Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:30:58
EUR 34.9839 09:30:58
USD 32.2051 09:30:58
ALTIN ONS $2414.8350 09:30:58

Grafiği gönderen: Hakedis2

#Aksen

Orta bant 41.66dan sekmesi dilegiyle..ytd..(bir onceki grafik onceye ait, gunceli bu..)

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Konfor candır uğraşma; ))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Sen ben ne farkeder hocam.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bana atıyor sayılır teknik olarak... son dakikalar... devam ederse bundan sonra bana da atamayacak, sıkıldım..

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bana atiyor de mi.. Allah onu bildigi gibi yapsin...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

buraya kadar, @Uzunvade007 sıktınız artık... benim üzerimden hoşlanmadığınız birine laf sokmanıza ben bir yere kadar izin veririm... krediniz kapandı... daha bir şeyler yazmanıza engel olamam ama kendi kendinize konuştuğunuzla kalırsınız..

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

:))) Yormayın bayanları.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Daha once yazdim ben onu 14.18idi.. (

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yok, o kaçtı... bir şeylerle meşguldüm, o yüzden... canım sağ olsun, biri kaçar biri fırsat verir, sepete düşer :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Alabildin mi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Soyledim ua turex diye.. sen alana kadar kagit kopacak; )ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ya bi git başımdan, grafik falan baksana sen :) hadi bana bir kağııt bul, gerisini kendim hallederim :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bana atildi sandim abla.. neyse..

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Niye önemsiyorsun ne dediğini(

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

şöyle ki... ben alımı aklım yatarsa yaparım, daha sonra ne yapacağıma da kendim karar veririm... kimseye tam bağımlı değilim yani, olmamak için çok ders çalıştım..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bana da atiyor engello bende.. iftira da atiyor.. pislik de atiyor ama kendisini bulduğunu bilmiyor.. bana laf atti sandim neyse..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

laf bana yazıldı, cevabı ben verdim sen keyfine bak.. takılma böyle şeylere, hayat geçiyor..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bana laf atmissan ona aynen iade ediyorum mufteri o..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

herkes canı ne isterse onu der, doğal olarak... hep zarar etmenin hep yanlış tespitte, yanlış öngörüde bulunmaktan dolayı olması var... tespiti doğru, işlemi yanlış yapmaktan, mesela çabuk satmaktan, beklemekte fayda olduğu halde beklememekten falan olması var... ikisi aynı şey değil..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Turex baktin mi hic? ytd.. (bana bur sey dememis gibi davranirim yaaa nasil ama:)))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yahu niye zarara alışsın senin gibi tespitleri olan biri? niye kabul ediyorsun bunu değiştiremeyeceğin bir kadermiş gibi? konuşma öyle mazlum mazlum, ayar oluyorum... sen bu durumu düzeltemeyecek biri değilsin..

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Tabiiki önce kendini düşüneceksin... Doğaya aykırı öbür türlü.. Güzel olacak bak..

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

İnsallah hocam bilmukabele diyelim allah razi olsun destek olan herkesten...

e_ferudun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

e_ferudun ()

eyvallah kardeş her şey gönlünce olur, seviliyorsun emeklerinin karşılığını en kısa zamanda alırsın inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Tüh yanlış hesaplamışım :)
Yine de takdir ederim
Çünkü bu kadar hızlı hem de çok hızlı alsat yapıp ateşle oynuyorsunuz ama bir şekilde kazançlı çıkıyorsunuz

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Sizler zarar etmeyin... brn alistim zarara.. psikolojisini de cektim.. bana olan oldu batibdize olmasin derdindeyim biraz da valla:(

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum