Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:06:51
EUR 34.9839 23:06:51
USD 32.2051 23:06:51
ALTIN ONS $2414.8350 23:06:51

Konu: endeks

3200 uzeri 3250 ve 3330 izleriz. Gecilirse yukselis kesindir.
3130 alti 3080 ve 3051 izleriz. Kirilirsa inciniriz. Bereketli bir hafta olmasi dilegiyle cumleten hayirli geceler...

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dollars ()

dagi %5 kaçtım hocam:)

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dollars ()

sayende hocam:))) ama sen benden önce satıp kaçıon ben geç kalıyorum bazen :) arada uyandırman lazım:D

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Waoww desene yarin dondan para kazanacksiniz:)

dollars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Boş yok haydın

0BeğenmedimŞikayet

dollars ()

ben dagidon tavan bozunca aldım %8 den yarına :)

0BeğenmedimŞikayet

dollars ()

takipteyim hocam:))

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Yarin guzel kagitlar var kafamda belirledim ama rötuşları yapacagim atarim bos gecmiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

dollars ()

bereketli olsun hocam yarın napıyoruz:))

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Evet bugun 20k yapmisim al satlarda cok sukur bereketli. bir gundu insallah boyle. olur hep

0BeğenmedimŞikayet

dollars ()

hocam bugunde çorba parasını çıkardık alsatlarla :)) çok teşekkür ediyorum takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Tavhl 70.30 destek yaparsa gidecek

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Tamam hocam teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

yok hocam tuprs ona benzettim de : ) gunluk al sati @Hasrüs ustadim veriyo benim kendimce yaptigim gunlukler riskli biraz o yuzden onu hic paylasmamaya calisiyorum aman yanlis anlasilmasin

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Logo ve qua yarın günlük al- sat mı hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

alemsin ya eglence deme valla topa tutarlar bak seni burda : )) tamam ustadim tuprs kacirdin dimi : )) al sana yeni logo yeni qua daha napim arkadasim kagitlarin darda degilse sorun yok takiliyoryum ; ) bereketli ola ustadim

denizmelek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Alarm kurmustm valla ustad. Takip edemiyorm bu ara.. az alicam merak etme hatta kapanis beklerim cunku param kalmadi hepsi hissede eglence olsun. diye bi miktar al. sat yapiyorum :)))

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

valla tebrikler ben bile birakmistim takibini : ) hafta sonu gozume ilisti ama emin olamadim kapanista uygun olur gibi kapanistan once 72.85 asarsada olur fakat 72.05 uzeri kapanis sart asagida 71.10 oldugunu unutmyarak bi parca parca ama tamam mi denenebilir parca! : ) aldim takibe bakariz hos geldin bu arada ustadim

denizmelek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

denizmelek ()

Selam Ustad kartin 72.55 gordu aliyor muyuz kapanis mi bekliyoruz )

0BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

Kısada sanki yükselen kanal 38.08 üzerine atıp gidecek gibi bir havası var o yüzden sordum üstadım :)
Pekala teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Hadi yaaa.. ! Teşk. ler hocam...

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

bu sorunun gelecegini biliyordum cunku bende niyet etmistim ama canak hedefine gelmek uzere olunca ellemedim 146.6 hedefe gelmis hocam bundan sonrasi asagi beklerim.

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Tamamdr üstadım cok saol

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

insaallah tavan olursa uzulmek yok : ) endeks 3300 zorlaniyo yarin 3330 dikkat et hocam burdan geri donebiliriz guzel basladik haftaya ama dikkat ediniz

Fathhshn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Arase için ne düşünürsünüz hocam?

2BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

topram onu da kotu kacirdim bana gore suan yukarda yukselen kanalin ust bandina yakin ya alt bantta ya da duzelmede alirim alip tutucam dersen o baska tabi guzel kagit

Beyefendi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Fiyat alarmını kurduk bakalım hayırlısı :)

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

bereketini gor hocam tuprs daha yeni basliyor ; ) bu fragmani diyelim buyuk ihtimal geri gelmeyecek gibi gelirse 304de karsilarim onu

0BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

Üstadım merhaba kolay gelsin
Aksen'e ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Üstadım dediğinden beri sıkı takip ettm 288 ort ile bi kaç kez kar aldım bugunde 312 ile yarı yarıya cıktm şükğr iyi oldu kalanını tutup alttan eklemeye devm o zman görsel de paylasırsan cok memnun olurum tabi Allah razı olsn

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

olmasa daha iyi olur yada olacaksa az geri gelse de kari geri icine koysak sonra olsa keske 313.5 kar aldim olsada olmasa da farketmez varsa satma hocam 290 ort ile sadece kar aldim bilmem anlatabildimmi bak birazdan gorsel atayim kanal alt bandindan donen tuprs kanal ort bandi neresi ki oralarda duk olacak asil ondan sonra izle bugun muhtesem bi gun gecirdim cok sukur haftaligim uzun vadeler yemyesil : )) satma tuprs istedigin zaman kar al asagi destekten ekle 304 bekliyorum gelirse eklerim gecen haftadan beri soyluyorum tuprs diye ;)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum