Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 09:18:58
EUR 34.7748 09:18:58
USD 32.4684 09:18:58
ALTIN ONS $2337.9850 09:18:58

Konu: Ons

Onsa hiç güvenmiyorum ama haftalık grafikte at nalı formasyonu oluşuyor görünce atmak istedim, çalışır yada çalışmaz bilemem ancak haftalıkta rsi ve macd de formasyonu destekler nitelikte bakacaz artık. Şunuda belirteyim ben elimdeki gramı bugün 1000 de çıktım ve iyice toparlamadan birdaha girmem. Herkese bereketli kazançlar dilerim... hayırlı akşamlar...

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Burada 1674 seviyesinde idi bu formasyon grafiğini attığımda bakın.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bu bölgeler fena yerler değil ancak siz kendiniz karar verin buna sizi etkilemek istemem ben kendi şahsi düşüncemi yazıyorum.

Alpgurcihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpgurcihan ()

Evet hocam tahmini kaç

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Yorumlara bakılırsa beklenti büyük ancak verilerin getirdiği bu yükseliş bana göre fazla bir yol alamaz. Şahsi düşüncem bu ama siz bilirsiniz bana göre buralar satış yerleri alış değil. Ytd.

Specialgümüş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Nal gibi formasyon orada işte daha ne olsun formasyonun babası burada :))

_BAYBARS_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Specialgümüş ()

Nereye kadar yolu var

0BeğenmedimŞikayet

_BAYBARS_ ()

başka formasyon varmı :) haftalık olarak

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Buda bahsettiğim haftalıktaki at nalı formasyonu 6 gün evvel atmıştım şunuda söylim onsa güvenmediğim halde sadece formasyonu görünce paylaşmıştım ve çalıştı benide şaşırttı! Çalışacağını bilsem grama girerdim :)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Onsun tepesinde fed olduğu sürece onsa güvenim yok buradan veya buraya yakın bir üst seviyeden geri dönüş bekliyorum. Yatırım tavsiye değildir şahsi düşüncem budur. Saygılar kardeşim.

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Onsda brklentiniz nedir ?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ben burada tekniğe uymadım güven konusu yüzünden ancak at nalı formasyonu azda olsa şuanlık çalıştı sadece buna dahi uysam kâr etmiştim kardeşim ama diyorum ya ons bana son zamanlar güven vermedi hatta kızdım elimdeki gramı dahi fed zamanı 1000 den gönderdim. Ben gönderdim arkasından fazla gitmedi yükseldi gelde ayar olma :) nasip ne diyelim.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Kardeşim piyasaya yön verenlerde herşeyi takip ediyor, oyun içinde uyunlar var... bi bakıyorsun grafikler tıkır tıkır işliyor, sonra bi bakıyorsun grafik falan hiç tınlamıyor... teknik bilgi yanında temel de çok öenmli, ayrıca günlük veriler izlemek ve takip etmek gerekiyor...
Kısacası işimiz zor...

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

@DUMRUL bak bundan bahsediyorum bunu yükseliş öncesi atmıştım ama fazlada bir beklentim yoktu. Rsi ve macd de destekliyor bu formasyonu dedim ama güvenim yoktu girmedim işe bak ki çalıştı bu formasyon kardeşim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum