Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 11:53:55
EUR 35.0408 11:53:55
USD 32.2881 11:53:55
ALTIN ONS $2383.7150 11:53:55

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Günlükte yeni bir düşüş gelmez ise çalışmalar bitmek üzere. Yönü kısa bir süreliğine de olsa yukarı çevir meli. Ancak günlük kapanışta yeni bir yükseliş trendi için hedef büyük simdilik. 19.125 usd lazim. Henüz yeterli hacim ve alıcı toplayamıyor görünümü var.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Burdayız beraberiz inşallah o tepeden beraber çıkarız şuan erken tabi

Adrenalin11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

11.11 direnç yaptı rasyo düşmüyor Altın ons 1660 ları mesken tuttu, bu sıkıcılık yukarı kırsın diye umut edicez.

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Bende alın

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

tepeyi beraber yakalarsak. bir dahakine dibi beraber buluruz inş.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

bak sen al sat biliyorsun. ben anlamıyorum. hedefe kadar alsatlar verecektir. emin oldugun bi yer olursa haber verirsin.

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Valla bi gidemedi yukarı

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Farkındayım inşallah dibi yakalamışsındır kendim için istemiyorum biliyorsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Haklısınız hocam çok zorluyorlar ama sizin gibilerde giderse öylelerin sayısı artıyor. Tepeden 2 dolar düştü kademe alınmazmıydı ben acemiyim tabi bilemiyorum.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

farkındamısın burdan çıkarsa eger en dibi yakalamış oluyorum :)) duşecek onu herkes bilirde nereye kadar onu bilmek zor olan. dedigim gibi olursa tamamen ALLAHIN yardımıdır.

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

Yazdığını okuyunca farkettim
Yok ben böyle seviyorum böyle daha yakışıklıyım :)
Çok yazmıyor çokda okumuyorum hafif işkence Altın da bekliyorum (full gümüşteyim evet, gerçi sonradan bir parça da TL yükledim o öyle bekliyor)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ayrı gayrı olmaz beraber yükseliş izleyelim tabi, düşecek dedin 21.20 den 18.10 geldi nasıl dinlemesin likeları ben veriyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Eyvallah hocam. Geçen sefer bir arkadaşa canım sıkıldı ayrıldım. En güzeli sorunlu şahısları tespit edip engelleyip devam etmek fakat sitenin ayar larında sıkıntı var sanırım yorumlar yine de görünüyor. En azından bana yazamasınlar da. Burada çoğu kişi 30 yaş üstü çoluk çocuk sahibi ancak yaşlarına uygun davranmayı beceremiyorlar. Adam var teknik bilgisi yok 10 TL aşağısında alırım diyor diğeri geliyor daha oralar görünmeden 13-14 TL den satarım diyor. Üslup sorunu var koca koca insanlarda. İnşallah sabredebilirim :)

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

nasihat ettim ona beni dinliyor galiba :))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Yıldızın olmuş hayırlı olsun, gümüştemisin çok yazmıyorsun?

es_bombastic_es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

:)) ustaymış ilim ehliymiş öyle dedi.

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

yolun sonunda gul bahçesi var. yolda dikenler var. gule niyet eden dikene sabredecek. gumuş cıkacak duşecek çıkacak duşecek oyleki canımızdan bezdirecek. teneke demeye başlayak millet. korku salıınacak. millet duşer diye satmaya başlayacak. şöyle olacak böyle olacak. yolun sonunda bir grup tek kalacak. sabredenler grubu. ben şu dakikadan itibaren öylesine takip ediyorum ekranı. isterse bi kerede 19 ustune atsın yine duşecek yine çıkacak. ben vuslatta bekliyor olacagım :)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Hoca uğrar onun uğraması için 50-100 cent düşüş lazım. Ben dedim demek için geliyor. Stop stop stop diye geçen sene fena velveleye verdi. Yorumları hala görünüyor canım sıkılıyor. O dedikten sonra gümüş iki kez 26 usd yi geçti defalarca 24 usd üzerinde günlük kapanış yaptı. Mesaj geçmişi de duruyor daha 22-24 usd aralığında bunu yaptı. Geçen 21.23 usd oldu gümüş 20.88 son dedi. Belki de birçok kişinin 40 cent daha kar almasına engel oldu yakın zamanda. 16 usdden alıp dipten alacak ve muhteşem kar alacağım hesabı yapıyor sanırım. Sıkıntılı yani durumu, inananı da var. Gümüşe yatırım yapmıyorsan git nerde neyle yatırım yapıyorsan onunla oyna demek gerek.

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

Ahh bir düşse
Aşağı iniş şekli tekrar kalkıp ikili tepe (taç misali) yapacağını düşündürmekten bir vaz geçse

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ne güzel yorum bu atlasınlar tutan mı var :)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

hani sen benimle alıyordun. bıraktın bizi yarı yolda.

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

rasyo dxy intiharın eşiginde. boş gözler ile bakıyorlar saga sola. atlasalarda iş bitse

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

17.94 usd için 10.72 TL
17.54 usd için 10.48 TL
Bu iki değere de uğrama riskleri var. İkili dip ihtimali var. Haftalıkta düşmeye başlarsa belki daha aşağılar söz konusu olur ama oralara gitmez diye ümit ediyorum. Kasım ayında FED yine baskılamaya devam etse bile dolar ile ayakta kalır gram gümüş. Tabi biz ons ile artış istiyoruz. Öbür türlü gram gümüşün kazancı doların gerisinde kalmaya devam eder. Şimdilik Kasım FED toplantısına kadar TL dip değerim 10.72.

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Sorun rasyo bi düşse artık

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Yıldızınız hayırlı olsun hocam, birdaha gitmeyin :)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

ben bir gariban adamım hocam kimseye zararım olmaz beni niye engelleyesin :)) hoca bir ara ugramaz buralara

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ben de baktım sabah sizin yorumlar görünmüyor. Engellenmişim sandım, nasıl olmuş anlamadım. Şimdi görebiliyorum sizin yorumları da. O hocayı engelledim onun yorumları görünüyor sizin görünmüyordu anlamadım durumu.

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

hocam siz beni engellemişmiiydiniz. daha önce yorumlarınız bana görunmuyordu.

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Düşüş gelirse 10.40 gelirmi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum