Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:08:31
EUR 34.9839 00:08:31
USD 32.2051 00:08:31
ALTIN ONS $2414.8350 00:08:31

Grafiği gönderen: Aztoler3954

Aztoler3954 ()
Ons
ONS VE GELECEK

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

5 DALGA İÇİN ŞÖYLE BİR YORUM ATSAM NE OLUR BENİ UKELALIK LA SUÇLAMA!

" 3 numaralı dalgada her şey olumludur. Haber akışı, veriler ve gelişmeler yükselişi destekler. En kuvvetli ve uzun olarak nitelenen bu dalga zirveye ulaşması ile birlikte. 2 numaralı dalga aksine daha yumuşak bir satışla karşılaşır. Satışlar sonucu oluşan gerileme 4. dalga düzeltmesi başlamış olur. Oluşan alımlar ile yeniden 3. dalganın tepe noktası geçilir. Trende olan inanç psikolojisi ve coşku 5 numaralı dalgayı başlatır. Son yükseliş dalgasında aşırılık gözlemlenir, spekülatif olarak da nitelenen bu dalgada inanç kuvvetli ancak zemin zayıftır. Fiyat mumları ve indikatörler arasında uyumsuzluklar bu evrede görülmeye başlar.

5 numaralı dalga zirvesinden sert satışlar görülür (A), trende olan inanç o kadar kuvvetlidir ki başlayan bu hareket piyasada şaşkınlık yaratır. Hareketin devam etmesi sonucunda endişe artmaya başlar. A olarak etiketlenen düzeltme dalgasını hareketin tersi yönünde başlayan bir tepki dalgası izleyecektir. B dalgasında yeniden umutlanan yatırımcılar, B dalgasını, 5. dalganın tepe noktasına ulaştıramaz. En son zirvede satış yapamayan yatırımcılar bu yükselişi satış olarak değerlendirir ve pozisyonlar yeniden oluşturulur. Trend dönüşünün teyit edildiği B dalgasında düşüş devam eder ve A dalgasının dip seviyesi geçildiğinde piyasada yeniden korku, endişe ve panik havası egemen olur. Böylece 5 3 (A, B, C) kalıbı tamamen bitmiş olur.
EZ CUMLEYORUMLAMADA DIKKAT EDILMESI GEREKN BENCE 3 DALGANIN GEÇİLMESİ OLAYIDIR.. IKILI TEPE DE OLSA

che_guavera1341 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

ukalalıkta yapabilirsin ayrıca bilgiye saygımız sınırsızdır azizim...

Aztoler3954 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

ağustos 2011

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

yokbe dostum öle bişey değil had bildirme makalesiydi... malum şahıslara...

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

5. dalga çok kez kesik ya da güdük tabir edilen dalga oluyor bunu bir çok sayımda da gördüm bence çok makul onsta da

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

o konuda tevatür çok azizim.. 3. dalga en küçük olmaz okey... genelde 5 en kısa dalgadır hatta çoğu zaman 3. dalganın zirvesini bile geçmez cümleside benim aklımda... direk mr. elliott kulağıma söyledi.. :)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok görünmüyor abi kişisel bilgiler yorumlar var ayar larda oraya yazabilir misin. Az çok aynı diye düşünüyorum kafamızdaki şekiller

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

sizin grafıkte 3 dalga tepesi neresi acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

uekalalık yapmak ıstemem lakın ez cumle 3 ncu dalga en kuçuk olamaz dıye tek yorum vardır.. 3 uzarsa 1 ve 5 eşit olması beklenır cumlesi aklımda elbet..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla bugün ben de atamadım duruyor kayıtlı. Bazı yorumlar düşmüyor bakayım abi bazen profilde bile sadece yazan kişi görüyor

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaten 4. Dalga da yeterince kompleks ve 10 11 yıl sürdü

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

benim profilime git 5 yada 6 . mesaj sana yollamıştım siteye düşmüyor...

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

bendede bitti 9 mart 2022 de dostum...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Benim 5 bitti gibi 2075 civarında abi bana göre makul ama sen daha iyi bilirsin eskiden Elliot çalışmaların vardı sanırım

1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

hani ideal boyut 5 in en kısa olmasıdır...

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

9 mart 2022 de beşinci dalga 3 ile ikiz tepe yaparak sonlandı azizim ya... bence 5 okadar uzayamaz... ytd...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gündüz ben de çizmiştim ama atma fırsatı bulamadım gerçi çok uzmanı değilim ama renk olsun diye çizmiştim :)

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

KABACA BÖYLE

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

72 gösterıyor..35 dolar 42 dolar arası

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

1. dalga başlangıç 1 şubat 1968 ise o grafikte bir sıkıntı var değilse yine sıkıntı var azizim...

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

ne diyim yorumsuz...

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

3 dalgadan sonra daha net oluşur hangi dalga uzamış uzamış kım normal oluşmuş.. )) tekrar degerlendirirm sonrası.. )))

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

2900 bekliyorum diyorsun...

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

)) acızane..

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

aziz güzel olmuş...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum