Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:58:56
EUR 34.8238 20:58:56
USD 32.3379 20:58:56
ALTIN ONS $2301.8900 20:58:56

Grafiği gönderen: Aztoler3954

Aztoler3954 ()
Ons
ONS VE GELECEK

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Ons için Aztoler3954 yorumu (20 saat önce) Cevap yaz
Konu: DÜZELTME HAREKETİMİZİN OLUŞUMU

DÜZELTME HAREKETİMİZİN OLUŞUMU

https://altin.in/aztoler3954/2

che_guavera1341 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Göremedim azizim...

Aztoler3954 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

okey gece trendi dediğin yerde bitirip tum zamanlar grafiğimdede 2-4 dipler yerıne 1-3 tepelerını baz alıp buyuk kanalı çizdim.. gerçekleşmekte olan duzeltme mizi de olçumledim.. sabah bakıp degerlendirirsen sevınırım.. saygılar..

1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Anladım.. )))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim abi bilmukabele o sizlerin güzelliği

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi teşekkürler ama sen de espri amaçlı diyerek 1 yıl önce çizmişsin zaten bir benzerini adını bilmiyorum desen de :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O zaman az biraz da olsa uygun ama sanki 2. Dalga %80 geri alsa oranın da Altın a gitmesi beklenmez mi? Bu kesin kural mı yoksa görüş mü abi çünkü 1 zirvesi altına giden düzeltmeler gördüm ama sadece iğne ile inip çıkması gibi bir durum olursa kapanış da üstte kaldığı sürece sorun yok gibi demek istiyorsun sanırım

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Evet çok mahir bir arkadaş o ve çok değerli bir insan azizim senin gibi...

1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Kapanış olarak düşün 704 e geliyor...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sıkıntı yok abi yarın atarım inşallah sayfaya. Sonuçta fikir alışverişi kesinlik yok

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

gormek ısterım..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben bugün atacaktım usta fırsat bulamadım iş yerindeki bilgisayarda kayıt ettim diye hatırlıyorum. Ama yoksa da baştan çizerim aslında ben uzmanı değilim tabi Elliot bir derya zaten. Lakin harmonikler konusunda daha çok tebrübe ettiğim durumlar oldu onlara güvenim daha bir ayrı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. abim ne uzmanı tebrübe ediyoruz sadece. Senin 20 yıldan fazla tebrüben yanında benimki daha başlangıç sayılır. Ama araştırmayı seviyorum incelemeyi çalışmayı ilmi seviyorum kısaca

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

su tum zamanlar grafiğini atsana usta... şahsıma da olabılır ıstersen maıl vereyım. yada sayfaya at..

1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

valla gecen gun ( shark) falan dıye bır kelıme
kullandı .. hayda bu ne dedım hemen bakktım bır yerlere .. )) kppekbalığı formasyonu vs vs.. ) imiş

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amenna abi ben de %88.6 ya ayrı bir önem veririm zaten hele de 2. Dalgada özelikle 78.6-88.6 arasında incelediğim çoğu dalgada böyle gördüm. Şu halde benim tüm zamanlarda 1. Dalga olarak aldığım 1980 deki 880 zirvesi doğru olmaz, o doğruysa 750-650 dolar beklentim doğru olmaz diye düşündürdü beni

1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

o analiz teknik formasyon uzmanı olan @BossVurguncu kardeşim...

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

ama gercek ben bır amatorum.. detayları fazla bılmem.. emın ol bılmedıgım bır cumle ıcınde kelıme yazıyorsunuz bazen ben hemen analizde o kelıme nedır ne anlatır oğrenmeye çalışıyorum.. )))

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

yani şöyle 1-2-3-4-5 bitti abc düzeltmesindeki c dalgası 1-2-3-4-5 deki 1. dalganın zirvesinden aşağı inemez...2. dalga 1. dalganın ideal olanı %82-83 geri almasıdır... ytd..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında bizim harmonik Cypher ve Shark tezimize göre 2011 2022 arası da bi 2'li Tepe demek yanlış olmaz sanırım abi arada 10 yıl olsa da. Aziz abi yanlış anlamasın tabiki fikir alışverişi istişare amaçlı

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

aşkolsun azizim olmadı bu bak... had amatör vs .. gerek yok dostum bu konunun bileni yok... mesele fikirleri kaynaştırıp kafamızda bir doğru yakalamak yani en iyi fikre ulaşmak.. herkes birbirinden birşey öğrenir... ben çoğu zaman en ilginç şeyleri kızımdan öğreniyorum mesela.. gerekyok yani sen usta ben çırak muhabbetlerine dost olalım yeter...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O kısmı tam anlayamadım yani abc düzeltme dalgaları 1. itki dalga tepesi Altın a inmemesi mi gerekiyor, o durumda 2. Dalga %99 bile geri alabilir teorisine uygun olmaz gibi geldi yahut ben anlayamadım abi farklı bir şey anlattığın sanırım

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

istatisik önemli tabi kardeşim fakat burada şu anda çalışmakta olan bir çift tepe formasyonu... unutmaki istatistik çokşey olmakla beraber herşey değildir kardeşim... zaten bu grafiklerde hiçbir zaman milimetrik değildir... yanişöyle düşün ben birşeyi gözlemliyorum ve bir olasılık oluşuyor buna istatistik diyoruz..18 aydada oluşsa net bir ikiz çift tepe var görmezden mi gelelim %70 istatistik farklı çıkıyor diye... söylemeye çalıştığım bu...

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

eyw .. teşekkur edeım.. ben sızın yanınızda bıldıgın amatör.. ben haddımı bılırım.. ))

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

pekı ben yanlış mı bılıyorum ıkılı tepe oluşum sureleri 3- *4 hafta ıle 3-4 ay arasıdır.. oysa senin dediğin ıkılı tepe sureci tam 18 ay? tum ıstatıstıkleri bir kenara mı atalım.. bence ıkılı tepe sadece bir görselden ıbaret.. ))

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

ilave not ekliyim abc düseni 1. dalga tepesinden aşağıda olamaz...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aziz usta zaten aylıkta ve haftalıkta da N. U. var bence tam 5. dalga gibi ve hala şu an düşüşe pek kimseler inanamıyor burada yazdıklarında tabir edilen gibi. Zirve geçileceğine inanç kuvvetliydi zemin zayıftı. Rsi aşağı fiyat yukarı gitti. R. usya s vs ile spekülatif hareket etti yukarıyı tekrar denedi ons ama sonrası 450 dolar kadar saldı

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

aziz seni biz tanıdık dost bildik ve öyle konuşuyoruz rahat yaz dert yok bizim için ukalalık neden olsun kardeşim...

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

bu genel kanı dostum okudum bunu ben daha önce... tabi yorumbu ayrıca sadece genel bir istatistik değil...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm bazı sözcklr otmtik site fltrsine tklyor. Keşke göreblsydk :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum