Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:27:44
EUR 34.9839 09:27:44
USD 32.2051 09:27:44
ALTIN ONS $2414.8350 09:27:44

Konu: Xauxag

Daha önce bahsettiğim beklenilen tepki hareketi beklentiyi karşılıyor 84 e kadar bi tepki beklenir asıl hedefi bana göre 76 dir bu tepkiyle gümüş alim fırsatı değerlendirilebilir sonrasında hedefimiz olan 76 bölgesine çekilmesiyle şampiyon çıta misali hareketin başlamasını bekliyorum acemi olarak yorumlarım ytd

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

Sende var mi alim yapcan mi gumus

Kervan0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Bi süre buralarda takılması yataya bağlaması olağan beklenti zikzak aşağı yukarı sonrasında kısmet olursa hedefe inşallah ulasiriz

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

Gumus de yukariyi zorluyor kervan abim 13ler gelirse sasirmamak lazim:) bende bu rasyodan anlamiyorum asagi ceker bu formasyon ama o kesin

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

@$LOST$ ek yorum rasyo ben buna odakliyim şu an ilgi alanim hep gümüş olmuştur

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Ek olarak Ne oldu giriyormusun guzluga

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Gönül dostum emeğine yüreğine kalemine sağlık. Allah senden razı olsun olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

@Fani_Kul ek yorum rasyo hedefi

1BeğenmedimŞikayet

Gaddar_pehlivan ()

Teşekkür ederim Hocam eyvallah

1BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Kardeşim kusuruma bakma tl olarak bakmıyorum ben alim satım yapar iken ons ile ilgim hayırlı günler

Gaddar_pehlivan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Dün bi parça çıkış yaptığımı dile getirmiştim elimde alim için nakit kalmadığı için ana hedefim 76 dir gümüş ons için daha önce belirtmiştim geçmiş yorumlardan bakabilirsiniz

Burcuxxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gaddar_pehlivan ()

Rica ederim Hocam ?

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Rica ederim siz çıkış yaptinizmi gümüş 76 bekliyoruz sanırım rasyo

1BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Teşekkür ederim kardesim

Gaddar_pehlivan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Teşekkür ederim

Burcuxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gaddar_pehlivan ()

Ekteki yorum düştü

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Emeğinize sağlık ewt sayfaya düştü

0BeğenmedimŞikayet

Gaddar_pehlivan ()

Selam Hocam gümüş 12 seviyesine gelir mi alım kaçtan yapalım

0BeğenmedimŞikayet

Kervan0001 ()

Ekteki yorum dustumu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum