Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:05:09
EUR 34.7339 03:05:09
USD 32.5072 03:05:09
ALTIN ONS $2392.1450 03:05:09

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ben t. finanstayım. tl geçtim orda parite makas uçuk. siz kuveytte iseniz. dolar ile satmanız karınıza.

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam diz cikis yapinca dolar ami donuyorsunuz yoksa tl yemi

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

borsa şuan için düşünmüyorum. bıst grafiğinde belki biraz daha gidebilir ama bir düzeltme bekliyorum. sonra bakarız.

Faruk_Y için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Hocam euro çok çıktı normal mi? Bende birşey kalmadı dolar da bekliyorum. Alim yaparken beni de etiketlerseniz sevinirim. Ayrica borsa ile ilgili bir düşünceniz var mı? Girmeyi düşünüyor musunuz. Kuveyt Türk te faize bulasmayan hisseler varmış oradan alım satım yapılabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

çıktım hocam gümüşün azda olsa şükür kazandırdı. Hayırlı geceler.

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Teşekkürler üstad hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

17,50 nin Altın a sarkmadığı sürece hedefe gidecektir..

mustafate için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yarın ola hayr ola.

Rümeysa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

aynen kısmet. çok ağşağıda satmadınız dimi inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Sanada usta Allaha emanet

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

saolasın hayırlı akşamlar.

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Yok hocam vergiyi kurtardı az daha atarsa kar yazacak yaklaşık 20 sent sonrası kar yazıyor zaten. Hacam euro da çıktım çıkmasaymışım Kısmet.

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Tmm usta takip ederim inşallah, Allah rahatlık versin sen sattın git güzel bir uyku çek :)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

saatlik grafikmi. günlükmü.?

mustafate için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yarın sabah saat 10,00 iyi takip ediniz. ben olmam muhtemelen. ing iltere ve almanya 3 yıldız verileri var. abd tarafında kayda değer bir şey yok...21,90 o saate kadar gelirde ordan dönerse kararınızı veriniz.. devam ederse devam ediniz.. ))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Bende senin gibi çıkış yaptım üstad. Beklemedeyim dediğin yerleri beklicem ya nasip artık. Üstad altta bir tobo var. Var ise kırılım sanki 20950 civarlarında. onun Altın a inerse tobo bozulurmu.

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Olsun yinede emeğin var usta, Eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hayır bunda yorulacak bir şey yok.. kazanalım hep birlikte sorun etme yorulmayı. zaten kendim için bakıyorum. sadece yazması ekstra.

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Allah razı olsun ustam, seni yoruyoruz biliyorum hakkını helal et:)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

sabah ola hayr ola.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hayır arkadaşlar öyle düşünmeyiniz ben siz kar edesiniz diye yazıyorum zaten.. kar ediyorsanız alıp satmanızda veya bekleminizde sıkıntı yok.. @Avcılar_2.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

zarar etmemişseniz sorun yok..

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Hocamın suçu yok, suç benim, gaza gelip 13.10 dan alım yaptım bütün hesaplarım altüst oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Sanki laf dinlemedik biraz, kızmaz inşallah hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Hocam yarısına tekrar aldım ben kuzmayın:( sattığımın alt rakamına gece çıkmak şartıyla

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Banka azıttı diyecektim acıttı diye yazmış telefon

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

ustam sattım diyelim bu makaslarla alabilecekmiyim oda var, fiba bankası acıttı, hiç ellemiyim kalsınmı diyede düşünmüyor değilim, anlayacağın kararsız kaldım :)

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Son bir umut bekliyorum usta :) Umut fakirin ekmeği misali :)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

sayfadan yazıyorumya. düşüş beklentim olmasa niye satayım.. ))ama bir kez daha yukarı gidip öylemi düşer şimdilik net değil. satmadın dimi.?

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Düşüşmü var usta?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum