Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0632 21:42:52
EUR 34.5793 21:42:52
USD 32.5026 21:42:52
ALTIN ONS $2391.8850 21:42:52

Konu: Gümüş TL Üçgen mi Yapıyor?

Merhaba son gümüş bükücüler.
Gümüş TL için hazırladığım Simetrik üçgen çalışması.
Aşağı ya da yukarı kırılımında oluşabilecek potansiyel rakamlar.
Gönül yukarı kırılımından yana esasen de yukarı kırılması beklenir.
Ancak olaki olumsuz bir durum olur da alta kırılırsa diye alt hedeflerini de belirtmekte fayda gördüm.

Tabiki yatırım tavsiyesi asla değildir teknik temelli kurgusal bir senaryodur.
Buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarmak isterim sonuçta gerçek bundan farklı da olabilir.
İşlemlerinizi her zaman kendi risk algınıza vadenize ve parçalı olarak, full olmadan yapmanızda fayda vardır. Kazanan tarafta olmanız dileğiyle...

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Al yat yapicam altını

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın daha yorucu değil mi rasyo da gümüş tarafına döndü ama Altın biraz daha yavaş düşüyor o yüzden mi?

AsyAda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben 11.35-11 e kadar %50 toplardım mesela, kalan %50 dursun zor zamanlar için mantığıyla, baktım üçgenin tepesini kırıyor o zaman alırdım, baktım alta kırıyor iyice stop koymaya gerek kalmazdı düşüş bitiminde kani olursam alırdım. ama hayali konuşuyorum tabi :) ytd

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Ben yavaştan yarıdan fazlayi Altın a kaydırmayi planlıyorum gümüş herkesi yordu

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Şu ekonomi ve piyasadan her şeyi beklerim. Gelirse benimdir, gelmezse senindir :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet güzel bir yer 1.618 düzeltme tabi gelirse gelirse :) ytd

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

O yer ne güzel bir yer,
O yer ne kutlu bir yer :)))

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi akşamlar dostlar. Gümüş TL de 11.51, 11.45, 11.37, 11.21, 11.10, 11.04, 10.99, 10.96 destekleri geri çekilmelerde önemli olacak. Alım yeri olarak 11.35 güzel bir yer olabilr gelirse. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence vardır, düşen trend kırılmadığı sürece gümüş onsta 15.50 ler hatta 14 ler de görülebilir.
Ancak o zamana kadar yükselmesi durumunda gümüş TL 14.60 lar, 15.40 lar şeklinde devam edebilir de. dolar ın durumu da onsun da önemli olacak bu yükselişlerde ve düşüşlerde tabiki gümüş TL açısından. ytd

Mevlut4204 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

14.60 lar ve 15.40 lar da gümüş TL olumlu şekilde yükselişe geçerse önemli hedefleri. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mevlut4204 ()

hocam dolar 19 olsa dahi onsda 18 ler gelirse tl değeri 11 lere iner ons 18 ihtimali yok mudur

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onu kim diyor ki 1000-1200 dolar hedefi var, 935-998 yazmıştım geçen haftalarda da. ytd

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hocam. Zaten o alt rakamlar çok çok düşük kalıyor hele de bu pahalılıkta. Yine de biz belirtelim de üzerimizde kalmasın :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. Gönül ister istemesine de olumsuz tarafı da görmezden gelmek doğru olmayabilir. Sonuçta dolar /tl'ye göre değişkendir gümüş TL. Tabi bu sadece bir ihtimal senaryosu. Gerçekler bundan farklı olabilr de. Sanal varlıklardan tek farkı var mı derseniz tartışılabilir. Gümüş sanallar yokken de bir spekülasyon enstrümanıydı. Bakalım ilerleyen günlerde gerekirse güncelleme atabiliriz. Ytd

Alfoxon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah Peyzajı güzel bulduysan sıkıntı yok dost :)

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hoc platin hepsini solladı nekadar düşecek diyen olsada dinlemiyor cikiyor

0BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

Hocam dolar yükseldiği ve yükselmeye devam edeceği için ons altta kalıyor, doğru mu anlıyorum?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu tl gümüş grafiği. Bunda yükseliş bekliyorum.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi artık yükseliş mi bekliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aşağı yok hocam, unut o kısmı :)

0BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

Öncelikle emeğinize sağlık, açıklayıcı ve ayrıntılı bilgilendirme için teşekkürler. Gönül gibi esasende yukarı kırılmasını bekliyorum şahsen. Zira aksi rakamların hedefte olması halinde gümüşü riskli sanallardan ayıran bir etken kalmaz sanırım. Güzel düşünelim güzel olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

Öncelikle emeğinize sağlık, açıklayıcı ve ayrıntılı bilgilendirme için teşekkürler. Gönül gibi esasende yukarı kırılmasını bekliyorum şahsen. Zira aksi rakamların hedefte olması halinde gümüşü K riptodan ayıran bir etken kalmaz sanırım. Güzel düşünelim güzel olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Emegine saglik dostum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum