Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 04:01:19
EUR 34.8924 04:01:19
USD 32.5258 04:01:19
ALTIN ONS $2327.0350 04:01:19

Konu: 4/h fincan kulp oluşumu olabilirmi? (acemi çizimi)

Yorumlar (261)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Senin çanak kulp tamam:)
Hayırlı sabahlar

cihannüma için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

@Periyot @Ravza_
Acemi grafiği tamamlanmak üzere:)

1BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Tamam üstadım bundan sonra hocam derim. Ben çekirgeyim.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Üstad demeseniz iyiydi,

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ne güzel rakam öyle inşallah diyelim.

2BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

19.50 gibi üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Nereye denk geliyor çanak boyu?

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Teşekkürederim hocam, birde çanak boyu atsa yukarı, bekliyorum ama yarına inş. Ben böyle acemi çizimi, acemi çizimi diye diye bol bol grafik atarım artık:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bu arada tebrikler senin verdiğin hedefte geldi:))

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Hocam sabaha fincanın kulpu tamamlanır herhalde :)

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Teşekkürederim sağolun, bayrak, çanak, destek direnç, veri takibi bunlar yeter inşallah, zaten ayrıntıya girmeyi bende sevmiyorum, yapamamda zaten:)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

zaten 18,49 da direnç var ben o yüzden öyle yazdım, çanağın derinliğine bakmadım, hepimiz öğrenmeye devam ediyoruz, yanlış anlama öyle demek istemedim, sana bir şey itiraf edyim acemiyken öngörme yüzdem şimdikinden daha fazlaydı! bu işleryavaş yavaş olur, ne kadar bilgi o kadar veri o kadar kafa karışıklığı, becerebilirsen sadelik iyidir! çalışmalrında başarılar dilerim hayırlı günler...

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Teşekkürederim, sabır evet.

Pyw için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pyw ()

Allah sabrını verir merak etme, bugünlerde geçer, panik, anı işlem yapma, sabret, güzel günlere az kaldı, YTD

1BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

çanağın derinliğini yukarı koyunca 19.40 çıktı o yüzden hocam, acemilik işte. ecb rekor faiz artışına hazırlanıyormuş zaten euro news haberi, rekorsa eğer oraya kadar attırır inşallah, zira çok tersteyim, temtersteyim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

ben 18,49 gibi gördüm sanki:)ytd

1BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

:)) gerçekleşirsede 19.40 direnç olur o zaman.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

inşallah diyelim o zaman:))

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

19.40 direnç olur yukarı atarsa:))

2BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

@Periyot acemi çizimi hocam, oluşumu yarınki ecb ye kadar tamamlanırsa yukarı atar:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum