Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0687 18:37:47
EUR 34.7220 18:37:47
USD 32.4664 18:37:47
ALTIN ONS $2333.9050 18:37:47

Konu: sanfm

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Ckmisti suan 5-10 bi arası kardaydın hatta

Funda_bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Hocam 22 bin zarar cikmiydi pazar akşamı alsaydm 140 bin ile

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Bende sasa yeotek konka jants miatek al dedim hangisini alsa simdiye kara gecmisti ama nasibi yokmus

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Hocam evet ama o hızlı ckarmak istedi zararını ben de git kontr al dedm pazar aksam almamıs bugun 3. tavanı bırak zararı kara gecmisti tüm parasyla

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam tek kagidin riski bu iste gozunu kaparsin gumlersin bende neden o kadar cok hisse oldugunu anladiniz mi simdi 24 den 6 si kirmizi olsa digerleri yesil kurtariyor toplama bakiyorum kirmizilari takip edip bir yerde vedalasiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Tamam hocam lütfen engellemeyin beni ben 24 saat üstündeyim dünden beri uykum gelmiyor zaten bisey olursa sinyal verirsn

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Hayır ya ne dedgim ckcak tün taban yedm sattım bazen satiyorum ucuyor. Sadece al satta hızlı olmak gerekiyor bunu kastettim endexe dikkat et suan yaptıgın her islem zarar yazablr.. beklemede kal bakalm

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Hocam hoca o kadar emin di ki 400 leri gecek dedi siz dün sinyali verdnz ben anlamadım medyum degiksn ama her dedigmz çıkıyor

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Canım biz medyum degliz ki ben sana bildigim bi kagit verdm 3 gündür tavan ztn. Al sat yapım dedn uzunda istemedn ona yonlendirdim ama kar görnce kaç dedm

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Hocam rahatsız ediyorum biliyorum ama zor durumda yim hocam ev elden gidecek valla kimsenin de haberi yok emanet para @Peyzajcı hocam la ytd olmadan beni yönlendirin 2 gündür uyuysniyirum

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bereketli olsun @Hanım_Teyze ye ufaktan parçalı nakite geç dedim
Hekts 5 tavan yapmış inişlerde takip edin 51.20 kapatmış 40 a inis yaparsa parçalı alimlar olabilir

epeydir yavaş ve yatay giden anele var 3. ve 2 80 de izleyin yükselişe gecerse 7 olabilir
Gr artışı kozaa yi canlandırmis
2.80 duzeltmesi yapmazsa mobtl de ilgi çekici duruyor
Kmpur ve tuclk kaçmış gibi tuclk 19 lardan beri tavsiye etmiştim
Hepsi ufaktan artışlarını yapmış endekse dikkat edip alim satım yapın kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Engellese mesaj yazamazsin ona

-1BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Hocam beni engellednz mi

1BeğenmedimŞikayet

Que ()

Hocam cok tesekkür ederm..

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@ntmen_× size de kolay gelsin efenim, teşekkürler, isctr gayet farkındayız olmamak ne mümkün :D kmpur da yani... sepeti hafifletmeye uğraşıyorum, bütün bist 100'ü de dolduramam ya! :D

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hanım teyze kolay gelsin isctr ve kmpur dedik kmpur 98 idi 153 olmuş:)
@Que hocam akfgy 9.40 lardan satış yemiş ve2.50 den tekrar artmaya uğraşıyor
4.25 şimdiki fiyati 3.58 ve 3 civarı iniş riski göz önüne alınıp değerlendirilir
5.10 dan aratmadığı sürece fazla bi ışık yok gibi
5.20 üzeri kalırsa alin yada inislerde takviye edin 6.40 yükselişi 2.90 aşağısı yatay gitme rakamlari akfgy

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Haha tmm hocam asrn hocaya da sordum bn yne bi bakm dedm gozumle göreym arkadssım bu kagitta terste de

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

denerim @Que ama sakın bana çok itibar etme.. çok az şey biliyorum daha, çalışıyorum sadece..

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Hocam akfgy de bakablr misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

deniyorum..30 kasımda temettüsü var galiba, biliyorsunuz belki.. ben grafikte gördüm..

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Krdmrd yorumunuz var mıdır. Bu şekilde:)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @Peyzajcı böyle gördüm, buna dayanarak konuştum..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum