Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 08:59:34
EUR 34.9615 08:59:34
USD 32.5745 08:59:34
ALTIN ONS $2338.2750 08:59:34

Konu: Altın Ons Uzun Vade Dalga mı Geçiyorlar

İnsanlar görmek istemeyebilir ama gerçekler acıdır, Altın ons tarafında biraz sert görünüyor.
Ciddiysen sonuna kadar varım, Dalgaysan acayip surf yaparım.
Yatırım tavsiyesi asla değildir.

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim, üste giderse de ihtimalleri yazdım zaten alta gitmezse daha iyi ama

Hazerfen_27 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

sehali ()

Emeğine sağlık dostum. Kimi grafik çizer düşecek görür kimi çizer yükseliş bekler sen birey olarak bunları önüne alarak karar verirsin. Ayrıca kişiyi seversin veya sevmezsin ama emeğe saygı gostermelisin

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Eline sağlık kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşe yararsa inşallah

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Hiç bir çalışma çöp olur mu hocam? Emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Birileri nasiplenir belki

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. Belki de çöp olacak ama çalışıyoruz işte...

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Emeğinize sağlık

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın onsta 5. dalga tmmlandıysa bu şekilde alta ilerleyebilir diye düşünüyorum.

5. Tmmlanmadıysa 2100-2600 arasında bir yer olabilr, örneğin
2158, 2282, 2380, 2461, 2612 önemli üst rakamlar.

Yine de bana göre 2150 max çıkacağı yer olabilr ama süreç uzarsa max 2300 de fena değil diye düşünüyorum.
Asla yatırım tavsiyesi değildir!

0BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

Fx ciler anladı abi 20.30 gelmeden 20.80 gelir demek yani

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tamam ben bu şekilde saydım ancak madem olmaz diye düşünüyorsunuz ki olmayabilir evet o halde sizin varsa alalım uzun vade sayımınızı mümkünse.

forexprajna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

Beyaz 5 tamamlanmamış durumda içinde 5 dalga yok.. böyle sayamayız..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Profil kişisel görüş kısmına yazabilirsiniz en doğrusu kopyalayıp, böylece kalıcı olur isteyen okuyabilir de :)

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

4 defa göndermeyi denedim olmadı.. Emtiaların 2021 yıl sonu kapanışlarını ve $/TL'nin adil değerinin Altın da olduğunu örneklerle yazmıştım.. İyi günler:))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bende de öyle oluyor kendimiz görebiliyoruz sadece o durumda. Biraz daha aşağılara indim Altın ons için 8000 bin dolar yazdığınızı gördüm altın 2028 yılı uzun vade için. İnşallah öyle olur bense 800 yüz dolara düşmesini daha makul buluyorum. Yine de çok uzun yıllar var tabi. Hayırlısı olsun diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Yarin enflasyon düşük gösterirlerse düşebilir

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

N_N_C ()

Yılmaz abi 100 $ anlık parite de makaslardan dolayı 4 $ düşüyor sen nasıl bir işlem yapıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

2 defa yazdım, sayfamda görünüyor oysa ki:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet düşmemiş malesef sizin sayfaya da baktım görünmüyor

0BeğenmedimŞikayet

Çolakoğlu ()

Muhterem dün bozduğum yerde halen bozduğumda makas 17 idi şimdi 9 bu bankalarda insaf yok eğilim ne tarafa olur bakacağız

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Size yazdığım yorum ana sayfaya düşmedi.. Bilginize..

1BeğenmedimŞikayet

Savaçşı ()

Hocam TL de kaldık şu dümeni çevir t bizi de almadan gitmesin

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Farkındalık iyidir diye düşündüm ablacım teşekkürler :) ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hele hele laflara gell:) Ellerine sağlık evlat

0BeğenmedimŞikayet

N_N_C ()

Yılmaz abi 100 dolar la anlık parite yaptım 4 dolar eksiye düştüm abi. Bu makaslarla sen nerden ve nasıl işlem yapıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Pardon yanlış olmuş gümüş ons ile dolar parite açısından Altın onstan daha verimli olabilr şeklinde düzeltiyorum. Gümüş TL kazandırmaz da kaybettirme riski olabilr dolar düşerse onu vurgulamak istedim esasen. Ancak gümüş ons daha sağlıklı görünmeye başladı gözüme. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum