BeğenmedimŞikayet

Esecrin ()

Canım sakin ol burası borsa iniş çıkışlar mutlaka olacaktır dünyanın sonu değil ya biraz sabırlı ol bizde tersteyim zarar var keşke tek kağıda ful girmeseydin paranı en az beşe bölseydin

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Co inde mi hocam 85 bin mina 85 bin tl lik enjin diye geçiyor hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum