Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:00:10
EUR 35.0338 13:00:10
USD 32.2804 13:00:10
ALTIN ONS $2382.5950 13:00:10

Grafiği gönderen: By_tarafsız_adam

Aşağıdaki grafik Altın Ons günlük grafiğidir.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş için diyelim

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Bir gram bir şey yok:)) yorumun hem Altın hem gümüş için değil mi dostum

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Benim dipleri boş ver dostum girersek çıkamayız parçalı olarak buralar da tepki için güzel seviyeler olabilr sanıyorum sonuçta kapanışta fena değildi hiç elde yoksa tabi. ytd

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

@BossVurguncu en son dip noktan ne dostum altın ve gümüş için şu an elimde hiçbir şey yok

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Peki hocam tşk saygılar

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yok . benzerlik var soyad. Espiri olsun diye paylastık .
belki ilşkisi gümüşle olur :)

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Maliye bakani diye atandiysa gumus yukselirmi diyorsunuz

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Reddit ayrı, Hunt kardesler dönemini dedim ben:)) 50 ye çıkıp satamayanlar için:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Oo iyiymiş eğer hikayesi sağlamsa 387 potansiyeli var şu an 276.5 fiyat ama aylık grafik göstergeler de çok olumsuz duruyor o da ayrı bir sıkıntı

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şu anda Altın 4 saatlikte rsi dipten ortaya giderken dibe tekrar geldi fakat tam dip yapmadı. stoch dip seviye yakın fakat oda dip yapmadı, orta seviyenin az altında duruyor. Gümüşte ise rsi dip yaptı stoch dipte sayılır çok az düşme yeri kaldı. Bazen grafiğin altına kadar düşebiliyor. Sonuçta benim dip dediğim yerler 0 noktası değiller, sadece daha önce düştüğü yerlere göre söylediğim dip seviyeleri. Gümüş Günlük grafikte ise rsi ortanın altında Stoch dipte sayılır, Altın onsde ise durum farklı rsi orta seviyenin altında stoch ise orta seviyede yani altın düşer ise gümüşüde peşinden çekebilir. altını n toparlaması lazım yada bu şuna işarette olabilir, gümüş düşüşünü tamamladı altın ile rasyoda ayrılıp altın düşerken gümüş düşmeyebilir. Bu çok nadir oluyor ama olabilir. ytd

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bir o günleri birde dolar la gelen tavan sonrası yuvarlanmayı yazacak tarih kitapları)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah .

Jeremy hunt İngiliz maliye bakanı . Hunt soyadı benzerlikmiş .

bir baglantısı varmı bilmiyoruz.

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

anladım o mesele diyorsun. kulagımıza kupe olsun bişeylerin zamanı geliyor o zaman. tşk ederiz eline saglık emeginin karşılıgı yok gerçekten.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Milletin yıllardır beklediği

Gümüş 50 dolar seviyesine bir zamanlar cıkmasını sağlayan olayın kahramanları .
Hunt kardeşler . ytd

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Aaaa ciddimisin sayın yıldız
@Yaseminnisa 30 dolar ları görünce ben şokkk

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Evet. Enerjilerde yarış var anlamadım nereye kadar

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Hayırlısı bakalım haftayı bir görek

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Şimdi maalt hikayemiz başladı))

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

zahmet olmassa tercumesini yaparmısın ben hiç tanımıyorum adamı olayıda anlamadım.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Redditçiler gümüş alınca hiç öyle demiyordun ama :)

Bu bir kabus demedin .
ruyadayım gümüşle birlikte ucuyorum (30 ons ) bulutlar üzerine diyordun hahaha
:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Buyur burdan yak temmelleri sağlam

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bir kabusu:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hunt zaten av avlanmak demek manidar

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ge san mıydı ama tuzak gidiyor bana göre teknik anlamda zaten 5. dalga bizim borsada uzayabiliyor bunu belirtmiştim ve hikayesi iyiyse yürüme ihtimali olabilr demiştim normalde düşmesi gerekir onun çoktan. Dediğim gibi borsada çok bilgi birikimi ve tebrübe gerekli şirketleri iyi takip etmek lazım bende çok fazla yok o yüzden yanılma ihtimalim de fazla bunu da belirttim ama is gyo da tehlikeli dediğimiz yerden bir basmışlar salasını okutmadan helvasını yedirmişler :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Haftalık grafikte son düşüşlere geliyoruz fakat haftalık grafiğin son düşüşleri bile ağır ve sert olabilir :) Ara ara çıkıyor insanlar heyecanlanıyor fakat bana göre geçici çıkışlar onlar. Sadece düşerken oluşan çıkış dalgası gibi birşey bana göre ytd Fed olayı biraz tuhaf kardeşim, önceki faiz kararında beklenen kadar geldi mesela fazlasını söylemediler, bu yüzden 17'den 21'e kadar yükselme oldu. Ben söylemiştim bence o çıkış geçici geri düşer diye 2'li tepe yapıp düşebilirdi ama gene eski düşüş noktasından aşağı düşürdüler. Bu genelde günlük grafikte böyle olduğunda kademeli düşüş yaptırdıklarında oluyor. Günlük grafkteki rsi seviyesi düştüğü bölgeye gelince onsler satış yiyor ve tekrar diplere gidiyor. Tam dip yapmadığı içinde bir çıkıyor heyecanlandırıyor milleti :) sonra geri düşürüyorlar. Zaten uzun vadeye bakarsan kademeli düşüyor. Fed yaklaştığı için önden bir fed'i fiyatlayacaktır haftaya özellikle ytd

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Hocam ama bunlar it tohumu gibi heryerden çıkarlar bilirsin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hangisiydi o?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler araştırma yapmışsın abi emeğine sağlık

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

En son konuştuğumuz enerji hisse senden sonra %40 üstüne koydu))

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Hocam baktım alakası yok gibi görünüyor Vikipediye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum