Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0684 18:08:20
EUR 34.7129 18:08:20
USD 32.4673 18:08:20
ALTIN ONS $2334.0000 18:08:20

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
Destekler 20,004 19,932 direnç 20,292 buralar kırılırsa devamına bakarız inşaallah.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Selam açıkladıkları verilerin gerçeği yansıtmadığını çok daha yüksek olduğunu veri açıklandıktan sonra bi o bi bu konuşur algı oluşturmaya çalışırlar ve manipülatif işlemler yapılarak aşağı yukarı oynatılır diye düşünüyorum.
Veri öncesinde ve sonrasında duruma göre parçalı işlem düşünülebilir ytd.

Exotic39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İki ay civarı daha oyalayabileceklerini tahmin ediyorum. Kar gördükçe azar azar çıkarsanız geri dönüş yakaladığınızda da aşağıdan geri toplama şansınız olur vade durumunuzu bilmiyorum 9 ay üç yıl gibi bir süreniz varsa parça almışsanız hiç ellemeye gerek yok 11 TL civarı 2 10,40 civarına gelirse 4 9,70 Altın a gelirse de 8 parça eklenebilir bu hafta geçmek şartıyla 12,50 yi geçerse de 1 parça eklenebilir diye düşünüyorum. Böyle düşünmemin sebebi manipülasyondan vazgeçmeyecekleri ve dolar TL de geri çekilme ihtimali. Yanılabilirim, Ytd.

Exotic39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Exotic39 ()

Selam,11,67 den aldım :) hayırlısıyla, bakalım Abd enflasyonu bu hafta açıklanacak sanırım, beklentin nedir?

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destek 19,896 direnç 20,100 buraları geçerse devamına bakarız inşaallah. Şu an kesişme yok bekletecek gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Aynen ikinci parça için beklemedeyim
Her an olabilir
Avrupa kapanışı 19 mu?

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ustam hatırlıyor musunuz
Bundan önce ki istihdam verisiydi galiba iyi gelmişti
Çin bir satış yapmıştı akla zarardı
Yine öyle yapabilir mi yoksa ters köşe mi yapacak

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve aleykum selam kardeşim bir şeyden anladığım yok sadece arada bakıp tahmin ediyorum. Saldır hamleye mecbur et piyonlarla şah mat.
Henüz belli değil bakalım 19,746 yı aşağı kırabilecek mi ben olsam acele etmem parçalarımı terste bırakırım eldeki kazansın. Daha önce de çok yanıldım gene yanılabilirim. Bu sefer aşağıdan çıktıklarımızın , ki katını daha yukarıdan girip geri de çıkabiliriz nereye gitse sonuç aynı aşağı da gelse sopa yiyecek yukarı da gitse. Bazen de beklemek gerekiyor parçalar terste de kalmalı alttan çıktığımızı yukarıdan da almalıyız. sizi bezdireni siz de bezdirin Ytd.
@Abik

Nayloncuu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Katılıyorum ve katılacam
Dolar da biraz salsa çok iyi olacak 17.89 gibi daha iyi alım olur

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

@REŞAT12 selamun aleyküm pullback mı yapıyor sence 19.9

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet biraz daha çıkabilirsin istersen sen bilirsin Ytd. Çıkış ortalamana veya parçaya göre aşağı yukarı vurabilirsin. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim Ytd.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Bir parça geri dolar a geçtim usta
İki taraf içinde beklemek güzel
Yoksa bir tarafta beklemek ayaklarına pranga vurmak gibidir
Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik alt yorum geldi mi*

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

20,004 e kadar değdi yukarı kırar mı bilemiyorum azar azar parite yyle çıkıp bedava dolar larını alırsan aşağı da tedbirli olursun diye düşünüyorum ytd. Varsın o kadarına da az kazan derim. Şahsi kanaatim daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Size tavsiyem tl olarak Nkolay parite olarak kuveytturk bankası derim

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Çok Haklısınız ustam
Sayenizde kendi mi kazandım

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ben o bankanın yabancısıyım ustam

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Benim bankada dolar dan gümüşe geçilmiyor direk TL olarak alabiliyorsun Denizbank yoksa ben eksikmi biliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik alt yorum ama gelecek diye bir şart yok iki yöne de tedbir parçalı derim az kazan hep kazan önemli olan kendini kazanmaktı onu da kazandın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dönemeyeceği yere inerse o zaman kırıldı derim ben daha 20 bile kırılmadı beklemek gerekiyor ama tedbir olarak kar gördükçe parçalı çıkar gerekirse beklersin o kadarına da az kar et paran elinde dursun derim. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim usta değilim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tamam 10 kilo daldıysan mesela 500 gramı şimdi çıkarsın yeter. Sonra takip et temin yazdım çok kısada maksimum çıkabileceği yeri ama yanılabilirim çelik m yıldiz TRADERMENT e sorarsan daha sağlıklı olur ben anlık takip edersem sonuç alabiliyorum Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ustam yoksa 19.97 destek olan bu seferde direnç mi oldu

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Teşekkürler ağam nasip şimdi de tekrar gümüşe

Uzmc için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

dolar dan gümüşe hemde balıklama ustam

1BeğenmedimŞikayet

kuden ()

Valla çok haklısın. Cümlemizin işi gücü rast gitsin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gözünü sevdiğim nasıl daldın gümüşe mi dolar a mı ? 1/5 stop koy istersen.
Ben az miktarda parçalı yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim düşüş görünce yağdılar sayfaya tamam çok kısada fazla bir şey beklemiyorum. Ben çoğunu tutup birazıyla işlem yapıyorum kar gördükçe birazıyla parite işlemi yapıp bedava dolar ını toplayan dolara da değerinden fazla önem vermeyen kazanır diyorum türkçe .
En azından psikolojik olarak yıpranmazsın az miktarda işlem bir şey kaybettirmez yeri gelir beklersin az kazanırsın ama hep kazanırsın. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim. Ytd.

kuden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzmc ()

Bereketi ni gör abey güzel yerden almışsın

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ustam .6325 ten full daldım
Nerde dönme ihtimali var

0BeğenmedimŞikayet

kuden ()

Hadi inşallah üstat

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Anlık paylaştım faydalana bildin mi 4 kere bedava dolar dağıttı. Aşşağı dönmeye yeltenirse 5 olacak.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum