Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 13:21:21
EUR 34.7655 13:21:21
USD 32.3816 13:21:21
ALTIN ONS $2342.6850 13:21:21

Konu: Petrol Shark Hederfler:

Bu petrl gidci her ne kadar yern dibnden çıkarsalar da uzun vadeli Shark yani Kpek Balıgı diyor ki benim hedeflerim belli dibe dalcaz :)
Sorn şu ki bizde dolar arttığı sürece yakt düşmüyor lakin zam gelmemesi bile iyi bir şey
Diğer taraftan petrolün metallere yansıması durumu bu negatif. ytd

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok doğru bro öyle görünüyor açıkçası

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele bro

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mesela Altın ons 200 den 100 dolar civarına düşmüş gümüş ons yaklaşık 6.75 den 3.80 lere. Ama bugün o günden daha da etkili seyrediyor. ytd

Oldu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

tedarik zincirindeki
krilma.
bu abd. canini. okuyacak
2,2daha 4
2023 kabusu olcak

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

orasi. oyle bro
cansin
aman dikkat

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bro aynı kr. iz olur diyemem ama sinyalleri de var hani bu faiz arttırımlarını da pek yeterli görmüyorlar hep Şahin full şahinler dikkat edin.

0BeğenmedimŞikayet

Oldu ()

Çıkarınca ne olmuş

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

o zaman. abd ithalatci idi broo
simdi ihracatcii

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bugün araştırmalar yaptım 1975 li yıllarda yaşanan enerji kr. izinde ABD politika faizlerini %17-18 lere kadar çıkarmış!

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Harikasın. Kesinlikle hatırlatmalar iyi oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ediyorum abla seninle uzun zamandır üzerinde durur inceleriz beni iyi anlarsın bu konuda. Biz uyarımızı yapalım yine diye düşündüm. ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kesinlikle haklısın. Katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Değerli dostlar. Bu petrol grafiğini niye paylaştın olarak ne alaka diye bakarak veya anlamayan birileri varsa, unutmayın bu petrol hareketleri doğrudan ABD ve dünya enflasyonu ve dolayısıyla onsları da etkileyecek potansiyelde. Ve olumlu bir durum olmaz onslar adına ama enflasyon açısından olumlu tabiki o da bir kazanç. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani illaki arada önemli tarihler oluyor nereden buldunuz bilmiyorum ama işte enflasyon verilerine denk geliyor sonuçta güzel yani. Rica ederim

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

8 21 büyük tarihlerde 13 Ekimde dikkatimi çekti bilginiz varmı diye merak ettim. Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben 8 Kasım ve 21 Aralık bekliyorum esas tarihler olarak, sadece enflasyon verisi vardı sanırım ABD beklediğimiz o da 12-13-14 Ekim oluyor işte

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Hocam 13 Ekim tarihi ile ilgili bi düşünceniz varmı?

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam ALLAH sizden ve sizin gibi değerli razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele güzel dost sizden de inşallah çok teşekkürler güzel kazançlar

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam ALLAH siz ve sizin gibi değerli hocalardan

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüşte var zaten çizmiştim :)
2 seçenek devam ya Cypher ya Yarasa.
Yarasa olursa sıkıntı 13.75, Cypher olursa olumlu dibi görmüş oluyoruz onun hedef 27 dolar lar ancak FED süreci zorluyor hangisi olacaksa olsun da kurtulalım diyoruz ama zaman gerek işte sonuçta orta uzun vadeye yayılmış çalışmalar. Bir tek sorun var Cypher biraz ihlal etti ama o kafa karıştırıcı. ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam şöyle bir grafikte gümüşe cizseniz olmazmi hocam :)))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında teknik nedir bence bana sorarsan dünyadaki insanların algıları neticesinde kollektif tutumunun yansımasıdır bu bazen gelişmeler eşiğinde olur bazen ise psikolojik yani insanlar tekniğe inanmayabilir tamam arada manipülasyon vs olabilr ancak genel olarak bu şekilde ilerliyor diye düşünüyorum. Diğer bir ilginç yanı ise teknikte bilincinde olmadan bazı seviyeler bulunmuş neden çünkü insanlar farkında olmaksızın belli seviyelerde satmışlar almışlar ve fibo denmiş şu an bilinçli olarak bakılsa da vs vs.
Bu bağlamda temel tekniğe teknik temele bir şekilde uygun oluyor
Teknik matematiksel bir şey olduğundan aslında birçok şeyi öngörmekte temel de buna doğru yol almaktadır gördüğüm kadarıyla.
Vix mesela bana göre çok yükselmesi dünyada olacak olumsuz yeni bir durumun habercisi olabilr. 2008 morgc kr. izinde ve 2020 başı pandemi gibi ağır durumlarda korku endeksi 50 üzerine çıkmış, yine çıkarsa biz farkında olmasak da bir şeylerin habercisi olabilr.

sfbll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sfbll ()

Dünyadaki resesyon ortamı ile petrol kullanımının veya çıkartımının azalması yani temeli tekniğe veya tekniği temele mi uyduruyorlar hocam?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sağ olasın Davut kardeşim teşekkür ederim

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yok ablam düşmedi

1BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Düştü kardeşim eyvallah emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu yeni petrol grafiğim düşmedi mi sayfaya dostlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum