Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 06:29:08
EUR 34.9631 06:29:08
USD 32.5603 06:29:08
ALTIN ONS $2333.7050 06:29:08

Grafiği gönderen: celik2119

50 günlük ortalamanın üzerindeyiz. Buradan sonraki hedefler 100 günlük ortalama 25.800'de. Muhtemelen orayı kırana kadar mavi düşüş trendi de 26 bin seviyesine gelir. İki hafta içinde 26.000'e yaklaşacağını düşünüyorum.

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Düşüş değil de yükselişin düzeltmesi bu. 18 binden buraya geldi. Biraz geri çekilip 28 bine sıçramalı.

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

şu an için oraya düşmesi zor bence. Şimdilik erken gibi ytd

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heıl_hıtler ()

Teşekürler

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

22.500 civarı

heıl_hıtler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heıl_hıtler ()

Hocam nereye kadar düşüş olur sizce

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Alt grafikteki direnç yerine yaklaştık. Oraya değip geri çekilmesini beklerim. İlk denemede direnci kırması zor.

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Çelik hocam ape 131 maliyet uma sihiba var hiç yükselme yok 1 hafta önceki fiyata nasıl bir izliyelim şimdiden çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Jeager_Gibsy ()

26k sonrası için öngörünüz nedir

5BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Grafiğimiz geçerlidir.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Gelirse korkunç rakamlar hocam:(((

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Hocam 18 e geri gidebilir dediğiniz gümüş ons mu btc mı teşekkürler

-1BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Gümüş ons mu 18 geri gider diyorsunuz hicam

0BeğenmedimŞikayet

kumral_cocuk ()

enflasyon düşmesi ons ları nasil etkiler abi

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Orta vade de TL'de kalmak çok riskli, haklısınız. Kısa vade için ise, risk almaya değebilir düşüncesindeyim.
Msjıma vermiş olduğumuz yanıttan dolayı çok teşekkür eder, hayırlı kazançlar dilerim.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

dolar düşmez. Müdahale olursa yükseliş hızını yavaşlatmak için olur. Müdahale olmazsa sene sonu 22, 2023'te 32 tl olur. Tl'de kalmak aşırı riskli.

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Elinde TL olanın, dolar 18 barajını aşmadığı ve gümüşte ise yükseliş kesinleşmediği müddetçe beklemesi daha doğru olmaz mı?
%50 tl'ye geçtim bir hafta evvel. Gümüş onsun 18'lere doğru yol alabilme ihtimali ve ortalıkta dolaşan swap haberleri nedeniyle dolarda anlık bir düşüş olabilir düşüncesiyle beklemeye devam ediyorum. Gümüş ons da yükseliş olacağı net değil. Doları ise bir süre daha 18 barajında tutma ihtimallerini yüksek görüyorum. Bu nedenle kısa vadede gram gümüş için biraz risk alarak beklemek mantıklı olmaz mı?
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Beklenti %8.7 bu ay için.
O seviyeye kadar düşer mi sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

2 sene önce enflasyonun bile ne olduğunu bilmezdim, bana çok şey öğrettiniz hocam teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Güzel özet oldu :)

Emre21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Para kazanmak için hem enflasyonun yükselmesi hem de fedin güvercin olması gerekiyor yani. Böyle bir şeyin olması icnde işsizliğin artması gerekiyor galiba.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet enflasyon düşerse fedin sert faiz artışına gerek kalmayacak. Bu sanallar ve onslar için iyi. Diğer yandan enflasyon olacak diye yükselen onslar üzerinde baskı da oluşturur. Etkileri karışık yani.

Emre21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Enflasyon düşerse eskisi kadar faiz arttırmak istemezler degil mi? 75bp yerine 50bp mesela.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

ABD'de enflasyonun düşmeye başlamasını bekliyorum. %9.1'di geçen ay. %9 olabilir.

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Hocam Çarşamba ABD enflasyon verisi beklentiniz nedir ?
İşsizlik düşecek dediniz, düştü. enflasyon ne olur?

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi tl var da dolar a müdahale gelirse diye bekletiyorum.
Yada ons 18 gelirse alırız.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet bir değişiklik yok. Tl varsa alınabilir. dolar ı gümüşe geçmek için 20.4 üzeri kapanış görmek gerek. Bence 18'e geri gidecek.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi gümüşü izliyoruz 20,30-20,40 takip mi?

0BeğenmedimŞikayet

pltinn ()

ne düşüşü ne kullanıyorsun sen

Takiptekal_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal_ ()

Hani düşüş gelecekti platin 50 kere dedim şu yorumunuz arkasına ytd yazın diye buradaki yatırımcılar ne çektiyse sizin gibileri yüzünden çekti

pltinn için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum