Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 06:36:04
EUR 34.8238 06:36:04
USD 32.3379 06:36:04
ALTIN ONS $2301.8900 06:36:04

Konu: altın ons

4 Saatlik Grafiktir. Bir kanaldan çıkarak yeni bir üst kanal oluşumu olabilir, yeni kanalda kanal yarısının alt bandının orta kısmı 1717 oluyor ve bunun üstünü görmüş bir rakam olmuş. dikkati çeken diğer bir konu da eğer bir bayrak fm oluşumu ise oda net olarak kendini gösteriyor. Sonuç itibari ile çizdiğim Grafikler sadece beni bağlamaktadır. Kimsenin etkilenmesini istemem, Çok vaktim olmasa da grafik çizmek beni mutlu ediyor bu yüzden ara ara bakıyorum YTD

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Alt yorum, yazılan rakamlardan 1793 kalmış sadece görmeyen bakalım gelecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

81.38 den döner rasyo . 4 saatlikte direnç var .85 e gitmez şimdilik gibi . Ben aylıkta bakmıştım . Ytd

Oldu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oldu ()

Rasyo 85 i geçecek şu anda 81.15 de ytd

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Bu arada rasyo içinde ben önce 75 sonra 69 gözüküyor dirençleri . Rasyo ile çalışmanızda varsa onuda paylaşabilirmisiniz ? Düzeltmelerden faydalanıp 3/4 gümüş almam lazım

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

:)) Başkansın valla . 1750 de sar noktası haftalıkta değdi . Şimdi burdan düzeltme gelmesi lazım . ytd . Ama sen dediysen 1756 gelir ytd

1BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Bakalım 1756 gelecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Alt yorun

1756 üzeri gider ise 1766 görebilir.
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Biraz daha erken paylaşsaydınız kesin alırdım . Zaten niyetim vardı gümüşe 1/4 aldım yeterli gelmedi Altın altındır takviye yapmalıydım . Kısmet bu kadarmış diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Rica ederim, umarım benden esinlenerek yazmadınız bu düşüncenizi:)))

1BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Grafik için teşekkürler keşke öğlen biraz da Altın alsaymışım . Pişman oldum şimdi ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum