Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 05:54:58
EUR 34.9271 05:54:58
USD 32.5356 05:54:58
ALTIN ONS $2334.2450 05:54:58

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
Destekler 20,004 19,932 direnç 20,292 buralar kırılırsa devamına bakarız inşaallah.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@kuden
Bak alt yorumda da işaretledim düşüyor diye sayfaya koşa koşa geldiler tekrar aşağı dönerse bu gün beşinci kere bedava dolar vermiş olacak.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda ifade hatası yapmışım çok kısada gidebileceği maksimum 20,760 altta da 17,40 görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İşte onun için kar gördükçe parçalı çıkıp dönüşte de parçalı toplamak eldeki parayı bitirmemek gerekiyor. Defalarca yazdım yukarısı için en az iki ay beklemek gerekecek gibi diye.
Tabi bildiğimden değil. Tecrübeme dayanarak duruma göre strateji Ytd.
Dediğim olunca sayfaya koşup tersi olduğunda da çekilmedim şükür.
Bir önceki yoruma göre işlem açan olduysa dördüncü kere bedava dolar ını tahsil ede bilir tabi gene parçalı ama daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.
Buradan dönüş yapabilirse maksimum gidebileceği yer kısada 20,746 olarak görüyorum.
Aşağıda 17,40 kırılmadığı sürece kısa 9 ay orta 3 yıl vade de gümüşün yönünü yukarı olarak görüyorum ve düşen bıçağı bu şekilde tutmaya devam inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alttaki ikinci grafik neden ekleniyor bilmiyorum ben oradan bu yana 500 işlemi geçmiş olsam gerek.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İşaretli alanı kırması halinde balta burun aktif isteyen tekrar parçalı bedava dolar tahsilatına başlayabilir gibi görünüyor.

Daha önce çok yanıldım gene yanıla bilirim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İkinci desteğe değdi isteyen buradan % 1 çıkar isteyen yukarı düzeltme yaptığında yönünü hala aşağı çevir miş değil. Ama tedbir daha önce yanıldığım gibi gene yanılabilirim Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Onslar rasyoya göre hareket etmez diyen kardeşler manipülasyon.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt iki yorum ama bu sefer üçüncü bedava dolar tahsilatı için biraz beklemekte fayda var gibi daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim Ytd.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

alt yorum

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Mavi okla gösterilen kesişme noktasından sonra ilk desteğe indi tekrar oraya yukarı döner mi bilmiyorum ama elinde gümüş olmayan istiyorsa takip edip belki parça alıma başlayabilir. Balta burun oluşursa daha aşağı da inebilir.
Ha bu arada bir şey bildiğim yok bu da beş dakikalık işlem yapmak için kullandığım grafiklerden biri 5 15 45 dakikalık kendimce çok kısa vade analiz etmeye çalışıyorum. Değişik zaman dilimlerine de bakıp kontrol etmekte fayda görüyorum. Altta 19,746 var
Daha önce yanıldım gene yanılabilirim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben her zaman neyi neden yapıyorum nasıl yapıyorum açıklama yoluna gidiyorum ama sayfayı sürekli meşgul etmekte olmuyor. Sürekli grafikte görmek istemiyorlar.
Sohbetler bölünüyor.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Anlık paylaşmalarınız çok iyi oluyordu ama faydalı bilgi ile sayfayı meşgul ettiğiniz için bazıları rahatsız olmuşlar
Can sağlığı olsun
Anlık olmasa da biz yine bilgilerinize ulaşırız
Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Zarar kes düşünen arkadaşlar önce sembolik miktarlarla veya kağıt üzerinde başlar ve işi öğrendikten sonra kar ettikçe azar azar sabırla yukarıdan aşağı çekerlerse zarar ihtimali az olur yoksa yukarı ani bir sıçrama halinde zarara girebilirler. Daha önce yanıldım gene yanılabilirim ytd.
Ben önceden anlık takip ederek sürekli sayfa ile paylaşıyordum.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Alım satımdan çok korkuyordum @REŞAT12 ustam sayesinde kendime güvenim arttı.
Zarar etsem bile bir şeyle uğraşmak mutluluk veriyor bana
Gram artırmaya devam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik alt yorum henüz ilk desteğe temas etmedi.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@admin Teknik grafik çalışıyor ama ana ekran donmuş durumda.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum