Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 06:56:22
EUR 34.9095 06:56:22
USD 32.5269 06:56:22
ALTIN ONS $2328.4050 06:56:22

Konu: fed altın gümüş

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Toplam işlem hacminin borcunu karşılaması gibi bir ihtimal yok. Bizim ise zor da olsa ihtimal var.
Temel analiz yaparken dikkat etmek lazım.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Çok doğru biryorum kısa vade en fazla orta vade konuşulmalı bu kadar uzun vadeye gerek yok çok yanıltıyor @REŞAT12

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yorumunuzu yeni gördüm düşerse aşağı doğru sayfamda bahsettiğim tarzda toplarız. Düşmesi daha iyi nasıl olsa roketliyecek inşaallah ben öyle düşünüyorum. Daha önce yanıldığım gibi gene yanılabilirim daha önce 21,40 kırılmadan 19 lar 17 ler 11 ler TL de de 5 ler 4 ler geliyor dediler 6 Tl den almayanlar 9 TL den 10 TL den aldı bunların yüzünden de 13 TL üstüne çıkan gümüşü çok kişi maliyeti kutarınca sattı pişman oldu.

SAKARYA_lı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim yaptığım işlemler ve yaptığım analizlerin hepsi sayfamda var tarzınızı düzeltmenizde fayda görüyorum

REEST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REEST ()

GANN bu demek degıl kafanıza gore fan kanatlarını saga sola savurarak cızgı denk gelınce bırakıp cızdım demek degıl bu demek degıl gann . oyle kafana gore ıstedıgın yerden gann baslatamazsın . soyleyınce elestırıyorsun dıyosunuz susunca mıllet nasılsa yıyo dıye sacma sapan grafıge benzer seyler yayınlıyorsunuz. rakamlara bakınca sonuc ortada

1BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Suan 108 de ustunde kaldigi surece biraz daha yukari gidebilir buda bizim icin ciddi sıkıntı yapar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt Yorum. Yorumsuz açıklayınca sayfaya düşmüyor.
@SAKARYA_lı

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Kolay gelsin hocam.
Ma50 seviyesini mi takip ediyoruz gümüş Onsta desteklerimiz olarak.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam bu hisseyi almam ama alacak olsam dip çalışıyor 23.66 üzerinde 2 yeşil mum açtıktan sonra alırdım

Hatalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Teşekkür ederiz

1BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Elinize sağlık hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

Hayırlı sabahlar. Hocam ideas bakar mısınız müsait olduğunuzda?

0BeğenmedimŞikayet

Ahak34 ()

Teşekkürler hocam

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

22.96 - 22.44 aralığından dönmesini bekliyorum

Ahak34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ahak34 ()

Hocam ditaş durumu nasıl.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

11.83 haftalık pivot noktası alt destek 11.63 ve 11.24 de direnç 12 ve 12.22 de

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hayırlı sabahlar hocam gümüş TL olarak nereye inebilir alım yapmak için soruyorum teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hepimize inş. sağolun

Ndys için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ons / gümüştl?

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ndys ()

Hayırlı sabahlar bereketli kazançlar…

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Asrn gumuste degebilecek alt rakamlar nedir tskler

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

konuyu ve ne demek istediğinizi anlayamadım!

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma neden dl çık ne düşünüyorsan söyle gene de uyarı olarak aldım kabul ettim dl verene de teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

_Mitat_ÖZTUNÇ ()

Tşkler fikir için bol kazanç diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

9 ay üç yıllık vade de burayı dip yapması yönünde beklentim devam ediyor sayfamda grafik olarak ta paylaştım 3 sene 10 sene uzun vade içinse şimdilik paylaşım yapmayı uygun görmüyorum önce kısa ve orta vade hedeflerin gelmesi lazım uzun vade hedef zaten grafiğe sığmıyor.

_Mitat_ÖZTUNÇ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim size cevap yazıyorum ama bu üçüncü sayfaya düşmüyor uygulama sayfada var % 10 bence yeter aşağı dönerse 10 kazanırsın yukarı devam ederse de 1 @Abik

_Mitat_ÖZTUNÇ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Mitat_ÖZTUNÇ ()

Hocam günaydın hayirli işlerin olsun sizin bir paylaşımınızda gümüş ons 44usd olacak diye bir yazınız var umarım bu dediğiniz seviyeler gelir kısa vadede son 6 aydır sürekli gümüş aldım şuan %90gümüşteyim arada bu iniş ve yükselişler de %10lukla gram arttırıyorum bol kazanc

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben kimseyle dalga geçmiyorum uyarıyorum.
Tarihe bakın.
@ASRN onu da Hacı Bayram Veliyi de hululiyelikle İmamı Azamı da kafirlikle suçlamışlar.
Vazgeçmedim buradayım devamke. Sen affetsen ben affetmem Anılarla yazdım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum