Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:05:57
EUR 34.7339 14:05:57
USD 32.5072 14:05:57
ALTIN ONS $2392.1450 14:05:57

Konu: snx max az toplam arz dan düşük nasıl oluyor

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba değerli @Markazanli ,

WAVES hedeflerinin ve beklentilerinin bir hayli üstüne çıkmıştır.. Crypto sektöründe herkes çok kazanamadığı gibi, herkes çok kaybedemez.. Doğru zamanda girişler her zaman bir piyangoya sebep olabilir ama TR yatırımcısı yani bizlerde maalesef ki o sabır pekte yok diyebilirim.. Çoğu kişi doğru zamanda giremediği gibi, kulağına gir diye fısıldayan arkadaşı, kazandığı için kendisine öneri olarak sunsa da kısacası piyasada çoktan yürümüştür ve yukarı yönlü bir ivme sergilemiş olmasıdır.. Bu tez doğru kabul edilirse şayet, şuan da ayı sezonunda olduğumuz gibi boğa da her zaman olmak zorundadır..

Çünkü her daim taze mal yeni gelen yatırımcılara bir şekilde enjekte edilecektir.. Yeni yatırımcıların gelmesi içinde önceden kazanan balinaların etrafına birazcıkta olsa yayması gerekmektedir.. Bu piyasada ayıda olmak zorundadır, çünkü toplanan malın kurbağa deneyini mutlaka biliyorsunuzdur, ve bu da ürünlerin (BTC- altkoin) v. s. her hangi bir ürün boşaltılması bir nevi gereklidir..

İnsanlarımızın asıl sorunu ihtiyaç olan para ile yatırım yapmasıdır.. Bu da ister istemez strese sebep olduğu gibi endişe yaratır ve sağlığı, psikolojiyi bile alt üst eder.. Stratejinize, planlarınız dahilinde ve vadenize göre mutlaka stop- loss şeklinde ve özellikle riske atamayacağınız bir paranız varsa kullanmanız durumunda her daim size fayda sağlayacaktır..

Bol kazançlar..

Markazanli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Markazanli ()

Merhaba hoçam iyi akşamlar uzun zaman oldu girmemiştim siteye wawes yorumunu görünce hatırlatayım dedim wawese 20 tl lerde pahalı diyorduk 2020 de öngörünüz çok olumlu ve hedefleri sırasıyla gerçekleşebilir demiştiniz wawes hedeflerini gerçekleştirdi lakin ben içinde kalamadım hatta zararına satmıştım bugün hala zarardayım olmayınca olmuyor

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Anladim hocam.. ben sizi takip ediyorum. iyiki varsınız hocam...

0BeğenmedimŞikayet

Sinister03 ()

Boşver muhatap alma şu balinacığı o sattı x2 yazdı ağzı yüzü buruşmuştur pişmanlıktan dile kolay 300 milyon lunc Allahım sen büyüksün kime nasıl davranacağını bilirsin ama bunada gülünür ya :)))

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

WAVES, 5 ay önce en yüksek ATH noktası olarak 63.88$ zirvesini test etmiş ve max. arzının olmaması sebebiyle zirvesinden 29 Mayıs'ta 4.13$ - 15 Haziran'da ise yeniden 4.13$'ı test ederek şimdilik çift dip patern modeli oluşturmuşa benziyor ancak bu seviyenin Altın da kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı görünmüyor.. Şimdilik düşen bir trend göze çarpıyor, aslında WAVES'in btc 'den ayrışıp kendine has yükselişleri her daim sözkonusu olmuştur ancak şuanda, FED'den gelecek istihdam verileri ve neticesinde olumlu yönde açıklamalar babında, BTC'nin de altkoinler de dahil yukarı yönde etkisi bir nebze sözkonusu olacaktır..

3 gün önce en düşük 4.30$'ı da test etmiş şayet ekleme yapabilirsen özellikle BTC'nin gidişatına ve yönüne göre karar vermelisiniz.. TERRA & USTC olayı sadece işin olayını anlatma ve karşımızdakinin anlamasını istemesini bir örnekle vermiş olmaktan kaynaklanmaktadır.. Algının bir şekilde aslında LUNC'un sahipli veya sahipsiz olmadığı elbette değil, öyle veyahut böyle acımasız olan bu piyasanın insanları batıran hatta intihar etmelerine sebep olan bir koinin şuan da alanları bir şekilde ihya ediyor olması aslında çok acı bir durum göstergesidir..

Burası crypto piyasası riskler her zaman olacaktır.. Bu işin püf noktası şu; BOĞA'da her daim aşama aşama piyasadan çıkılır.. AYI'da ise aşama, aşama kademeli bir şekilde ve gelişen olaylar neticesinde mal toplanabildiğini bilmektir..

Sabırlı olman ve;
Bulutlar bile kararmadan, ıslatmaz bu kuru toprağı..

Bol kazançlar..

İlyas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Boşver aga daha cabuk gider dolerlerin şaka yaptım bkle yarı vakitte kal düşüşlerde ekleme yap

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Bilmiyorum ki şort açmayı paribu biliyorum sadece

Erzurum2516 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Aldıkların düşüyorsa şhort aç :)
Ytd

1BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Slm hocam waves te 100 de 20 tersde kaldım ben ne alsam düşüyor ben buradan nasıl çıkacağım hergün zarar ediyorum çok aşırı zarardaym bana en sağlam mindan üç coin önerirmisin sen olsan ne yaparsdn sorumluluk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Waves tehlikedemi yani

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

İşin ilginç tarafı nedir biliyor musun? Bizim ülkemiz gerçekten çok tuhaf ve bu tuhaf insanlarla her daim karşılaşabiliriz.. Bilen kişileri daima takip ederler ama ondan daha çok bildiğini ise kanıtlamaya çalışırken bile hakaret eder gibi ön yargılı bir şekilde yazarlar ve sanki ona btc al ama SNX alma demişim gibi yargıla durumuna geçmiş.. Öncelikle bak bakalım araştır, bu bilgileri ve engin tecrübelere nerden ulaşabiliyoruz diye öyle değil mi? .. Kişiler aslında pek bildiğinden değil de biliyor gibi gözükmekten ve kendinden daha da üstün olmaya çalışmaktan kaynaklanmakta olduğunu da görüyoruz..

(Bu asla kendi açımdan değerlendirmek gerekiyorsa ben çok biliyorum diye yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesin bunu da, bilinmesini isterim)..

Değerli sn. @Erbil07 ,

Eğitim ve gelişimden o kadar çok uzağız ki, aslında hatalarımızdan ders almıyoruz, sonra da özellikle bu acımasız piyasada terse düşünce ah'lar, vah'lar, feryad, figan gidiyor.. Aslında bu gibi kişiliklerin kendilerini kanıtlayan kişilerden her zaman daha da üstün gözükme çabası içerisinde olduğunu gerçek hayatta da görüyoruz..

Konfiçyus ne demiş;

Bir işi bilen yapar..
Az bilen akıl verir..
Bilmeyen ise eleştirir..
Yapamayan da çamur atar demiş..

Bu sözün arkasından diyecek birşey pek yok gibi..

Bol kazançlar..

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

c_han ()

Valla iyi demişim

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

emeğine sağlık hocam teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Saygıdeğer @CoDeX© bu sayfaya dün gelen ve bu piyasayı bilmeyen kişileri kayda almaya gerek yok, siz burada bir değeriniz, emekleriniz ortada SAYGILAR.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Batmış dedigi coine 300k yatıran adamadan bahsediyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

seyfi71 ()

usta ne alaka sadece snx örnek vermiş dediğin gibi başka bir coini de örnek veebilirdi. bence bilgisini bizimle paylaşan bu tür değerli üyelere karşı tavırlarımızı dikkat etmemiz gerek
şahsi görüşüm

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

En güzeli engellemek, hiç kimseyle tartışma ortamına girmeye, sayfayı da meşgul etmeye germeye gerek yok..

Herkesin reel hayatta belirli bir stresi, ve endişeleri var.. Herkes stratejisine göre adımlarını atmalı, bu piyasada da kazanmak istiyorsa araştırmasını yapmalıdır..

Executive için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Alma demiyorsun ama yerden yere vuruyorsun. Aynı şey egil mi?

c_han için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol değerli kardeşim şurada çok bilmişler yüzünden hiç yazasım da gelmiyor maalesef..

Kendi yolundan gitmek kolay değildir ve kendinden başka suçlayacak kimseyi
de bulamazsın.. ” Whisper of the Heart (1995)..

Birilerine ısrarla “koin ver” deyip zarar edince onları suçlayanları hatırlattı diyebilirim.. Suç koin verende mi yoksa isteyende mi? ..

Herkesin fikrini okuyup, kendi fikirlerimizle yatırım yapıyoruz.. Son kararı veren ise bizleriz.. Bu yüzden birilerini suçlamak kısacası on yargılı davranmak bana çok aptalca geliyor..

Çocuk koltuktan düştüğünde ailesi koltuğu suçlarsa, o çocuk da büyüdüğünde yaptığı her hatanın sorumluluğunu birilerine atar..

Bilmem anlatabildim mi..

durgunates23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

c_han ()

Benim, "ben çıktım düşecek" dediğim yorumumu göstersene?

Ben sadece uyardım sadece dikkat edin diye.

2BeğenmedimŞikayet

Executive ()

@CoDeX© daha konfora almadınız mı bu arkadaşı. İçinde bulunduğumuz düşüş trendinin tatilde namaz kılmadığı için olduğunu düşünen bir zihniyetten bahsediyorum. Gerisini siz hesaplayın.

0BeğenmedimŞikayet

c_han ()

Benim "almayın" yazan tek bir kelimemi göstersene?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sanki sana SNX'ten btc 'ye geç dedik, neden üstüne alındın? .. Ne yapmak istiyorsan onu yaparsın burası bilgi platformu, varsa bilgin ve geçmişe altkoinlerde ilgilo deneyimin yazarsın cizersin olur biter..

Ok, bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

c_han ()

Sizi dinlesinler alsınlar

0BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Sizi seviyoruz hocam... siz ne derseniz o...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum